NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć
Czcionka:A- A A+
pl
en  
 
german  
 

ankieta
centrum akrtywnosci lokalnej
Ankieta on-going
wydawnictwa

radomka Liczba odwiedzin: 12081734


Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
"Razem dla Radomki"

tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Newsletter:

Aktualności

08.11.2013 r.

Wspieramy rozwój mikro i małych przedsiębiorstw z obszaru LGD: Piekarnia Gajda.

Piekarnia Gajda

Dziś w ramach cyklu ogólnoeuropejskiej kampanii na rzecz rozwoju przedsiębiorczości „Europejski Tydzień Małych i Średnich Przedsiębiorstw”, przedstawiamy Państwu kolejną firmę związaną z branżą piekarnicza – Piekarnię Gajda z Radomia.

Piekarnia Gajda to jedna z najnowocześniejszych firm rzemieślniczych tej branży w Polsce. Produkujemy pieczywo z certyfikatem jakości "Dobry chleb". Sam właściciel w 2002 roku zajął pierwsze miejsce w ogólnopolskim konkursie Państwowej Inspekcji Pracy "Pracodawca - Organizator Pracy Bezpiecznej". Nagroda ta przypadła piekarni m.in. za instalację silosów do przechowywania i transportu pneumatycznego mąki.

Podstawowe działy w zakładzie to piekarnictwo i coraz dynamiczniej rozwijające się cukiernictwo. Bogaty asortyment pieczywa, ciast i tortów (ponad 100 asortymentów) sprosta wymaganiom najbardziej wybrednych smakoszy. Nowe trendy na rynku i nowoczesne technologie stanowią wyzwanie przede wszystkim dla personelu. Pracownicy stale szkolą się nie tylko w kraju, ale i zagranicą. Obecnie firma zatrudnia 37 osób i obsługuje kilkudziesięciu odbiorców hurtowych.

A, że "nie samym chlebem człowiek żyje", Jarosław Gajda chętnie udziela się w pracy społecznej. Jest jednym z pomysłodawców popularnego w Radomiu "Święta Chleba". Pełni funkcję vice-przewodniczącego Krajowej Rady Piekarstwa i Cukiernictwa w Warszawie oraz prezesa Cechu Piekarzy w Radomiu. Piekarnia w 2004 r. została "Firmą Roku" w konkursie Izby Przemysłowo-Handlowej Ziemi Radomskiej.

Szczegółowe informacje o firmie znajdą Państwo pod adresemwww.gajda.pl.

pobierzdo góry
sieć
szlak stefana szyllera


więcej: Partnerskie Mazowsze LGDenrd
ksow

więcej: polecane strony


LEADER

NASZE GMINY:

gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

Partnerzy / Partners LGD

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Strona internetowa Stowarzyszenia LGD "Razem dla Radomki" współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji”; w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.