Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki Facebook
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki YouTube
NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć
Czcionka:A- A A+
pl
en  
 
german  
 

ankieta
centrum akrtywnosci lokalnej
Ankieta on-going
wydawnictwa

radomka Liczba odwiedzin: 12473757


Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
"Razem dla Radomki"

tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Newsletter:

Lipiec 2020W odpowiedzi na wyzwania i problemy związane z pandemią koronawirusa Fundacja im. Stefana Batorego oferuje wsparcie finansowe dla organizacji społecznych.

pobierzdo góry

Urząd Marszałkowski Woj. Mazowieckiego w Warszawie ogłosił nabór ofert w zakresie działalności na rzecz osób niepełnosprawnych.

pobierzdo góry

Zapraszamy na szkolenie z zakresu przygotowania wniosku i dokumentacji związanych z naborem wniosków na wybór operacji w zakresie Rozwoju Istniejącego Przedsiębiorstwa. Spotkanie odbędzie się 13.07.2020 r. o godzinie 11.00 w Centrum Dystrybucji i Przetwórstwa Rolnego w Słowikowie.

pobierzdo góry

Serdecznie zachęcamy wszystkie osoby przygotowujące dokumentację do trwającego naboru wniosków w LGD „Razem dla Radomki” w zakresie Rozwoju istniejącego przedsiębiorstwa do lektury opracowanego przez Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa informatora.

pobierzdo góry

Piotr Walczak, to młody przedsiębiorca z gminy Jedlińsk – właściciel firmy Image Produkcja, specjalizującej się w produkcji mebli, opakowań reklamowych i systemów wystawienniczych. W konkursie LGD na Efektywnego Młodego Przedsiębiorcę otrzymał Nagrodę Główną.

pobierzdo góry

Bartłomiej Ślizak – to właściciel firmy Pro-Works z Wieniawy, specjalizującej się w realizacji budowy oczyszczalni ścieków, montażu kanalizacji ciśnieniowej, wprowadzające proekologiczne rozwiązania w realizowanych usługach.

pobierzdo góry

Damian Firlej to właściciel utworzonego w 2018 roku gabinetu weterynaryjnego w Garnie w gminie Wolanów, w którym dba o zdrowie i dobrostan zwierząt z terenu regionu radomskiego.

pobierzdo góry

Informujemy, że od 1 czerwca w Biurze LGD „Razem dla Radomki” obowiązują zmienione zasady obsługi interesantów, wprowadzone z uwagi na konieczność zapobiegania rozprzestrzenienia się choroby zakaźnej COVID-19,

pobierzdo góry

Informujemy, że z uwagi na wzmożone zainteresowanie konsultacjami i zbliżający się termin zakończenia naborów wniosków wyznacza się termin przesyłania zapytań i konsultacji e-mailowych do dnia 16.07.2020 roku do godziny 15.00.

pobierzdo góry

Nowa inicjatywa LGD Razem dla Radomki uzyskała wsparcie Samorządu Województwa Mazowieckiego w konkursie w zakresie kultury, sztuki i ochrony dóbr i dziedzictwa narodowego.

pobierzdo góry

Informujemy, że termin składania wniosków w ramach trwającego konkursu na wybór operacji dla działania „Rozwój istniejącego przedsiębiorstwa” mija w dniu 20.07.2020 r. o godzinie 15.00.

pobierzdo góry

Informujemy, iż w dniu 22 lipca 2020 roku o godzinie 11.00 w Świetlicy Wiejskiej w Pogroszynie w gminie Wieniawa odbędzie się Posiedzenie Rady Stowarzyszenia „Razem dla Radomki”.

pobierzdo góry

Inicjatywa naszego Stowarzyszenia zatytułowana „Aktywni Animatorzy Społeczności Lokalnych” znalazła się wśród dofinansowanych projektów w zakresie aktywizacji i rozwoju organizacji pozarządowych w konkursie Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich

pobierzdo góry

Robert Cieślik prowadzi firmę RRC Moto w Przysusze, która zajmuje się sprzedażą wyselekcjonowanych aut. Posiada certyfikaty współpracy z producentami aut.

pobierzdo góry

Stowarzyszenie „Razem dla Radomki” przyznało kolejne środki finansowe w ramach ogłaszanych w 2020 roku konkursów na wybór wniosków z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

pobierzdo góry
mapa aktyawnych organizacji pozarzšdowych
sieć
szlak stefana szyllera


więcej: Partnerskie Mazowsze LGDenrd
ksow

więcej: polecane strony


LEADER

NASZE GMINY:

gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

Partnerzy / Partners LGD

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Strona internetowa Stowarzyszenia LGD "Razem dla Radomki" współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji”; w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.