NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć
Czcionka:A- A A+
pl
en  
 
german  
 

ankieta
centrum akrtywnosci lokalnej
Ankieta on-going
wydawnictwa

radomka Liczba odwiedzin: 8746849


Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
"Razem dla Radomki"

tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Newsletter:

Aktualności

informator Wiejscy Wirtuozi Smaki z doliny Radomki Skuteczne NGO

Na niedzielny wieczór polecamy ostatnie wydanie Biuletynu LGD „Razem dla Radomki”, w którym przedstawiamy realizowane przez nasze Stowarzyszenie inicjatywy w miesiącu październiku i listopadzie.

pobierzdo góry

5 grudnia obchodzimy Międzynarodowy Dzień Wolontariusza, a wczoraj „nasi” młodzi Wolontariusze z Wrzosu i Wieniawy, na zaproszenie Centrum Wolontariatu w Lublinie uczestniczyliśmy w tegorocznej Gali Wolontariatu, w Lublinie

pobierzdo góry

Piękno folkloru i tradycji ludowej odżywa we Wrzosie rokrocznie w ostatni weekend listopada. Nie inaczej było i w piątek, 30 listopada, gdzie mogliśmy podziwiać liczną grupę wykonawców i publiczności, która bawiła się do późnych godzin nocnych.

pobierzdo góry

Stowarzyszenie "Razem dla Radomki" wspólnie z Urzędem Gminy w Wolanowie serdecznie zapraszają wszystkie zainteresowane osoby, przedstawicieli organizacji pozarządowych, grup nieformalnych, instytucji kultury, pracowników samorządowych na cykl spotkań warsztatowych w ramach Akademii Animatorów NGO.

pobierzdo góry

Jeszcze tylko do 17 grudnia 2018 roku można wnioskować o dofinansowanie w ramach IX edycji konkursu Fundusz Naturalnej Energii.

pobierzdo góry

Stowarzyszenie "Razem dla Radomki" wspólnie z Gminnym Centrum Kultury w Wieniawie serdecznie zapraszają wszystkie zainteresowane osoby, przedstawicieli organizacji pozarządowych, grup nieformalnych, instytucji kultury, pracowników samorządowych na cykl spotkań warsztatowych w ramach Akademii Animatorów NGO.

pobierzdo góry

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 archiwum 

sieć
szlak stefana szyllera


więcej: Partnerskie Mazowsze LGDenrd
ksow

więcej: polecane strony


LEADER

NASZE GMINY:

gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

Partnerzy / Partners LGD

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Strona internetowa Stowarzyszenia LGD "Razem dla Radomki" współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji”; w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.