NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć
Czcionka:A- A A+
pl
en  
 
german  
 

ankieta
centrum akrtywnosci lokalnej
Ankieta on-going
wydawnictwa

radomka Liczba odwiedzin: 7971652


Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
"Razem dla Radomki"

tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Newsletter:

Aktualności

lgd razem dla radomki

11.01.2018 r.

Konkurs w obszarze Kultura, sztuka, ochrona dóbr kultury i dziedzictwa narodowego.

Urząd Marszałkowski Woj. Mazowieckiego w Warszawie, ogłosił konkurs na realizację działań z zakresie kultury, sztuki i dziedzictwa narodowego, w ramach których można starać się o realizację projektów w kwocie do 30tyś. zł.

Zarząd Województwa Mazowieckiego uchwałą nr 2057/304/17 z dnia 27 grudnia 2017 r. ogłosił otwarty konkurs ofert dla organizacji pozarządowych oraz innych podmiotów wymienionych w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na realizację zadań publicznych Województwa Mazowieckiego w 2018 r. w obszarze „Kultura, sztuka, ochrona dóbr kultury i dziedzictwa narodowego”. Składanie ofert: od 4 stycznia do 9 lutego 2018 r.

Projekty można realizować w ramach zadań: Patriotyzm, Kultura puka do drzwi, Kultura łączy pokolenia, Kultura buduje spójność, Zabytki i muzea – żywe atrakcje, To także nasze dziedzictwo, Kultura zaprasza, Kultura podniebna – kultura podziemna, Niech nas poznają, Kto ty jesteś?, Wokół wspólnoty, 100 lecie Niepodległości Polski, 20 lecie Samorządu Województwa, Mazowieckie klastry kreatywne, Wyobraźnia i wiedza.

Oferty należy składać poprzez generator ofert konkursowych w serwisie Witkac.pl, dostępny na stronie www.konkursyngo.mazovia.pl lub bezpośrednio na stronie https://witkac.pl/#/Contest/View/5356. Procedura uzyskania dostępu do generatora, przygotowania i złożenia oferty opisana została w instrukcji: https://witkac.pl/content/instrukcje/2.instrukcja-tworzenia-konta-10-2016.pdf

pobierzdo góry
sieć
szlak stefana szyllera


więcej: Partnerskie Mazowsze LGDenrd
ksow

więcej: polecane strony

NASZE GMINY:

gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

Partnerzy / Partners LGD

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Strona internetowa Stowarzyszenia LGD "Razem dla Radomki" współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji”; w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.