NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Multicel
Mazowiecka Sieć
Czcionka:A- A A+
pl
en  
 
german  
 

ankieta
centrum akrtywnosci lokalnej
wydawnictwa

radomka Liczba odwiedzin: 5712417


Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
"Razem dla Radomki"

tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Newsletter:

Aktualności


informator informator
aktywna wieś

Zapraszamy Państwa do lektury 81 numeru Biuletynu Informacyjnego Stowarzyszenia "Razem dla Radomki", na łamach którego prezentujemy nasze działania oraz inicjatywy realizowane przez naszych partnerów oraz instytucje z terenu gmin tworzących naszą lokalną grupę działania.

pobierzdo góry

W zawiązku z realizacją projektu dofinansowanego w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020 LGD poszukuje trenerów do przeprowadzenia szkoleń stacjonarnych.

pobierzdo góry

Black Sea Trust prowadzi nabór wniosków w programie rozwoju społeczeństwa obywatelskiego w Europie Środkowo-Wschodniej. Polska jednym z priorytetów. Termin do 1 października.

pobierzdo góry

W niedzielę w Ludwikowie w gminie Jedlińsk odbędzie się już dziesiąte Święto Pieczonego Ziemniaka, na które zapraszają Wójt Gminy oraz Gminne Centrum Kultury i Kultury Fizycznej. Początek godz. 14.30.

pobierzdo góry

Stowarzyszenie „Razem dla Radomki” wspólnie z Gminnym Centrum Kultury i Kultury Fizycznej w Jedlińsku serdecznie zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjno-szkoleniowe poświęcone projektom grantowym, które odbędzei się 20 września w Jedlińsku.

pobierzdo góry

Już po raz szósty w Bierwcach (gm. Jedlińsk), a więc nawet można napisać że tradycyjnie, na początku września odbył się Jarmark Ludowy, na który tak jak w poprzednich latach zapraszało do wspólnej zabawy Stowarzyszenie Rozwoju wsi Bierwce i Okolic, Stowarzyszenie LGD „Razem dla Radomki” oraz Wójt gminy Jedlińsk.

pobierzdo góry

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 archiwum 

szlak stefana szyllera


więcej: Partnerskie Mazowsze LGDenrd
ksow

więcej: polecane strony

NASZE GMINY:

gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

Partnerzy / Partners LGD

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Strona internetowa Stowarzyszenia LGD "Razem dla Radomki" współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji”; w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.