NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć
Czcionka:A- A A+
pl
en  
 
german  
 

ankieta
centrum akrtywnosci lokalnej
Ankieta on-going
wydawnictwa

radomka Liczba odwiedzin: 12082135


Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
"Razem dla Radomki"

tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Newsletter:

Aktualności

27.11.2013 r.

Ostatnie dni na złożenie wniosku na tworzenie Małych Kin Społecznościowych

Razem Możemy Więcej

Tylko do 1 grudnia można składać wnioski o dofinansowanie na tworzenie Małych Kin Społecznościowych w ramach konkursu „Kino za Rogiem” ogłoszonego przez Krajową Izbę Gospodarczą Elektroniki i Telekomunikacji, który organizowany jest w ramach projektu – Mazowiecki Klaster – Małe Kina Społecznościowe.

Kino za Rogiem to nowa filozofia kina. Odwołuje się do tęsknoty za kameralną wspólnotą, do pomysłu na kino dla przyjaciół, tanie w obsłudze i utrzymaniu, ale spełniające zarazem wysokie standardy techniczne, dostępne wszędzie za rogiem. Powstaną kina, które zachowując praktycznie najważniejsze zalety komercyjnych kin sieciowych, w szczególności wysoką jakość obrazu i dźwięku, nie będą posiadać ich ograniczeń w postaci narzuconego z góry repertuaru, braku dostępności wielu tytułów i krótkiego czasu kinowej eksploatacji, po której film schodzi z ekranu bezpowrotnie.

Celem Konkursu jest wyłonienie lokalizacji, w których powstaną Kina za Rogiem. W Konkursie mogą wziąć udział podmioty publiczne i prywatne z terenu woj. mazowieckiego, zainteresowane stworzeniem KzR i dysponujące lokalem użytkowym, w którym znajduje się osobne pomieszczenie bądź jest możliwość wydzielenia takiego pomieszczenia, o następujących parametrach: powierzchnia od 30 - 100 m2, wysokość - minimum 260 cm, zasilanie 230 V, dostęp do Internetu o prędkości minimum 10 Mb/s (downloading), które złożą kompletne wnioski konkursowe w terminie do 1 grudnia 2013 roku.

Laureaci Konkursu zostaną przyłączeni do sieci KzR, zapewniającej dostęp do systemu dystrybucji filmów i innych treści audiowizualnych. Mają też możliwość uzyskania wsparcia finansowego na wyposażenie Kina. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie www.kinozarogiem.pl

pobierzdo góry
sieć
szlak stefana szyllera


więcej: Partnerskie Mazowsze LGDenrd
ksow

więcej: polecane strony


LEADER

NASZE GMINY:

gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

Partnerzy / Partners LGD

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Strona internetowa Stowarzyszenia LGD "Razem dla Radomki" współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji”; w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.