Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki Facebook
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki YouTube
NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć
Czcionka:A- A A+
pl
en  
 
german  
 

ankieta
centrum akrtywnosci lokalnej
Ankieta on-going
wydawnictwa

radomka Liczba odwiedzin: 12709992


Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
"Razem dla Radomki"

tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Newsletter:

Aktualności

lgd razem dla radomki

22.09.2020 r.

Warsztaty artystyczne, kulinarne i koncerty rozpoczęły projekt w Skrzynnie.

Zderzenia Pokoleń. Seniorzy na rzecz edukacji kulturowej i integracji międzypokoleniowej, to tytuł projektu Stowarzyszenia „Razem dla Radomki” w ramach którego w 4 miejscowościach organizowane będzie działania animacyjne, warsztaty i szkolenia adresowane do seniorów i lokalnych społeczności.

Wśród tych miejscowości jest również Skrzynno, w gminie Wieniawa, gdzie w ubiegły weekend rozpoczęliśmy realizację inicjatywy od organizacji koncertu na łące i animacji dla uczestników projektu i mieszkańców.

W niecodziennej, lecz pięknej scenerii zorganizowane zostało całe wydarzenie, przy współpracy z gospodyniami z Lokalnego Stowarzyszenia Kobiet w Skrzynnie. Przeprowadzone zostały warsztaty artystyczne „chlapidła” prowadzone przez Panią Marię Kosińską, oraz pokazy kulinarne – warsztaty prowadzone przez Panią Elżbietę Bień z Cateringu Camelot.

Wystąpił również zespół Alicetea – siedmioosobowa formacja grająca muzykę z pogranicza rocka, reggae i ska. Zespół ten obecny jest na rynku muzycznym od ponad 15 lat, podczas których zagrał kilkaset koncertów w kraju i zagranicą, wydając 4 albumy. Pomimo prezentacji niecodziennego dla uczestników koncertu repertuaru muzycznego, ich występ pokazał, że w naszych małych miejscowościach jest zapotrzebowanie na organizację koncertów z muzyką różnorodną gatunkowo.

Na zakończenie wydarzenia wystąpił zespół ludowy z Lokalnego Stowarzyszenia Kobiet ze Skrzynna zapraszając uczestników do zabawy tanecznej na dechach.

Dziękujemy bardzo wszystkim uczestnikom wydarzenia, artystom, ale przede wszystkim członkiniom Lokalnego Stowarzyszenia Kobiet ze Skrzynna za współorganizację wydarzenia. Zapraszamy również do uczestnictwa w projekcie, który oferuje warsztaty artystyczne, kulinarne, komputerowe, fotograficzne, dietetyczne, spotkania z fizjoterapeutami oraz wyjazdy na inicjatywy kulturalne.

Wydarzenie organizowane w ramach projektu „Zderzenia pokoleń. Seniorzy na rzecz aktywizacji kulturalnej i integracji międzypokoleniowej. Zadanie dofinansowano ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego.

pobierzdo góry
mapa aktyawnych organizacji pozarzšdowych
sieć
szlak stefana szyllera


więcej: Partnerskie Mazowsze LGDenrd
ksow

więcej: polecane strony


LEADER

NASZE GMINY:

gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

Partnerzy / Partners LGD

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Strona internetowa Stowarzyszenia LGD "Razem dla Radomki" współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji”; w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.