NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć
Czcionka:A- A A+
pl
en  
 
german  
 

ankieta
centrum akrtywnosci lokalnej
Ankieta on-going
wydawnictwa

radomka Liczba odwiedzin: 12171864


Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
"Razem dla Radomki"

tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Newsletter:

Aktualności

20.11.2013 r.

Zdobądź fundusze na rozwój swojej firmy - bezpłatne spotkanie z doradcami. 25 listopada - Przysusza

Lokalna Grupa Działania „Razem dla Radomki” zaprasza osoby zainteresowanie tworzeniem i rozwojem działalności gospodarczej na bezpłatne spotkanie z doradcami, które odbędzie się w najbliższy poniedziałek 25 listopada 2013 r. w Domu Kultury w Przysusze, przy ul. Radomskiej 9.

W szczególności omówione zostaną działania związane ze wsparciem w ramach działań Osi 4 Leader Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 w zakresie działań: Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw oraz Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej.

Podczas szkolenia uczestnicy dowiedzą, się w jaki sposób napisać prawidłowo wniosek i budżet, tak aby uniknąć problemów przy późniejszym jego rozliczaniu. Omówione zostaną konkretne pomysły na założenie własnej działalności pod katem zgodności z Lokalną Strategią Rozwoju i Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich 2007 – 2013.

Spotkanie towarzyszyć będzie organizowanej w tym dniu konferencji: „Tworzenie szlaków kulinarnych w świetle zwiększenia atrakcyjności turystycznej regionu”. Doradztwo będzie świadczone w godzinach 10.30-14.00 na I piętrze Domu Kultury w Przysusze. Istnieje możliwość wcześniejszej ustalenia godzin spotkania z doradcami – kontaktując się w terminie do 22.11.2013 r. z Biurem LGD „Razem dla Radomki” pod nr telefonu 48 38 58 996.

pobierzdo góry
sieć
szlak stefana szyllera


więcej: Partnerskie Mazowsze LGDenrd
ksow

więcej: polecane strony


LEADER

NASZE GMINY:

gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

Partnerzy / Partners LGD

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Strona internetowa Stowarzyszenia LGD "Razem dla Radomki" współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji”; w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.