NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć
Czcionka:A- A A+
pl
en  
 
german  
 

ankieta
centrum akrtywnosci lokalnej
Ankieta on-going
wydawnictwa

radomka Liczba odwiedzin: 12081693


Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
"Razem dla Radomki"

tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Newsletter:

Aktualności

05.11.2013 r.

Wspieramy rozwój mikro i małych przedsiębiorstw z obszaru LGD: Ireks Prokopowicz

Ireks Prokopowicz

Dziś w ramach cyklu ogólnoeuropejskiej kampanii na rzecz rozwoju przedsiębiorczości „Europejski Tydzień Małych i Średnich Przedsiębiorstw”, przedstawiamy Państwu kolejną firmę związaną z branżą piekarnicza – Ireks Prokopowicz

IREKS PROKOPOWICZ to wiodąca firma na rynku producentów środków wypiekowych, mieszanek piekarniczych – powstających z najlepszych zbóż i naturalnych surowców, która od kilkunastu lat wspiera piekarzy na całym świecie.

Poprzez wysokiej jakości produkty, serwis i kreatywność są do dyspozycji klientów zawsze i wszędzie. Obecność w ponad 90 krajach, pozwala im zaprezentować szeroki wachlarz produktów i usług, dostosowanych do lokalnych rynków jak i międzynarodowych standardów. W świat produktów IREKS-u – firmy o ponad 150 letniej tradycji wprowadzał Państwa od 1992 r. wyłączny importer – Firma "PROKOPOWICZ" Export-Import. Wzorowa współpraca z producentem zaowocowała powstaniem w 1998 r. wspólnej firmy – IREKS PROKOPOWICZ Sp. z o.o. z siedzibą w Milejowicach k. Radomia.

Najwyższej jakości środki wypiekowe, wyprodukowane z najlepszych zbóż i naturalnych surowców– to dewiza firmy. Ich doskonała jakość połączona z kreatywnymi pomysłami oraz z atrakcyjnymi recepturami daje silny impuls do rozwoju każdej piekarni i cukierni. Dodatkowo szeroka gama produktów sprzyja indywidualnemu podejściu do klienta, co pozwala każdemu zachować swoją odrębność na trudnych lokalnych i światowych rynkach.

Szczegółowe informacje znajdą Państwo na stronie internetowej
firmy Ireks Prokopowicz .

Ireks
pobierzdo góry
sieć
szlak stefana szyllera


więcej: Partnerskie Mazowsze LGDenrd
ksow

więcej: polecane strony


LEADER

NASZE GMINY:

gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

Partnerzy / Partners LGD

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Strona internetowa Stowarzyszenia LGD "Razem dla Radomki" współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji”; w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.