NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć
Czcionka:A- A A+
pl
en  
 
german  
 

ankieta
centrum akrtywnosci lokalnej
Ankieta on-going
wydawnictwa

radomka Liczba odwiedzin: 9453924


Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
"Razem dla Radomki"

tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Newsletter:

Aktualności

lgd razem dla radomki

07.06.2018 r.

Warsztaty z Grzegorzem Boćkiem w ramach Przysuskich Dni Sportu.

We wtorek, 5 czerwca Młodzieżowa Akademia Piłki Siatkowej w Przysusze zorganizowała pierwszy Dzień Sportu, podczas których odbyły się warsztaty siatkarskie, prowadzone Grzegorza Boćka, reprezentanta Polski w piłce siatkowej, mistrza Polski, który w 2015 roku powrócił po pokonaniu choroby nowotworowej do gry w siatkówkę, nie tylko w rozgrywkach klubowych ale również w reprezentacji kraju. Warsztaty zorganizowane zostały w ramach projektu grantowego LGD „Razem dla Radomki”.

Warsztaty cieszyły się dużym powodzeniem wśród dzieci i młodzieży, która z wielkim zaangażowaniem uczestniczyła w spotkaniu zorganizowanym w Zespole Szkół nr 2 w Przysusze, przy ul. Warszawskiej 28.

Organizatorzy zapraszają w niedzielę 10.06.2018 r. na turniej czwórek dziewcząt i chłopców do 16 lat – Amatorski Turniej o Puchar Młodzieżowej Akademii Piłki Siatkowej w Przysusze. Wydarzenia zorganizowane zostaną w Zespole Szkół nr 2 w Przysusze, przy ul. Warszawskiej 28.

Realizacja projektu współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach projektu grantowego Lokalnej Grupy Działania „Razem dla Radomki”, w ramach poddziałania Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego, kierowanego poprzez społeczność” objętego programem PROW na lata 2014-2020, w ramach projektu współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich .

pobierzdo góry
sieć
szlak stefana szyllera


więcej: Partnerskie Mazowsze LGDenrd
ksow

więcej: polecane strony


LEADER

NASZE GMINY:

gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

Partnerzy / Partners LGD

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Strona internetowa Stowarzyszenia LGD "Razem dla Radomki" współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji”; w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.