NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć
Czcionka:A- A A+
pl
en  
 
german  
 

ankieta
centrum akrtywnosci lokalnej
Ankieta on-going
wydawnictwa

radomka Liczba odwiedzin: 7069941


Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
"Razem dla Radomki"

tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Newsletter:

Aktualności


informator informator
aktywna wieś

Zapraszamy do lektury publikacji LGD "Razem dla Radomki", prezentującej sylwetki aktywnych organizacji pozarządowych z terenu gmin tworzących nasze LGD - Jedlińska, Przysuchy, Przytyka, Wieniawy, Wolanowa i Zakrzewa.

pobierzdo góry

Album jest próbą zaprezentowania Przysuchy i jej mieszkańców w aspekcie przemian społecznych, kulturalnych i gospodarczych. Pokazuje wkład poszczególnych środowisk w rozwój miasteczka.

pobierzdo góry

Rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości jest okazją do refleksji nad przeszłością narodową, sprzyja poznawaniu historii rodzinnego miasta i regionu, skłania do wspomnień nad wartościami tworzącymi pamięć zbiorowości lokalnej, utrwala wolę wolności.

pobierzdo góry

LOT Aircraft Maintenance Services (LOTAMS), Dyrekcja i uczniowie Zespołu Szkół Samochodowych w Radomiu, Dyrektor Aeroklubu Radomskiego oraz Dowódca 42. Bazy Lotnictwa Szkolnego w Radomiu serdecznie zapraszają wszystkich miłośników lotnictwa na Piknik Lotniczy.

pobierzdo góry

W ramach wybranych przez „Razem dla Radomki” inicjatyw dla projektu grantowego, rozpoczęły się warsztaty artystyczne w gminie Jedlińsk. Za nami pierwsze warsztaty z origami modułowego, które odbyły się w Nowych Zawadach w ramach inicjatywy pn. „Rozwój potencjału mieszkańców gm. Jedlińsk poprzez Kulturę i Sztukę.

pobierzdo góry

W związku z wejście w życie ustawy z dnia 6 marca 2018 r. „Prawo przedsiębiorców (Dz. U. poz. 646) wprowadzającej m.in. udogodnienia dla przyszłych przedsiębiorców będących osobami fizycznymi, dotyczące możliwości skorzystania przez ww. osoby z tzw. „ulgi na start”,

pobierzdo góry

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 archiwum 

szlak stefana szyllera


więcej: Partnerskie Mazowsze LGDenrd
ksow

więcej: polecane strony

NASZE GMINY:

gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

Partnerzy / Partners LGD

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Strona internetowa Stowarzyszenia LGD "Razem dla Radomki" współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji”; w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.