NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Multicel
Mazowiecka Sieć
Czcionka:A- A A+
pl
en  
 
german  
 

ankieta
centrum akrtywnosci lokalnej
wydawnictwa

radomka Liczba odwiedzin: 5854852


Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
"Razem dla Radomki"

tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Newsletter:

Aktualności


informator informator
aktywna wieś

Zapraszamy Państwa do lektury 81 numeru Biuletynu Informacyjnego Stowarzyszenia "Razem dla Radomki", na łamach którego prezentujemy nasze działania oraz inicjatywy realizowane przez naszych partnerów oraz instytucje z terenu gmin tworzących naszą lokalną grupę działania.

pobierzdo góry

Informujemy, iż w dniu 12 lipca 2017 roku o godzinie 13.00 w Sali Konferencyjnej Urzędu Gminy w Wolanowie odbędzie się Posiedzenie Rady Stowarzyszenia "Razem dla Radomki"

pobierzdo góry

9 lipca w Bieniędzicach odbędzie się kolejna edycja jednej z ciekawszych wydarzeń poświęconych promocji folkloru i dziedzictwa muzyki ludowej organizowanych w regionie radomskim. Na Jarmarku Ludowym „Tyndy Ryndy” zaprezentują się liczne zespoły i kapele ludowe.

pobierzdo góry

Przedstawiamy Państwu informację przygotowaną przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi w sprawie możliwości rozpoczęcia realizacji operacji przed podpisaniem umowy o przyznaniu pomocy w ramach PROW 2014-2020.

pobierzdo góry

To nowa inicjatywa LGD realizowana w ramach Funduszu Inicjatyw Obywatelskich, mająca na celu budowę silnego sektora org. pozarządowych, aktywizację społeczeństwa, mieszkańców z powiatu radomskiego i przysuskiego.

pobierzdo góry

Rusza atrakcyjny wakacyjny plan Gminnym Centrum Kultury! Znajdziemy w nim wiele atrakcyjnych i kreatywnych propozycji dla naszych podopiecznych, takich jak: warsztaty plastyczno-techniczne, karaoke, zajęcia z gitary, zajęcia taneczne, loterie fantowe, zajęcia sportowe, czy też atrakcyjne wycieczki.

pobierzdo góry

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 archiwum 

szlak stefana szyllera


więcej: Partnerskie Mazowsze LGDenrd
ksow

więcej: polecane strony

NASZE GMINY:

gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

Partnerzy / Partners LGD

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Strona internetowa Stowarzyszenia LGD "Razem dla Radomki" współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji”; w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.