NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć
Czcionka:A- A A+
pl
en  
 
german  
 

ankieta
centrum akrtywnosci lokalnej
Ankieta on-going
wydawnictwa

radomka Liczba odwiedzin: 8406459


Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
"Razem dla Radomki"

tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Newsletter:

Aktualności

lgd razem dla radomki

16.04.2018 r.

Relacja fotograficzna z Gali Perły Powiatu Radomskiego 2017

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia relacji fotograficznej, przygotowanej przez Pracowników Starostwa Powiatowego w Radomiu z Gali wręczania nagród Perła Powiatu Radomskiego za 2017 rok, podczas której LGD „Razem dla Radomki” otrzymało nagrodę specjalną w kategorii Produkt Roku.

Nagroda specjalna została wręczona za podejmowane działania w ramach Multimedialnego Centrum Edukacji Kulturalnej „Multicel”- przestrzeni działań podejmowanych przez Stowarzyszenie Lokalną Grupę Działania „Razem dla Radomki” w celu aktywizacji i rozwoju obszarów wiejski, wiejsko-miejskich i miejskich z terenów powiatów radomskiego i przysuskiego. W ramach zaplanowanych działań w MULTICELu – podejmowane są innowacyjne i multimedialne projekty, mające na celu rozwój aktywizację i animację działań społeczności lokalnych, rozwój organizacji pozarządowych, mieszkańców, grup nieformalnych, oraz przedsiębiorców. Jej celem jest rozwój społeczności lokalnych przez doskonalenie umiejętności, poszerzanie wiedzy oraz kompetencji społecznych i zawodowych. Multicel oprócz możliwości uczestnictwa w szkoleniach, daje szanse na wymianę doświadczeń i kontakty z organizacjami i instytucjami działającymi na terenie poszczególnych gmin.

Gala z okazji wręczenie nagród, obyła się w sobotę 7 kwietnia w nowo otwartej Sali widowiskowo-kinowej przy Domu Kultury w Iłży. W skład kapituły, pod przewodnictwem starosty Mirosława Ślifirczyka wchodzą przedstawiciele takich instytucji jak Uniwersytet Technologiczno - Humanistyczny, Izba Przemysłowo - Handlowa Ziemi Radomskiej i Mazowiecka Izba Rolnicza.

pobierzdo góry
sieć
szlak stefana szyllera


więcej: Partnerskie Mazowsze LGDenrd
ksow

więcej: polecane strony


LEADER

NASZE GMINY:

gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

Partnerzy / Partners LGD

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Strona internetowa Stowarzyszenia LGD "Razem dla Radomki" współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji”; w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.