NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć
Czcionka:A- A A+
pl
en  
 
german  
 

ankieta
centrum akrtywnosci lokalnej
Ankieta on-going
wydawnictwa

radomka Liczba odwiedzin: 12100142


Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
"Razem dla Radomki"

tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Newsletter:

Marzec 2020Do 6 marca można składać wnioski do konkursu ogłoszonego przez Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego.

pobierzdo góry

Zapraszamy do składania projektów na realizację Państwa pomysłów, inicjatyw społecznych, które mogą liczyć na wsparcie finansowe w wysokości od 5 tys. do 8 tys. złotych w ramach konkursu grantowego LGD

pobierzdo góry

W miniony piątek dzięki uprzejmości Gmina Zakrzew zorganizowaliśmy w Domu Ludowym w Zatopolicach Posiedzenie Rady i warsztat refleksyjny poświęcony działaniom naszej LGD w 2019 roku.

pobierzdo góry

Rusza kolejne edycja konkursu Mazowsze Lokalnie 2020, którego LGD „Razem dla Radomki” jest ambasadorem! Już 13 marca 2020 rozpocznie się nabór wniosków do tegorocznego konkursu, w którym do wygrania ponad 80 mikrodotacji (od 1500 d0 5000 zł) o wartości 366 tys. zł łącznie.

pobierzdo góry

113 tysięcy złotych Stowarzyszenie LGD „Razem dla Radomki” przekazało dla organizacji pozarządowych i instytucji kultury – na 13 projektów które będą realizowane na terenie gmin Jedlińsk, Przytyk, Przysucha, Wolanów, Wieniawa i Zakrzew.

pobierzdo góry

Stowarzyszenie „Razem dla Radomki” wspólnie z Wójtem Gminy Jedlińsk – Kamilem Dziewierzem serdecznie zaprasza na bezpłatne szkolenie z podstaw prowadzenia księgowości w organizacji pozarządowej, w tym w kołach gospodyń wiejskich oraz z zakresu informacji o dofinansowaniach dla ngo.

pobierzdo góry

12 operacji spośród 25 zgłoszonych przez Wnioskodawców otrzymało wsparcie finansowe w wysokości po 50 000,00 zł w ramach premii na rozpoczęcie działalności gospodarczej.

pobierzdo góry

Zapraszamy do składania projektów na realizację Państwa pomysłów, inicjatyw społecznych, które mogą liczyć na wsparcie finansowe w wysokości od 5 tys. do 8 tys. złotych w ramach konkursu grantowego LGD

pobierzdo góry

Stowarzyszenie „Razem dla Radomki” serdecznie zaprasza na bezpłatne spotkanie szkoleniowe poświęcone zakresowi otrzymania wsparcia i przygotowania projektów grantowych, które odbędzie się w środę 11.03.2020 r.

pobierzdo góry

LGD „Razem dla Radomki” zaprasza do udziału w konkursie który ma na celu wyróżnienie aktywnie działających młodych przedsiębiorców z obszaru gmin tworzących LGD „Razem dla Radomki” tj. gmin Jedlińsk, Przytyk, Przysucha, Wieniawa, Wolanów oraz Zakrzew.

pobierzdo góry

Informujemy, iż w związku z rosnącą ilością zakażeń koronawirusem Biuro LGD „Razem dla Radomki” prowadząc bieżącą obsługę interesantów, zwraca się z prośbą o ograniczanie w miarę możliwości spraw administracyjnych.

pobierzdo góry

Fundacja ORLEN prowadzi nabór do trzeciej edycji programu grantowego dla społeczności lokalnych „Moje miejsce na Ziemi”. Do 31 marca br. organizacje pozarządowe i instytucje samorządowe z całej Polski mogą składać wnioski o dofinansowanie pomysłów na działania w swoich małych ojczyznach.

pobierzdo góry

W związku z ogłoszeniem stanu zagrożenia epidemicznego w Polsce, Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego jako Operator Programu "Kultura" dofinansowanego ze środków Mechanizmu Finansowego EOG podejmuje decyzję o wydłużeniu naborów wniosków do dnia 30 marca 2020 r.

pobierzdo góry

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Razem dla Radomki” w związku z realizacją projektu współpracy „Multimedialne Centrum Edukacji Lokalnej” zwraca się z zapytanie o wycenę zakupu urządzenia wielofunkcyjnego – format A3

pobierzdo góry

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Razem dla Radomki” w związku z realizacją projektu współpracy „Multimedialne Centrum Edukacji Lokalnej” zwraca się z zapytaniem o wycenę zakupu 50 szt. grawerem

pobierzdo góry

Informujemy, iż w związku z rosnącą ilością zakażeń koronawirusem Biuro LGD Razem dla Radomki prowadzi bieżącą obsługę interesantów, jednakże zwraca się z prośba o możliwość realizacji konsultacji w ramach prowadzonego naboru na wybór projektów grantowych za pomocą przesłanych pytań drogą mailową lub kontakt telefoniczny.

pobierzdo góry

1 050 000,00 zł przeznaczone zostało przez Urząd Marszałkowski Woj. Mazowieckiego w Warszawie, na zadania wpływające na aktywizację i rozwój kobiet w środowisku wiejskim i integrację społeczności wiejskich na Mazowszu.

pobierzdo góry

Uprzejmie informujemy, iż w dniu 23.03.2020 r. i 24.03.2020 r. – mogą wystąpić utrudnienia w uzyskaniu połączenia telefonicznego pod numer stacjonarny Biura LGD „Razem dla Radomki” 483858996.

pobierzdo góry

Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego prowadzi nabór wniosków w ramach tegorocznej edycji Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018–2030 PROO.

pobierzdo góry

W związku z wyjątkową sytuacją oraz ograniczeniami spowodowanymi pandemią wirusa SARS-CoV-2 stoi przed nami szereg wyzwań i trudności. Obecna sytuacja wpływa również na nabory wniosków o przyznanie pomocy, realizację operacji i składanie wniosków o płatność w ramach PROW2014-2020

pobierzdo góry

Serdecznie zapraszamy Państwa do lektury poradnika informacyjnego opracowanego przez LGD „Razem dla Radomki”, w którym przedstawiamy podstawowe informacje związane z naborem wniosków prowadzonym w ramach projektu grantowego pt. „Start-upy na inicjatywy lokalne”.

pobierzdo góry

Do 7 kwietnia 2020 r. wydłużono termin składania wniosków w konkursie FIO Mazowsze Lokalnie. Decyzją Marszałka Województwa Mazowieckiego – przyznano dodatkowe środki na konkurs. Budżet konkursu z początkowych 355 540,00 zł wzrósł do 426 540,00 zł.

pobierzdo góry

Przypominamy, że tylko do 03.04.2020 r. do godziny 15.00 można składać wnioski w ramach konkursu grantowego LGD „Razem dla Radomki” pt. „Start-upy na lokalne inicjatywy”, gdzie możecie otrzymać wsparcie w kwocie od 5000,00 do 8000,00 zł na realizację własnej inicjatywy.

pobierzdo góry
sieć
szlak stefana szyllera


więcej: Partnerskie Mazowsze LGDenrd
ksow

więcej: polecane strony


LEADER

NASZE GMINY:

gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

Partnerzy / Partners LGD

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Strona internetowa Stowarzyszenia LGD "Razem dla Radomki" współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji”; w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.