NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć
Czcionka:A- A A+
pl
en  
 
german  
 

ankieta
centrum akrtywnosci lokalnej
Ankieta on-going
wydawnictwa

radomka Liczba odwiedzin: 9728420


Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
"Razem dla Radomki"

tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Newsletter:

Aktualności

lgd razem dla radomki

20.09.2018 r.

W Młodocinie Większym powstała nowa altana finansowana ze środków LGD

Warsztaty Terapii Zajęciowej „Pozytywni” to kolejna organizacja która w ramach projektu grantowego finansowanego przez LGD „Razem dla Radomki” zaplanowała wybudować altanę i przeprowadzić działania aktywizujące.

Stowarzyszenie Przyjaciół Młodocina Większego i Osób Niepełnosprawnych Pozytywni zostało formalnie zarejestrowane w grudniu 2012 roku. Powstało z potrzeby serca. Istnieje, aby nieść wszechstronną pomoc we wszystkich dziedzinach życia osobom niepełnosprawnym, a w szczególności osobom z terenów wiejskich. Stowarzyszenie działa w oparciu o statut którego jednym z celów jest „praca wspierająca rozwój wsi Młodocin Większy”.

Celem projektu „Spotkajmy się pod Wiatą” jest integracja i aktywizacja społeczna, połączona z zaspokojeniem potrzeb lokalnych, poprzez budowę w 2018 roku Wiaty w miejscowości Młodocin Większy, a także realizację działań animacyjnych przewidzianych w projekcie. Projekt przede wszystkim ma służyć zaspokajaniu potrzeb społeczności wiejskiej z terenów obszaru LGD.

Wartość dofinansowania projektu to kwota 12 254,00 zł. Projekt współfinansowany w ramach programu grantowego LGD „Razem dla Radomki” w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszaru Wiejskich na lata 2014-2020.

pobierzdo góry
sieć
szlak stefana szyllera


więcej: Partnerskie Mazowsze LGDenrd
ksow

więcej: polecane strony


LEADER

NASZE GMINY:

gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

Partnerzy / Partners LGD

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Strona internetowa Stowarzyszenia LGD "Razem dla Radomki" współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji”; w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.