NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć
Czcionka:A- A A+
pl
en  
 
german  
 

ankieta
centrum akrtywnosci lokalnej
Ankieta on-going
wydawnictwa

radomka Liczba odwiedzin: 10891768


Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
"Razem dla Radomki"

tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Newsletter:

Aktualności

lgd razem dla radomki

01.08.2018 r.

Kultura – Interwencje 2018. Etno Polska

27 lipca 2018 r. został ogłoszony program dotacyjny Kultura-Interwencje 2018. EtnoPolska. Rząd przeznaczył dodatkowo blisko 7 mln złotych w 2018 roku na wsparcie projektów z zakresu kultury i tradycji.

Program, który zakłada preferencje dla działań realizowanych w miejscowościach poniżej 50 tys. mieszkańców, przede wszystkim w środowiskach lokalnych, w miejscach odległych od dużych aglomeracji – ma wymiar systemowy o oparty jest o zasady polityki zrównoważonego rozwoju. Podkreślił również interdyscyplinarność programu, przewidującego dofinansowanie zarówno wydarzeń kulturalnych, jak i wydawnictw, nagrań, filmów, konferencji oraz działania edukacyjnych w obrębie środowisk lokalnych.

Premier Beata Szydło zwróciła uwagę na podstawowe założenie programu – pielęgnowanie i odbudowę tradycyjnych wartości obecnych w kulturze materialnej i niematerialnej społeczności lokalnych, inspirację tradycjami kulturowymi, kulturą ludową.

Program KULTURA – INTERWENCJE 2018. ETNOPOLSKA adresowany jest do organizacji pozarządowych oraz samorządowych instytucji kultury. Nabór wniosków trwa do 20 sierpnia 2018 roku. Zadania w ramach programu mogą być realizowane od 30 września do 20 listopada 2018 roku. Dofinansowanie – w maksymalnej wysokości 200 tys. zł – może objąć nawet 95% budżetu zadania.

Dodatkowe informacje: www.mkidn.gov.pl

pobierzdo góry
sieć
szlak stefana szyllera


więcej: Partnerskie Mazowsze LGDenrd
ksow

więcej: polecane strony


LEADER

NASZE GMINY:

gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

Partnerzy / Partners LGD

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Strona internetowa Stowarzyszenia LGD "Razem dla Radomki" współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji”; w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.