NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć
Czcionka:A- A A+
pl
en  
 
german  
 

ankieta
centrum akrtywnosci lokalnej
Ankieta on-going
wydawnictwa

radomka Liczba odwiedzin: 10891548


Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
"Razem dla Radomki"

tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Newsletter:

Aktualności

lgd razem dla radomki

03.08.2018 r.

Nowa publikacja finansowana z grantu LGD: Przysucha. Rok 2016. Okiem z Wichrowego Wzgórza

25 lipca podczas spotkania autorskiego z Panem Edwardem Pawlikiem premierę miała nowa publikacja, zlecona do przygotowania przez Towarzystwo Kulturalne im. Oskara Kolberga, finansowana w ramach projektu grantowego Stowarzyszenia „Razem dla Radomki”.

W zorganizowanym spotkaniu w Domu Kultury w Przysusze, podczas której o publikacji opowiadał jej autor – Edward Pawlik wzięła udział grupa blisko 100 osób. Autor opisuje w niej instytucje, podmioty gospodarcze, obiekty sakralne, które funkcjonują w Przysusze w roku 2016. Zawiera ona porównanie tego co jest w roku 2016 do wcześniejszych okresów życia miasta, zawiera także refleksje własne autora. W publikacji tej autor przedstawia lokalną infrastrukturę. Porównuje istniejące podmioty działające na rynku przysuskim w roku 2016 z podmiotami, które działały wcześniej. Pokazuje lokalną historię związaną z prowadzeniem działalności przez podmioty gospodarcze na osi czasu.

Publikacja została wydana przez Towarzystwo Kulturalne im. Oskara Kolberga w Przysusze w ramach projektu grantowego LGD „Razem dla Radomki” finansowanego w ramach podziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego PROW na lata 2014-2020, w ramach projektu współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. Kwota udzielonego wsparcia to 10 775,00 zł.

pobierzdo góry
sieć
szlak stefana szyllera


więcej: Partnerskie Mazowsze LGDenrd
ksow

więcej: polecane strony


LEADER

NASZE GMINY:

gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

Partnerzy / Partners LGD

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Strona internetowa Stowarzyszenia LGD "Razem dla Radomki" współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji”; w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.