NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć
Czcionka:A- A A+
pl
en  
 
german  
 

ankieta
centrum akrtywnosci lokalnej
Ankieta on-going
wydawnictwa

radomka Liczba odwiedzin: 7835273


Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
"Razem dla Radomki"

tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Newsletter:

Aktualności

lgd razem dla radomki

08.11.2017 r.

Zapraszamy na spotkanie w ramach Szkolnych Klubów Wolontariackich. Zakrzew

Stowarzyszenie „Razem dla Radomki” zaprasza na bezpłatne spotkanie warsztatowo-szkoleniowe poświęcone Wolontariatowi Szkolnemu, które zostanie przeprowadzone w dniu 13 listopada o godzinie 9.00 w Kawiarence Muzealnej w Publicznym Gimnazjum w Zakrzewie.

Spotkanie przeprowadzone zostanie w ramach projektu pn. „Aktywne NGOsy i skuteczni liderzy na rzecz rozwoju społeczności lokalnych” współfinansowanego ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego. Poprowadzi je Pan Wojciech Wciseł - ekspert w dziedzinie wolontariatu i organizacji pozarządowych związany z Centrum Wolontariatu w Lublinie, doktor nauk humanistycznych na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim.

Podczas spotkania zostaną przedstawione najważniejsze informacje nt. związane z wolontariatem, w tym m.in. prawo a wolontariat, wolontariat szkolny, kto to jest wolontariusz, kto może korzystać ze kto może korzystać ze świadczeń wolontariusza, porozumienie o współpracy, ubezpieczenie wolontariusza, promocja wolontariatu, jak zdobyć i utrzymać wolontariusza, przykłady dobrych praktyk.

Omówione zostaną także zakresy wsparcia oraz możliwość przygotowania inicjatywy w ramach konkursu na realizację Lokalnych Inicjatyw Społecznych, angażujących działania wolontariackie, dla których przeznaczone będą małe granty w kwocie wsparcia 1 500,00 zł w ramach realizowanego przez Stowarzyszenie „Razem dla Radomki” projektu.

Z uwagi na wiek uczestników spotkania, którym są osoby niepełnoletnie, prosimy o wypełnienie przez rodziców, opiekunów zgody na uczestnictwo w bezpłatnym spotkaniu szkoleniowym.

pobierzdo góry
sieć
szlak stefana szyllera


więcej: Partnerskie Mazowsze LGDenrd
ksow

więcej: polecane strony

NASZE GMINY:

gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

Partnerzy / Partners LGD

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Strona internetowa Stowarzyszenia LGD "Razem dla Radomki" współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji”; w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.