NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Multicel
Mazowiecka Sieć
Czcionka:A- A A+
pl
en  
 
german  
 

ankieta
centrum akrtywnosci lokalnej
Ankieta on-going
wydawnictwa

radomka Liczba odwiedzin: 6338962


Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
"Razem dla Radomki"

tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Newsletter:

Aktualności


informator informator
aktywna wieś

W tym tygodniu odbędą się pierwsze spotkania warsztatowe w ramach Szkolnych Klubów Wolontariackich w ramach których udział wezmą uczniowie ze szkół podstawowych we Wrzosie, Bierwiec i Wieniawy.

pobierzdo góry

Stowarzyszenie „Razem dla Radomki” zaprasza zainteresowane osoby, lokalnych liderów, członków organizacji pozarządowych, oraz osoby które chcą zdobyć informację nt. możliwości zakładania, rozwoju i efektywnego prowadzenia NGO’sów na cykl szkoleń.

pobierzdo góry

Relacja z kolejnych dni Targów Natura Food w Łodzi, gdzie wspólnie z naszymi producentami i Paniami ze Stowarzyszenia „Wrzosowisko” z Wrzosu prezentowaliśmy bogactwo dziedzictwa kulinarnego naszego regionu. W sobotę odwiedzili nas nasi przyjaciele z Zespołu folklorystycznego z Wieniawy, którzy zabrali publiczność do tańca i wspólnych śpiewów.

pobierzdo góry

Zapraszamy Państwa na pierwszy dzień X jubileuszowej edycji Międzynarodowych Targów Żywności Ekologicznej i Naturalnej NATURA FOOD na którym nasze LGD Razem dla Radomki reprezentuje Mazowsze.

pobierzdo góry

Serdecznie zapraszamy Państwa na Targi „Natura Food” do Łodzi, które odbywają się na terenie Międzynarodowych Targów Łódzkich, na których nasze Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Razem dla Radomki” wspólnie z Urzędem Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego pełnić będzie rolę gospodarza stoiska wystawienniczego Województwa Mazowieckiego.

pobierzdo góry

Serdecznie zapraszamy zainteresowane osoby do Wrzosu na spotkania organizowane w ramach projektu „AktywneNGOsy i skuteczni liderzy na rzecz rozwoju społeczności lokalnych” współfinansowanego ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.

pobierzdo góry

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 archiwum 

szlak stefana szyllera


więcej: Partnerskie Mazowsze LGDenrd
ksow

więcej: polecane strony

NASZE GMINY:

gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

Partnerzy / Partners LGD

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Strona internetowa Stowarzyszenia LGD "Razem dla Radomki" współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji”; w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.