Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki Facebook
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki YouTube
NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć
Czcionka:A- A A+
pl
en  
 
german  
 

ankieta
centrum akrtywnosci lokalnej
Ankieta on-going
wydawnictwa

radomka Liczba odwiedzin: 12710199


Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
"Razem dla Radomki"

tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Newsletter:

Aktualności

lgd razem dla radomki

16.09.2020 r.

Koncert na łące w Skrzynnie. Rozpoczęcie realizacji projektu Zderzenia pokoleń. Seniorzy na rzecz aktywizacji kulturalnej i integracji międzypokoleniowej

Lokalne Stowarzyszenie Kobiet ze Skrzynna, przy wsparciu Lokalnej Grupy Działania „Razem dla Radomki” zaprasza w najbliższy piątek – 18 września na godzinę 17.00 na koncert, który odbędzie się w niecodziennej scenerii – na łące.

Wydarzenie zostanie zorganizowane w ramach LGD pn. „Zderzenia pokoleń. Seniorzy na rzecz aktywizacji kulturalnej i integracji międzypokoleniowej” w ramach którego w 4 miejscowościach realizowany będzie szereg warsztatów dla osób w wieku 55+ oraz osób młodszych. Jednym z tych miejsc jest Skrzynno, które realizację projektu rozpocznie od inicjatywy kulturalnej – koncertu na łące połączonego z warsztatami.

Wystąpi zespół Alicetea – siedmioosobowa formacja grająca energetyczną muzykę z pograniczna rocka, reggae i ska. Zespół rzez ponad 10 lat swojej działalności zagrał kilkaset koncertów w wielu miejscach w Polsce (m.in. na Przystanku Woodstock), a także poza granicami kraju. Wydał 4 albumy a ich utwory możemy w rozgłośniach radiowych w całym kraju.

Na scenie zaprezentują się również folkowi gospodarze wydarzenia Zespół Śpiewaczy Lokalnego Stowarzyszenia Kobiet ze Skrzynna w towarzystwie kapeli Andrzeja Mandeckiego.

Podczas wydarzenia organizowane będą warsztaty artystyczne – malarstwa „Chlapidła” prowadzone przez Marię Kosińską oraz pokaz – warsztaty kulinarne w wykonaniu Członka Sieci Dziedzictwa Kulinarnego Mazowsze – Elżbiety Bień.

Koncert organizowany z zachowaniem norm sanitarnych. Uczestników koncertu prosimy o używanie maseczek. Liczba miejsc na koncercie ograniczona.

Wydarzenie organizowane w ramach projektu „Zderzenia pokoleń. Seniorzy na rzecz aktywizacji kulturalnej i integracji międzypokoleniowej. Zadanie dofinansowano ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego.

pobierzdo góry
mapa aktyawnych organizacji pozarzšdowych
sieć
szlak stefana szyllera


więcej: Partnerskie Mazowsze LGDenrd
ksow

więcej: polecane strony


LEADER

NASZE GMINY:

gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

Partnerzy / Partners LGD

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Strona internetowa Stowarzyszenia LGD "Razem dla Radomki" współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji”; w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.