Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki Facebook
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki YouTube
NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

 logotypy finansowanie

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER"
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.

Czcionka:A- A A+
pl
en  
 
german  
 

ankieta
centrum akrtywnosci lokalnej
Ankieta on-going
wydawnictwa

radomka Liczba odwiedzin: 15260004


Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
"Razem dla Radomki"

tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Newsletter:

Listopad 2021Masz pomysł na ciekawe działanie dotyczące: powtórnego wykorzystania odpadów, sposobów na oszczędzanie wody; ograniczenia powstawania i/lub segregacji odpadów;

pobierzdo góry

Niezmiernie miło nam poinformować, iż aktywna członkini naszego Stowarzyszenia „Razem dla Radomki” została jedną z laureatek konkursu Urzędu Marszałkowskiego Woj. Mazowieckiego.

pobierzdo góry

Stowarzyszenie „Razem dla Radomki” wspólnie z Centrum Kultury i Biblioteką w Przytyku oraz z Publiczną Szkołą Podstawową z Wrzosu zapraszają na warsztaty kulinarne do Wrzosu i do Przytyka, które odbędą się 9 listopada 2021 r.

pobierzdo góry

Z końcem miesiąca października 2021 roku zorganizowane zostały przez Stowarzyszenie „Razem dla Radomki” kolejne warsztaty z zakresu Klubów Wolontariackich, które skierowane zostały do uczniów szkół podstawowych.

pobierzdo góry

W miesiącu październiku 2021 r. podpisaliśmy z Urzędem Marszałkowskim Woj. Mazowieckiego w Warszawie aneks do umowy ramowej na wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju.

pobierzdo góry

Michał Zakrzyński to beneficjent naborów wniosków przeprowadzonych przez LGD „Razem dla Radomki”, który uzyskał wsparcie w kwocie 50 00000 zł na rozpoczęcie działalności gospodarczej

pobierzdo góry

Odbyły się już trzy z sześciu zajęć edukacyjnych pn. "Po co są potrzebne pszczoły", organizowane przez Stowarzyszenie „Razem dla Radomki”. Spotkania adresowane są do dzieci z klas I –III ze szkół podstawowych i do dzieci w wieku przedszkolnym.

pobierzdo góry

11 listopada – to więcej niż tylko rocznica związana z odzyskaniem niepodległości w 1918 roku. 11 listopada to czas, kiedy możemy powrócić myślą do historii naszego kraju.

pobierzdo góry

We wtorek 9 listopada wspólnie z Centrum Kultury i Biblioteką w Przytyku zorganizowaliśmy warsztaty kulinarne pn. „Tradycje w nowej odsłonie”.

pobierzdo góry

Od miesiąca października LGD Razem dla Radomki organizuje spotkania edukacyjno-informacyjne dotyczące ochrony powietrza i skierowane do dzieci szkół podstawowych.

pobierzdo góry

Cieszy nas niezmiernie, że w ramach ogłaszanych przez nasze Stowarzyszenie „Razem dla Radomki” powstają nowe obiekty infrastrukturalne. Kolejna taka inwestycja została zrealizowana przez Gminę Zakrzew w Wacynie.

pobierzdo góry

Dzisiaj prezentujemy Państwu informacje o kolejnej firmie utworzonej w 2021 roku, która otrzymała od LGD Razem dla Radomki premię na start (utworzenie działalności) w kwocie 50 000,00 zł.

pobierzdo góry

Celem realizowanej operacji był rozwój firmy z gminy Wolanów - Regina Zajazd w zakresie świadczenia usług hotelarsko-gastronomicznych, który został dokonany poprzez rozbudowę części hotelowej obiektu oraz utworzenie nowego miejsca pracy.

pobierzdo góry

Stowarzyszenie "Razem dla Radomki" informuje o możliwości składania wniosków o przyznanie pomocy dla realizacji inwestycji w ogólnodostępną i niekomercyjną infrastrukturę kulturalną.

pobierzdo góry

LGD informuje o możliwości składania wniosków o przyznanie pomocy w zakresie wybudowania, zmodernizowania lub wyposażenie obiektów turystycznych lub rekreacyjnych.

pobierzdo góry

Stowarzyszenie „Razem dla Radomki” wspólnie z Centrum Kultury i Biblioteką w Przytyku zapraszają w piątek 26 listopada 2021 r. na godzinę 16.00 na spotkanie z dietetykiem i warsztaty kulinarne.

pobierzdo góry

Na seminarium zapraszamy wszystkie chętne osoby zainteresowane produktami pszczelimi i ich wpływem na nasze zdrowie.

pobierzdo góry

Stajnia Carino w Gulinie to miejsce stworzone z pasji do koni. Oddalona jest o 10 km od Radomia, w pięknej okolicy, blisko lasu i rzeki Radomki – przyciągając licznych pasjonatów jeździectwa.

pobierzdo góry

9 listopada 2021 r. w Publicznej Szkole Podstawowej we Wrzosie – Stowarzyszenie LGD „Razem dla Radomki” przeprowadziło kolejne warsztaty kulinarne.

pobierzdo góry

Stowarzyszenie „Razem dla Radomki” zakończyło realizację spotkań edukacyjnych zatytułowanych "Po co są potrzebne pszczoły". Łącznie w ramach projektu pn. „Rola pszczół w środowisku naturalnym” podczas 6 spotkań w 6 szkołach przeszkolonych zostało 325 uczniów.

pobierzdo góry

Informujemy, iż w dniu 2 grudnia 2021 r. o godzinie 11.00 w Bibliotece Publicznej w Zakrzewie odbędzie się Posiedzenie Rady Stowarzyszenia „Razem dla Radomki”

pobierzdo góry
mapa aktyawnych organizacji pozarzšdowych
sieć
szlak stefana szyllera


więcej: Partnerskie Mazowsze LGDenrd
ksow

więcej: polecane strony


NASZE GMINY:

gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

Partnerzy / Partners LGD

dziedzictwo i rozwój patrnerzy lgd
ksow patrnerzy lgd
puszcza kozienicka partnerzy lgd
lgd ziemi siedleckiej
MAS Jablunkovsko
partnerzy lgd razem dla radomki
moves partnerzy lgd razem dla radomki
sao radomka
zwiazek gmin radomka