NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć
Czcionka:A- A A+
pl
en  
 
german  
 

ankieta
centrum akrtywnosci lokalnej
Ankieta on-going
wydawnictwa

radomka Liczba odwiedzin: 7853321


Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
"Razem dla Radomki"

tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Newsletter:

Aktualności

życzenia bożonarodzeniowe lgd razem dla radomki
informator informator
aktywna wieś

Muzeum Witolda Gombrowicza we Wsoli zaprasza na "Apetyt na Gombrowicza" - piknik artystyczny. W programie koncerty, monodram, atrakcje dla dzieci i restauracja "Teatralna" w plenerze. Wystąpią: Micromusic, Joanna Trzepiecińska, Sebastian Cybulski.

pobierzdo góry

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Razem dla Radomki” zwraca się z zapytaniem o cenę, dotyczącą przygotowania w dniu 18 czerwca 2018 roku usługi cateringu na potrzeby organizowanej konferencji w Gminnej Bibliotece Publicznej w Zakrzewie.

pobierzdo góry

Serdecznie zapraszamy 7 czerwca na godzinę 18.00 do Sali Ochotniczej Straży Pożarnej w Jedlińsku na recital Barbary Lubos i Adama Snopka pt. „Świat w obłokach”, realizowanego przez Stowarzyszenie Społeczno Kulturalne Rak w ramach zadania współfinansowanego dla projektu grantowego LGD „Razem dla Radomki”.

pobierzdo góry

We wtorek, 5 czerwca Młodzieżowa Akademia Piłki Siatkowej w Przysusze zorganizowała pierwszy Dzień Sportu, podczas których odbyły się warsztaty siatkarskie, prowadzone Grzegorza Boćka, reprezentanta Polski w piłce siatkowej.

pobierzdo góry

Warsztaty kulinarne, edukacyjne oraz z zakresu produkcji serwów podpuszczkowych, obok organizacji zmagań kulinarnych „tradycja kontra nowoczesność”, gdzie koła gospodyń wiejskich rywalizować będą z blogerami – to tylko część działań założonych do realizacji w nowym projekcie Lokalnej Grupy Działania „Razem dla Radomki”.

pobierzdo góry

To kolejna inicjatywa która uzyskała wsparcie w ramach projektu grantowego Lokalnej Grupy Działania „Razem dla Radomki”. Jej celem jest aktywizacja seniorów w zakresie realizacji działań artystycznych, warsztatów i wyjazdów na wydarzenia kulturalne.

pobierzdo góry

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 archiwum 

sieć
szlak stefana szyllera


więcej: Partnerskie Mazowsze LGDenrd
ksow

więcej: polecane strony

NASZE GMINY:

gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

Partnerzy / Partners LGD

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Strona internetowa Stowarzyszenia LGD "Razem dla Radomki" współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji”; w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.