Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki Facebook
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki YouTube
NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

 logotypy finansowanie

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER"
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.

Czcionka:A- A A+
pl
en  
 
german  
 

ankieta
centrum akrtywnosci lokalnej
Ankieta on-going
wydawnictwa

radomka Liczba odwiedzin: 14574115


Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
"Razem dla Radomki"

tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Newsletter:

Czerwiec 2021Wójt Gminy Jedlińsk, Rada Gminy Jedlińsk oraz Gminne Centrum Kultury i Kultury Fizycznej w Jedlińsku zapraszają 7 czerwca na Światowy Dzień Ochrony Środowiska.

pobierzdo góry

1 czerwca to międzynarodowy Dzień Dziecka. Dlatego wszystkim małym, ale również tym „dużym” dzieciom w dniu ich święta życzmy samych uśmiechów na twarzach, wielu radości i serdeczności, a przede wszystkim samych szóstek w szkole i wszystkiego czego tylko sobie zapragną.

pobierzdo góry

Informujemy o wyznaczeniu terminu na uzupełnienie wniosków pozostawionych przez Beneficjentów bez rozpatrzenia.

pobierzdo góry

Od stycznia w gminie Wieniawa, realizowany jest warta uwagi inicjatywa, za którą odpowiadają Fundacja ICAD oraz jego pomysłodawcy Magdalena Chrapek - Wawrzyniak, Małgorzata Karkosz Piotr Piasta.

pobierzdo góry

11 czerwca 2021 r. o godzinie 11.30 w Centrum Dystrybucji i Przetwórstwa Rolnego w Słowikowie (Słowików 100, gm. Przytyk) odbędzie się Walne Zebranie Stowarzyszenia „Razem dla Radomki”.

pobierzdo góry

Głównym celem Programu jest tworzenie warunków do zrównoważonej ochrony dziedzictwa kulturowego i wykorzystania jego wartości dla rozwoju społecznego obecnych i przyszłych pokoleń Polaków.

pobierzdo góry

Wystartowała trzecia edycja konkursu skierowanego do kół gospodyń wiejskich - „Koła Gospodyń Wiejskich – wyjątkowe miejsca, wyjątkowi ludzie”. W inicjatywie Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich przyznane będą nagrody o wartości 30 000,00 zł.

pobierzdo góry

61 edycja Dni Kolbergowskich – Mazowieckiego Przeglądu Folkloru odbędzie się w tym roku w dniu 25 lipca 2021 roku w Przysusze.

pobierzdo góry

Fundacja LOTTO im. Haliny Konopackiej wspólnie z Ministerstwem Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu zaprasza do udziału w konkursie na dofinansowanie obozów sportowych.

pobierzdo góry

Rozpoczął sięprojekt realizowany przez Stowarzyszenie "Małe Zakrzewiaki" w partnerstwie z Przedszkolem Samorządowym w Zakrzewie, który otrzymał od LGD "Razem dla Radomki" dofinansowanie w kwocie 6060,00 zł.

pobierzdo góry

Informujemy, że z uwagi na organizację w dniu 11.06.2021 r. o godzinie 11.30 w Słowikowie Walnego Zebrania Członków Stowarzyszenia „Razem dla Radomki”, Biuro LGD w Janiszewie czynne będzie do godziny 10.30.

pobierzdo góry

Rozwój przedsiębiorstwa POWER TRANS poprzez wprowadzenie nowych usług, wzrost zatrudnienia – to tytuł operacji dofinansowanej przez LGD „Razem dla Radomki” wybranego do realizacji w ramach konkursu na Rozwój Istniejącego Przedsiębiorstwa.

pobierzdo góry

Jednogłośnie przyjęte absolutorium dla Zarządu LGD za działalność w 2020 roku oraz wybór Władz na lata 2021-2025 to najważniejsze z uchwał Walnego Zebrania Członków Stowarzyszenia „Razem dla Radomki”.

pobierzdo góry

Już w najbliższą niedzielę20 czerwca na terenie OSiR w Jedlińsku odbędą się koncerty orkiestr dętych, podczas wydarzenia pn. „Pielęgnowanie wartości kulturalnych Województwa Mazowieckiego poprzez wsparcie działań Orkiestry Dętej”.

pobierzdo góry

23 czerwca odbędą się obchody wieczoru sobótkowego na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jedlińsku. Wydarzenie organizowane jest w ramach projektu „Aktywizacja i integracja mieszkańców gminy Jedlińsk poprzez kulturę i edukację ekologiczną” – inicjatywy dofinansowanej przez LGD „Razem dla Radomki”.

pobierzdo góry

Gminna Biblioteka Publiczna w Zakrzewie realizuje projekt skierowany do mieszkańców na którego realizację otrzymała wsparcie od LGD w kwocie 6 948,00 złotych.

pobierzdo góry

W dniu 18 czerwca 2021 r. w Delegaturze Urzędu Marszałkowskiego Woj. Mazowieckiego w Radomiu nasze Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Razem dla Radomki” zawarło umowy z Samorządem Województwa Mazowieckiego na realizację projektów w 2021 roku.

pobierzdo góry

Stowarzyszenie „Razem dla Radomki” zaprasza do udziału w konkursie w którym przeznaczyło na realizację inicjatyw turystycznych i kulturalnych wsparcie finansowe w kwocie 90 000,00 zł.

pobierzdo góry

To projekt dofinansowany przez Zarząd Województwa Mazowieckiego w obszarze „Ekologia i ochrona zwierząt oraz ochrona dziedzictwa przyrodniczego” zadanie 6 Propagowanie rolnictwa ekologicznego oraz upowszechnianie roli pszczół w środowisku naturalnym kwotą wysokości 10 000,00 zł

pobierzdo góry

W dniu 22.06.2021 r. w Urzędzie Gminy w Jedlińsku odbyło się spotkanie podczas którego z przedstawicielami samorządów omawiane zostały kierunki rozwoju obszaru LSR związane z aktualizacją działań, związanych z prowadzeniem naborów wniosków przez Razem dla Radomki.

pobierzdo góry

Serdecznie zapraszamy na koncert zespołu Funktime, który odbędzie się w najbliższą niedzielę o godzinie 19.30 na terenie Publicznej Szkoły we Wrzosie (Wrzos 6, gm. Przytyk) w ramach projektu pn. „Kultura w drodze”, polegającego na organizacji kameralnych koncertów odbywających się na małych placach i podwórkach.

pobierzdo góry

To projekt dofinansowany przez Zarząd Województwa Mazowieckiego w obszarze „Kultura, sztuka, ochrona dóbr kultury i dziedzictwa narodowego” zadanie 15 Propagowanie idei Sieci Dziedzictwa Kulinarnego Mazowsze

pobierzdo góry

Energetycznym koncertem zespołu Funktime zainaugurowaliśmy w niedzielę cykl koncertów organizowanych we Wrzosie przez Stowarzyszenie Wrzosowisko przy wsparciu LGD Razem dla Radomki

pobierzdo góry

Stowarzyszenie „Razem dla Radomki” serdecznie zaprasza na spotkanie informacyjne on-line (webinarium), które odbędzie się w dniu 1 lipca 2021 r. (czwartek) o godzinie 14.30 i poświęcone zostanie zagadnieniom związanym z prawidłowym przygotowaniem wniosku – do konkursu na start-upy turystyczne i kulturalne.

pobierzdo góry
mapa aktyawnych organizacji pozarzšdowych
sieć
szlak stefana szyllera


więcej: Partnerskie Mazowsze LGDenrd
ksow

więcej: polecane strony


LEADER

NASZE GMINY:

gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

Partnerzy / Partners LGD

dziedzictwo i rozwój patrnerzy lgd
ksow patrnerzy lgd
puszcza kozienicka partnerzy lgd
lgd ziemi siedleckiej
MAS Jablunkovsko
partnerzy lgd razem dla radomki
moves partnerzy lgd razem dla radomki
sao radomka
zwiazek gmin radomka