NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć
Czcionka:A- A A+
pl
en  
 
german  
 

ankieta
centrum akrtywnosci lokalnej
Ankieta on-going
wydawnictwa

radomka Liczba odwiedzin: 6718598


Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
"Razem dla Radomki"

tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Newsletter:

Aktualności

lgd razem dla radomki

14.04.2017 r.

79 numer Biuletynu LGD Razem dla Radomki

W przededniu Świąt Wielkiej Nocy przedstawiamy Państwu kolejny numer naszego wydawnictwa, życząc Wesołych Świąt, pełnych pokoju i nadziei, a także zdrowia i radości z wiosennego odradzania życia oraz serdecznych spotkań w gronie rodziny i przyjaciół.

W publikacji znajdą Państwo najważniejsze informacje dotyczące bieżących działań podejmowanych przez nasze Stowarzyszenie. Informator rozpoczynamy od przedstawienia relacji z udziału LGD i naszych partnerów w Międzynarodowych Targach Turystyki Wiejskiej i Agroturystyki Agrotravel w Kielcach, gdzie stoisko wystawiennicze Mazowsza otrzymało I miejsce w konkursie na najciekawsze stoisko targów. Przedstawimy informacje o nowym działaniu związanym z utworzeniem inkubatora przetwórstwa lokalnego, dla którego już w tym roku ogłosimy konkurs o wybór instytucji która utworzy w/w podmiot. Jest to o tyle ważny element naszych działań, albowiem związany jest z kontynuacją podjętych już przez nas procesów ukierunkowanych na budowę silnej marki produktów lokalnych i tradycyjnych, rozwojem przedsiębiorczości związanej z produkcją spożywczą i przetwórczą, na którą stale wzrasta zainteresowanie.

Zaprezentujemy również bardzo ważne zagadnienia, prezentujące wizję LEADERA/RLKS w okresie po 2020 roku, który wskazuje dalsze potrzeby realizowania projektów na rzecz rozwoju społeczności lokalnych na obszarach wiejskich. Przekażemy także informacje o inicjatywach realizowanych przez naszych partnerów, w tym m.in. relację z kolejnego wydarzenia kulturalnego organizowanego przez Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Bierwce.

Oczywiście to nie wszystkie wiadomości, które przedstawiliśmy na łamach Biuletynu, dlatego tym bardziej zachęcamy do jego lektury. Publikacja dostępna jest na naszej stronie internetowej pod adresem www.razemdlaradomki.pl

pobierzdo góry
szlak stefana szyllera


więcej: Partnerskie Mazowsze LGDenrd
ksow

więcej: polecane strony

NASZE GMINY:

gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

Partnerzy / Partners LGD

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Strona internetowa Stowarzyszenia LGD "Razem dla Radomki" współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji”; w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.