NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć
Czcionka:A- A A+
pl
en  
 
german  
 

ankieta
centrum akrtywnosci lokalnej
Ankieta on-going
wydawnictwa

radomka Liczba odwiedzin: 10207838


Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
"Razem dla Radomki"

tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Newsletter:

Aktualności

lgd razem dla radomki

19.08.2019 r.

Mamy wyniki konkursu na małe lokalne inicjatywy.

Mamy wyniki konkursu na małe lokalne inicjatywy. Stowarzyszenie „Razem dla Radomki” informuje o wynikach konkursu na dofinansowanie małych inicjatyw lokalnych, w ramach których wsparliśmy finansowo 5 projektów kwotami do 2000,00 zł.

W ramach wsparcia mieszkańcy Skrzyńska przeprowadzą warsztaty edukacyjne, spotkania historyczne, koncerty i konkursy w ramach projektu „Razem z Niepodległą”. Stowarzyszenie z Pogroszyna zorganizuje Rodzinny Dzień Sportu i powoła lokalny klub wolontariacki. Zespół Śpiewaczy z Bieniędzic zorganizuje warsztaty związane z promocją dziedzictwa kulturowego naszego regionu promowanego przez zespół, uczestnicząc i organizują występy artystyczne. Lokalne Stowarzyszenie Kobiet ze Skrzynna zakupi nowe elementy strojów dla członkiń zespołu, organizując potańcówki przy muzyce ludowej, a Stowarzyszenie z Bierwiec zorganizuje stoisko wystawiennicze i zakupi torby promujące ich organizację.

Celem konkursu jest wsparcie ciekawych pomysłów lokalnych, promowanie aktywnych organizacji i grup nieformalnych , promowanie postaw wolontariackich, wsparcie rozwoju ruchu społecznego oraz integracji mieszkańców, których pomysły będą miały wpływ na rozwój gmin wiejskich i miejsko wiejskich. Konkurs ogłoszony został w ramach realizowanego projektu pn. „Akademia Menadżerów NGO”, który współfinansowany jest z środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.

Lista rankingowa złożonych projektów dostępna jest pod adresem http://razemdlaradomki.pl/dok/Listarankingowa_lokalnainicjatywa.pdf

Organizacje które otrzymały mniejszą kwotę dofinansowania od Wnioskowanej proszone są o dokonanie aktualizacji składanych budżetów i opisu projektu, wraz z informacją o planowanych do osiągnięcia rezultatach i przesłanie ich mailem do Biura LGD „Razem dla Radomki”.

Dziękujemy wszystkim za zgłoszenia i gratulujemy kolejnych pomysłów!

pobierzdo góry
sieć
szlak stefana szyllera


więcej: Partnerskie Mazowsze LGDenrd
ksow

więcej: polecane strony


LEADER

NASZE GMINY:

gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

Partnerzy / Partners LGD

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Strona internetowa Stowarzyszenia LGD "Razem dla Radomki" współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji”; w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.