NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć
Czcionka:A- A A+
pl
en  
 
german  
 

ankieta
centrum akrtywnosci lokalnej
Ankieta on-going
wydawnictwa

radomka Liczba odwiedzin: 11637412


Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
"Razem dla Radomki"

tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Newsletter:

Aktualności

lgd razem dla radomki

09.09.2018 r.

Roztańczony Jarmark w Bierwcach

Za nami ósma edycja Jarmarku Ludowego w Bierwcach, wydarzenia współorganizowanego przez LGD "Razem dla Radomki" we współpracy z Stowarzyszeniem na rzecz Rozwoju Wsi Bierwce i okolic. Wydarzenie to, zorganizowane w niedzielę 9 września cieszy się bardzo dużym zainteresowanie nie tylko społeczności lokalnej, ale również fanów muzyki ludowej i folkowych dźwięków.

Tegoroczna edycja wydarzenia przyciągnęła nie tylko licznie publiczność, ale również wielu artystów, którzy zaprezentowali się na bierwieckiej scenie. Wystąpiły kapele ludowe: Fachmani z Radomia, Mieczysław Zamkowski, Kapela Lipców z Wygnanowa, Rodzinna Kapela Foktów z o Ostrołęki oraz Zespół Henryka Gwiazdy. Towarzyszyły im występy dzieci i młodzieży z gminy Jedlińsk, świetnie przyjęte występy grupy kabaretowej Pań z Bierwiec, ale również występy z zespołów śpiewaczych: Bierwieckiej Biesiady, Wrzosowianek, Kaliny z Marianowic, Bartodziejaków, Czerwonych Korali i Jarzębiny.

Na wydarzeniu nie zabrakło kiermaszu produktów lokalnych, poczęstunku, zabaw animacyjnych dla dzieci. Zaprezentowały się również organizacje pozarządowe podczas pikniku organizacji pozarządowych.

Wydarzenie współfinansowane jest przez Stowarzyszenie Lokalną Grupę Działania „Razem dla Radomki” ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 „Wspieranie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020” w ramach projektu współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich.

pobierzdo góry
sieć
szlak stefana szyllera


więcej: Partnerskie Mazowsze LGDenrd
ksow

więcej: polecane strony


LEADER

NASZE GMINY:

gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

Partnerzy / Partners LGD

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Strona internetowa Stowarzyszenia LGD "Razem dla Radomki" współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji”; w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.