NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Multicel
Mazowiecka Sieć
Czcionka:A- A A+
pl
en  
 
german  
 

ankieta
centrum akrtywnosci lokalnej
wydawnictwa

radomka Liczba odwiedzin: 5854867


Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
"Razem dla Radomki"

tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Newsletter:

Aktualności


informator informator
aktywna wieś

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w bezpłatnym szkoleniu poświęconym konkursom w ramach wyboru projektów grantowych LGD „Razem dla Radomki” w ramach przeprowadzanych działań dla Poddziałania 19.2. „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

pobierzdo góry

Stowarzyszenie „Razem dla Radomki” przypomina o trwającym naborze wniosków, na realizację pomysłów, inicjatyw społecznych, które mogą liczyć na wsparcie w wysokości do 40 tyś. złotych

pobierzdo góry

Zapraszamy producentów i lokalnych wytwórców produktów tradycyjnych, lokalnych do uczestnictwa na stoisku LGD „Razem dla Radomki” podczas Międzynarodowych Targów Żywności Ekologicznej i Naturalnej Natura Food, które odbędą się 13-15 października 2017 r.

pobierzdo góry

Zapraszamy Państwa do świata poezji Pani Katarzyny Fajkis, która pochodzi z malowniczych Chruślic położonych w gminie Wolanów. Na co dzień mieszka i pracuje jako nauczyciel w Rybniku. Zachęcamy do zapoznania się z wybranymi wierszami z jej tomiku poezji „Po prostu. Bliskim i na odległość nieba.”

pobierzdo góry

Fundacja Batorego zaprasza do składania wniosków. Nowe terminy konkursów w programie "Demokracja w Działaniu". Wnioski wstępne można składać w terminach do: 22 października 2017 i 15 lutego 2018.

pobierzdo góry

Związek Gmin Radomka, Gmina i Miasto Przysucha zapraszają w najbliższą niedzielę 1 października na Festyn „Środowisko Przyjazne Pszczołom”, który odbędzie się w muszli koncertowej w parku miejskim w Przysusze przy ul. Warszawskiej 45.

pobierzdo góry

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 archiwum 

szlak stefana szyllera


więcej: Partnerskie Mazowsze LGDenrd
ksow

więcej: polecane strony

NASZE GMINY:

gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

Partnerzy / Partners LGD

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Strona internetowa Stowarzyszenia LGD "Razem dla Radomki" współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji”; w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.