Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki Facebook
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki YouTube
NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć
Czcionka:A- A A+
pl
en  
 
german  
 

ankieta
centrum akrtywnosci lokalnej
Ankieta on-going
wydawnictwa

radomka Liczba odwiedzin: 13366886


Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
"Razem dla Radomki"

tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Newsletter:

Luty 2020Urząd Marszałkowski Woj. Mazowieckiego ogłosił konkurs na Dofinansowanie zadań publicznych z zakresu „Wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej” realizowanych w trybie pozakonkursowym. Pula środków wynosi 1 mln złotych.

pobierzdo góry

Muzeum Historii Polski rozpoczęło nabór wniosków do XII edycji ogólnopolskiego programu grantowego „Patriotyzm Jutra”, skierowanego do organizacji pozarządowych i samorządowych instytucji kultury. Nabór wniosków potrwa do 6 marca 2020 r.

pobierzdo góry

Zarząd Województwa Mazowieckiego ogłosił następną edycję konkursu w zakresie promocji dziedzictwa kulinarnego, w ramach którego wnioski można składać do 27.02.2020 r.

pobierzdo góry

W dniu 5 lutego w Domu Ludowym w Milejowicach zorganizowaliśmy warsztaty z zakresu przygotowania wniosku i biznesplanu dotyczącego możliwości otrzymania wsparcia finansowego – premii w kwocie 50 000,00 zł w ramach ogłoszonego przez LGD „Razem dla Radomki” naboru wniosków.

pobierzdo góry

Informujemy, że z uwagi na wzmożone zainteresowanie konsultacjami, doradztwem, a także z uwagi na zbliżający się termin zakończenia naborów wniosków w zakresie podejmowania działalności gospodarczej wyznacza się termin przesyłania zapytań i konsultacji e-mailowych do dnia 10.02.2020 roku do godziny 17.00.

pobierzdo góry

1 050 000,00 zł przeznaczone zostało przez Urząd Marszałkowski Woj. Mazowieckiego w Warszawie, na zadania wpływające na aktywizację i rozwój kobiet w środowisku wiejskim i integrację społeczności wiejskich na Mazowszu.

pobierzdo góry

Za nami cykl szkoleń komputerowych w których uczestniczyli mieszkańcy gminy Zakrzew, w tym w szczególności z miejscowości Marianowice i Zakrzewska Wola.

pobierzdo góry

Zachęcamy do obejrzenia kolejnego wydania programu Agrobiznes emitowanego na antenie TVP w którym prezentowany jest wywiad z Przedstawicielami LGD.

pobierzdo góry

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Razem dla Radomki” poszukuje osoby do opracowania autorskiego materiału dydaktycznego do szkolenia e-learningowego – Podstawy prowadzenia działalności gospodarczej.

pobierzdo góry

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Razem dla Radomki” poszukuje doradcy w zakresie współpracy z firmami w zakresie przeprowadzenia konsultacji z zakresu kreowania marki, wdrażaniem nowych rozwiązań i wskazywaniem możliwości rozwoju firmy.

pobierzdo góry

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania "Razem dla Radomki" serdecznie zaprasza na dwudniowe bezpłatne szkolenie z zakresu prowadzenia księgowości w organizacjach pozarządowych i w kołach gospodyń wiejskich, które zorganizowane zostanie w Domu Kultury w Przysusze.

pobierzdo góry

Nauczycielskie Stowarzyszenie Chóru Nauczycielskiego „Canto” w Przysusze serdecznie zaprasza w najbliższa sobotę 22 lutego 2020 roku na godzinę 16.00 na Przysuskie Spotkania Chórów „Z wizytą u Kolberga”.

pobierzdo góry

Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego rozpoczął nabór wniosków w ramach Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018–2030 PROO – Priorytet 1a. Wsparcie działań misyjnych i rozwoju instytucjonalnego Edycja 2020.

pobierzdo góry

Serdecznie zapraszamy na trzy ostatnie karnawału do Jedlińska, gdzie odbędzie się unikatowe wydarzenie – Jedlińskie Zapusty, organizowane przez Gminne Centrum Kultury i Kultury Fizycznej.

pobierzdo góry
lgd razem dla radomki

Seniorzy w Akcji 2020

24.02.2020 r.

Ruszyła rekrutacja do 13. edycji konkursu dla osób 60+ „Seniorzy w akcji”. Organizatorzy chcą wspierać osoby, które mają pomysły na ciekawe działania społeczne i pragną je zrealizować w swoim najbliższym otoczeniu.

pobierzdo góry

Za nami pierwsze spotkanie szkoleniowe z zakresu prowadzenia księgowości w organizacjach pozarządowych w tym w kołach gospodyń wiejskich, które wczoraj zorganizowaliśmy dzięki uprzejmości Domu Kultury w Przysusze.

pobierzdo góry

Serdecznie zaprasza na warsztat refleksyjny, których celem jest analiza procesu wdrażania Lokalnej Strategii Rozwoju. W jakim stopniu jej realizacja w 2019 roku zbliża nas do osiągnięcia zakładanych celów.

pobierzdo góry
mapa aktyawnych organizacji pozarzšdowych
sieć
szlak stefana szyllera


więcej: Partnerskie Mazowsze LGDenrd
ksow

więcej: polecane strony


LEADER

NASZE GMINY:

gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

Partnerzy / Partners LGD

dziedzictwo i rozwój patrnerzy lgd
ksow patrnerzy lgd
puszcza kozienicka partnerzy lgd
lgd ziemi siedleckiej
MAS Jablunkovsko
partnerzy lgd razem dla radomki
moves partnerzy lgd razem dla radomki
sao radomka
zwiazek gmin radomka

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Strona internetowa Stowarzyszenia LGD "Razem dla Radomki" współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji”; w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.