NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Multicel
Mazowiecka Sieć
Czcionka:A- A A+
pl
en  
 
german  
 

ankieta
centrum akrtywnosci lokalnej
wydawnictwa

radomka Liczba odwiedzin: 5222587


Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
"Razem dla Radomki"

tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Newsletter:

Aktualności


informator informator
aktywna wieś

Informujemy, ze w związku z udziałem pracowników Biura LGD „Razem dla Radomki” – Małgorzaty Kopyckiej i Arkadiusza Ostrowskiego w szkoleniu poświęconemu monitoringowi i ewaluacji LSR, w terminie 8-9 maja 2017 roku w/w pracownicy z uwagi na niedostępność nie będą prowadzić doradztwa.

pobierzdo góry

Związek Stowarzyszeń Koalicja Organizacji Pozarządowych oraz Zespół Konsultacyjny d/s Współpracy Samorządu z Organizacjami Pozarządowymi zaprasza na I Kongres NGO: “Samorząd, Biznes, Organizacje Pozarządowe - Trzy różne światy, a jednak działa!

pobierzdo góry

Dziś mija 226 lat odkąd Sejm Czteroletni po burzliwej debacie przyjął przez aklamację ustawę rządową, która przeszła do historii jako Konstytucja 3 Maja. Była ona drugą na świecie i pierwszą w Europie ustawą regulującą organizację władz państwowych, prawa i obowiązki obywateli.

pobierzdo góry

1 maja 2004 r. na mocy Traktatu akcesyjnego podpisanego 16 kwietnia 2003 r. Polska wstąpiła do Unii Europejskiej. Faktyczny proces integracji Polski rozpoczął się w Atenach 8 kwietnia 1994 r. z chwilą złożenia przez Polskę wniosku o członkostwo w Unii Europejskiej i potwierdzenia go przez wszystkie państwa członkowskie.

pobierzdo góry

Stowarzyszenie "Razem dla Radomki" informuje o zakończeniu postępowania przez Radę Stowarzyszenia w sprawie oceny wniosków dla działania: Rozwój istniejącego przedsiębiorstwa.

pobierzdo góry

Stowarzyszenie "Razem dla Radomki" informuje o zakończeniu postępowania przez Radę Stowarzyszenia w sprawie oceny wnioskówdla działania: Utworzenie nowego podmiotu gospodarczego w tym dla osób 50+.

pobierzdo góry

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 archiwum 

szlak stefana szyllera


więcej: Partnerskie Mazowsze LGDenrd
ksow

więcej: polecane strony

NASZE GMINY:

gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

Partnerzy / Partners LGD

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Strona internetowa Stowarzyszenia LGD "Razem dla Radomki" współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji”; w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.