NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć
Czcionka:A- A A+
pl
en  
 
german  
 

ankieta
centrum akrtywnosci lokalnej
Ankieta on-going
wydawnictwa

radomka Liczba odwiedzin: 7495660


Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
"Razem dla Radomki"

tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Newsletter:

Aktualności

lgd razem dla radomki

09.10.2017 r.

Informacja o realizacji konsultacji w Biurze LGD Razem dla Radomki i terminie realizacji konsultacji mailowych

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania "Razem dla Radomki" uprzejmie informuje, że z uwagi na wzmożone zainteresowanie konsultacjami, oraz z uwagi na zbliżający się termin zakończenia naboru wniosków na realizację projektów grantowych pn. Promocja i rozwój obszarów wiejskich w ramach działania 19.2 "Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność" realizacja spotkań doradczych, możliwa będzie jedynie po wcześniejszej rezerwacji telefonicznej, osobistej lub mailowej. Pozwoli nam to na efektywniejszą pracę oraz uniknięcie sytuacji oczekiwania w kolejce na spotkanie z Pracownikami Biura.

Informujemy również, że z uwagi na wzmożone zainteresowanie konsultacjami, doradztwem, także z uwagi na zbliżający się termin zakończenia naborów wniosków, wyznacza się termin przesyłania zapytań i konsultacji e-mailowych do dnia 10.10.2017 roku do godziny 18.00. Zgodnie z powyższym, informujemy, że konsultacje e-mailowe przesyłane na adresy mailowe Biura LGD będą weryfikowane tylko i wyłącznie w przypadku przesłania zapytań w określonym terminie.

Termin składania wniosków mija w dniu 12 października o godzinie 15.00. Decyduje data wpływu wniosku do Biura LGD – które składane są osobiście. Przygotowując wnioski proszę pamiętać o wszystkich załącznikach, których lista znajduje się w sekcji IV wniosku o powierzenie grantu.

pobierzdo góry
sieć
szlak stefana szyllera


więcej: Partnerskie Mazowsze LGDenrd
ksow

więcej: polecane strony

NASZE GMINY:

gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

Partnerzy / Partners LGD

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Strona internetowa Stowarzyszenia LGD "Razem dla Radomki" współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji”; w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.