NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć
Czcionka:A- A A+
pl
en  
 
german  
 

ankieta
centrum akrtywnosci lokalnej
Ankieta on-going
wydawnictwa

radomka Liczba odwiedzin: 7589921


Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
"Razem dla Radomki"

tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Newsletter:

Aktualności


informator informator
aktywna wieś

W ramach wybranych przez „Razem dla Radomki” inicjatyw dla projektu grantowego, rozpoczęły się warsztaty artystyczne w gminie Jedlińsk. Za nami pierwsze warsztaty z origami modułowego, które odbyły się w Nowych Zawadach w ramach inicjatywy pn. „Rozwój potencjału mieszkańców gm. Jedlińsk poprzez Kulturę i Sztukę.

pobierzdo góry

W związku z wejście w życie ustawy z dnia 6 marca 2018 r. „Prawo przedsiębiorców (Dz. U. poz. 646) wprowadzającej m.in. udogodnienia dla przyszłych przedsiębiorców będących osobami fizycznymi, dotyczące możliwości skorzystania przez ww. osoby z tzw. „ulgi na start”,

pobierzdo góry

Drodzy Internauci, serdecznie chcielibyśmy podziękować Wam za ponad 10 milionów wyświetleń stron internetowych prowadzonych przez Stowarzyszenie Lokalną Grupę Działania „Razem dla Radomki” do których zaliczają się: www.razemdlaradomki.pl, www.wdolinieradomki.pl, www.innowacyjnaradomka.pl, paprykaprzycyka.eu.

pobierzdo góry

Krajowa Sieć Obszarów Wiejskich zaprasza do udziału w konkursie na najaktywniejsze sołectwo woj. mazowieckiego. Dla zwycięzców przewidziano nagrody w wysokości 15 000,00 zł. Konkurs ma na celu nagrodzenie aktywności społecznej w województwie mazowieckim, a także dalszej motywacji do działania na rzecz lokalnych społeczności.

pobierzdo góry

Nowa filozofia w ochronie danych osobowych, czyli jak wdrożyć RODO w organizacji, by wzmocnić zaufanie, uniknąć nadmiernych kosztów i nie narazić się na kary? Zachęcamy do lektury poradnika Fundacji Panoptykon.

pobierzdo góry

Serdecznie zapraszamy Państwa do lektury kolejnego numeru Biuletynu Informacyjnego Stowarzyszenia „Razem dla Radomki”, na łamach którego dzielimy się z Państwem inicjatywami i działaniami podejmowanymi przez nas w okresie ostatniego miesiąca.

pobierzdo góry

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 archiwum 

sieć
szlak stefana szyllera


więcej: Partnerskie Mazowsze LGDenrd
ksow

więcej: polecane strony

NASZE GMINY:

gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

Partnerzy / Partners LGD

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Strona internetowa Stowarzyszenia LGD "Razem dla Radomki" współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji”; w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.