NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć
Czcionka:A- A A+
pl
en  
 
german  
 

ankieta
centrum akrtywnosci lokalnej
Ankieta on-going
wydawnictwa

radomka Liczba odwiedzin: 10876033


Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
"Razem dla Radomki"

tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Newsletter:

Aktualności

lgd razem dla radomki

06.05.2019 r.

97 numer Biuletynu Stowarzyszenia Razem dla Radomki

Serdecznie zapraszam Państwa do kolejnego wydawnictwa przygotowanego przez Stowarzyszenie Lokalną Grupę Działania „Razem dla Radomki”, za pomocą którego dzielimy się z Wami realizowanymi przez nas inicjatywami.

Blisko 2,5 miliona złotych, to kwota którą nasze LGD w 2019 roku zaplanowało przeznaczyć na realizację konkursów, wyborów wniosków w zakresie Programu Rozwoju Obszaru Wiejskiego na lata 2014-2020. Dlatego w bieżącym biuletynie przedstawiamy szczegółowy zakres wsparcia, które przeznaczone zostanie dla osób chcących utworzyć działalność gospodarczą, dla istniejących przedsiębiorstw, ale także na utworzenie inkubatora przetwórstwa lokalnego, czy na wsparcie projektów miękkich (kulturalnych, społecznych, sportowych).

Informujemy o międzynarodowym projekcie współpracy „Multimedialne Centrum Edukacji Kulturowej”, którego realizację rozpoczęliśmy w miesiącu kwietniu 2019 r. Prezentujemy relację z Wiejskich Wirtuozów, projektu prezentującego nieocenione piękno ludowych melodii tanecznych. W ramach projektu przygotowane zostało dwupłytowe wydawnictwo i publikacja. Zawiera ono nagrania studyjne utworów audio oraz nagrania filmowe DVD muzyków ziemi radomskiej, prezentujące piękno folkloru, dziedzictwa kultury obszarów wiejskich. Stanowi ono nasze uznanie dla tych wspaniałych Muzyków, ich twórczości i wkładu w rozwój kultury.

W Biuletynie nie zabranie informacji o projekcie Skuteczni Menadżerowie Społeczni, a także informacji z wydarzeń w których uczestniczyło i organizowało nasze Stowarzyszenie.

Zapraszamy do lektury!

Biuletyn dostępny jest pod adresem: http://razemdlaradomki.pl/biuletyny/biuletyn97/index.html

biuletyn stowarzyszenia
pobierzdo góry
sieć
szlak stefana szyllera


więcej: Partnerskie Mazowsze LGDenrd
ksow

więcej: polecane strony


LEADER

NASZE GMINY:

gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

Partnerzy / Partners LGD

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Strona internetowa Stowarzyszenia LGD "Razem dla Radomki" współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji”; w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.