Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki Facebook
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki YouTube
NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć
Czcionka:A- A A+
pl
en  
 
german  
 

ankieta
centrum akrtywnosci lokalnej
Ankieta on-going
wydawnictwa

radomka Liczba odwiedzin: 12710240


Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
"Razem dla Radomki"

tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Newsletter:

Aktualności

lgd razem dla radomki

01.06.2020 r.

Efektywni Młodzi Przedsiębiorcy zostali wybrani!

Stowarzyszenie LGD „Razem dla Radomki” wyłoniło laureatów konkursu na aktywnie działających młodych przedsiębiorców na obszarze gmin Jedlińsk, Przytyk, Przysucha, Wieniawa, Wolanów i Zakrzew. Przyznane zostały 4 nagrody główne i 3 wyróżnienia.

Przeprowadzony konkurs miał na celu pokazanie aktywnie działających młodych przedsiębiorców, osób które nie ukończyły 35 roku życia i minimum 1 rok efektywnie i z sukcesami prowadzą działalność gospodarczą na obszarze w/w gmin. W miesiącu czerwcu na naszych stronach internetowych zaprezentujemy szczegółowe informacje o finalistach naszej inicjatywy.

Laureatami konkursu zostali:

Piotr Walczak – Właściciel Firmy Image Produkcja

(Firma z Jedlińska specjalizująca się w produkcji mebli, opakowań reklamowych i systemów wystawienniczych. Działa na terenie całej Polski, Unii Europejskiej, współpracuje również z odległymi krajami jak Republika Południowej Afryki. W produkcji stosują druk UV (który jest jednym z nowocześniejszych rodzajów druku), korzystając jako pierwsi z maszyny tej marki w Polsce (Strona internetowa www.imageprodukcja.pl, www.plywoodstands.com.

Angelika Połczyńska – Właścicielka Firmy F.P.H.U Galeria Konopi

(Nowatorskie rozwiązania w wykorzystaniu konopi włóknistej, przy produkcji kosmetyków i żywności znajdują swoje zastosowanie w rodzinnej firmie z gminy Wieniawa. W tym momencie możemy pochwalić się następującymi produktami: konopne mydła, konopne szampony w kostce, konopne masła i oleje do ciała, konopne peelingi do ciała i twarzy, konopne herbaty i nasiona, konopny olej tłoczony na zimno oraz oleje CBD. Strona internetowa: www.galeriakonopi.pl

Bartłomiej Ślizak –Właściciel firmy PRO-WORKS

(Firma z Wieniawy specjalizująca się w realizacji budowy oczyszczalni ścieków, montażu kanalizacji ciśnieniowej, wprowadzające proekologiczne rozwiązania w realizowanych usługach. Wykonuje również kompleksowe roboty ziemne dla sektora indywidualnego i publicznego)

Damian Firlej – Właściciel Gabinetu Weterynaryjnego w Garnie

(Gabinet weterynaryjny w Garnie od 2018 roku dba o zdrowie i dobrostan zwierzą z terenu regionu radomskiego. Zajmuje się diagnozowaniem, badaniem, rozpoznawaniem oraz zapobieganiem i zwalczaniem chorób zwierząt. Wykonuje także podstawowe badania laboratoryjne i zabiegi chirurgiczne. )

Wyróżnieni zostali:

Monika Kowal Villarroel – Właścicielka firmy Villarroel Kovi Group

(Kovi Group to interaktywna agencja z Mleczkowa, specjalizująca się w zakresie tworzenia aplikacji mobilnych na systemy IOS, Android i Web. Oprócz aplikacji na telefony i tablety, zajmuje się przygotowaniem obsługi konferencji,eventów. Strona internetowa: www.kovigroup.com)

Paweł Bzducha – Właściciel firmy Instal – Dom.

(Firma z Ślepowronu zajmuje się realizacją wszelkiego rodzaju usług hydraulicznych w tym montażem instalacji wodnych, kanalizacyjnych, grzewczych, wentylacyjnych, gazowych, a także magazynowania i zagospodarowania wody deszczowej. W zakres usług oferowanych przez przedsiębiorstwo wchodzą również montaże szamb bezodpływowych w technologii zbiorników z tworzyw sztucznych, oraz ekologiczne oczyszczalnie ścieków, w systemach złóż pasywnych jak również zraszanych i obrotowych. Strona internetowa: https://www.facebook.com/Instal-Dom-1720403141568226/)

Robert Cieślik – Właściciel firmy RRC-Moto

(Przysuska firma zajmująca się sprzedażą wyselekcjonowanych aut. Posiada certyfikaty współpracy z producentami aut.

Laureaci oraz osoby wyróżnione otrzymają pamiątkowe statuetki oraz nagrody rzeczowe o łącznej wartości 4000,00 zł. Konkurs zorganizowany został w ramach projektu współpracy pn. „Multimedialne Centrum Edukacji Lokalnej” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.3 "Przygotowanie i realizacja działań w zakresie współpracy z lokalną grupą działania" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata2014-2020".

pobierzdo góry
mapa aktyawnych organizacji pozarzšdowych
sieć
szlak stefana szyllera


więcej: Partnerskie Mazowsze LGDenrd
ksow

więcej: polecane strony


LEADER

NASZE GMINY:

gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

Partnerzy / Partners LGD

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Strona internetowa Stowarzyszenia LGD "Razem dla Radomki" współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji”; w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.