NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć
Czcionka:A- A A+
pl
en  
 
german  
 

ankieta
centrum akrtywnosci lokalnej
Ankieta on-going
wydawnictwa

radomka Liczba odwiedzin: 12081956


Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
"Razem dla Radomki"

tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Newsletter:

Aktualności

07.11.2013 r.

Przedsiębiorstwa z terenu LGD: Piekarnia Expuch z Jedlińska

Expuch Jedlińsk

Dziś w ramach cyklu ogólnoeuropejskiej kampanii na rzecz rozwoju przedsiębiorczości „Europejski Tydzień Małych i Średnich Przedsiębiorstw”, przedstawiamy Państwu kolejną firmę związaną z branżą piekarnicza – Piekarnię EXPUCH z Jedlińska.

Piekarnia w Jedlińsku istnieje już od 40 lat. Została wybudowana przez GS „SCh” w Jedlińsku. Wskutek zmian geopolitycznych w naszym państwie kryzys gospodarczy dotknął również GS, który wystawił swoje zakłady na sprzedaż, również piekarnię.

Pierwszym prywatnym właścicielem tej piekarni był jej długoletni kierownik Wacław Chydziński. Następnie od 1999 roku zakład odkupił właściciel firmy EXPUCH Marek Jaworski. Z tą datą wiąże się całkowita modernizacja zakładu. Przeprowadzono remont kapitalny, unowocześniono park maszynowy, co wiąże się z wdrożeniem nowych technologii i wprowadzeniem do produkcji bogatej gamy wyrobów cukierniczych. Obiekt nabrał nowego wyglądu, bardziej nowoczesnego. Przy zakładzie zorganizowano sklep firmowy.

Firma EXPUCH produkuje pieczywo pszenne, żytnie, mieszane i cukiernicze. Ostatnio promuje np.: sernik z rosą, seromakowiec, wyśmienite torty oraz inne wyroby według zamówień. Nowością w naszej firmie są fontanny czekoladowe, które oferujemy do obsługi zarówno małych jak i dużych przyjęć.

Firma EXPUCH zatrudnia młodych, energicznych fachowców, troszczy się również o podnoszenie ich kwalifikacji zawodowych. Firma EXPUCH przygotowuje uczniów do zawodu piekarza-cukiernika. Naszą dewizą jest , by przez podnoszenie kwalifikacji załogi opartych na nowoczesności trafić jakością wyrobów do klienta najbardziej wybrednego.

Szczegółowe informacje o firmie znajdą Państwo pod adresemwww.piekarniaexpuch.pl .

Expuch
pobierzdo góry
sieć
szlak stefana szyllera


więcej: Partnerskie Mazowsze LGDenrd
ksow

więcej: polecane strony


LEADER

NASZE GMINY:

gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

Partnerzy / Partners LGD

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Strona internetowa Stowarzyszenia LGD "Razem dla Radomki" współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji”; w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.