Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki Facebook
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki YouTube
NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

 logotypy finansowanie

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER"
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.

Czcionka:A- A A+
pl
en  
 
german  
 

ankieta
centrum akrtywnosci lokalnej
Ankieta on-going
wydawnictwa

radomka Liczba odwiedzin: 15259944


Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
"Razem dla Radomki"

tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Newsletter:

Październik 2021Stowarzyszenie „Razem dla Radomki” zwraca się z zapytaniem o cenę w zakresie organizacji Rajdu Nordic Walking, zaplanowanego na dzień 12.10.2021 r. w Bielisze

pobierzdo góry

W Zawadach powstała siłownia plenerowa z elementami placu zabaw, w ramach projektu realizowanego przez Gminę Wieniawa w partnerstwie ze Stowarzyszeniem Oświatowym Wieniawa.

pobierzdo góry

Masz pomysł na ciekawe działanie dotyczące: powtórnego wykorzystania odpadów, sposobów na oszczędzanie wody; ograniczenia powstawania i/lub segregacji odpadów;

pobierzdo góry

W poniedziałek 27 września, w budynku Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Wieniawie odbyła się konferencja podsumowująca i kończąca działania "Dobrego sąsiedztwa" - projektu ekologiczno-obywatelskiego w gminie Wieniawa".

pobierzdo góry

Lokalna Grupa Działania „Razem dla Radomki” w związku z realizacją projektu pn. „Liderzy Społeczności Lokalnych” – zwraca się z zapytaniem o wynajem sali widowiskowej

pobierzdo góry

LGD „Razem dla Radomki” informuje o terminie realizacji konsultacji mailowych oraz o sposobie składania wniosków w ramach trwającego naboru w zakresie wsparcia istniejących firm

pobierzdo góry

Lokalna Grupa Działania „Razem dla Radomki” w związku z realizacją projektu pn. „Liderzy Społeczności Lokalnych" poszukuje konferansjera do prowadzenia Gali NGO.

pobierzdo góry

Lokalna Grupa Działania „Razem dla Radomki” w związku z realizacją projektu pn. „Liderzy Społeczności Lokalnych" poszukuje artystów do wykonania koncertu na Gali NGO.

pobierzdo góry

Lokalna Grupa Działania „Razem dla Radomki” w związku z realizacją projektu pn. „Liderzy Społeczności Lokalnych" poszukuje prelegentów na Galę Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu.

pobierzdo góry

Lokalna Grupa Działania „Razem dla Radomki” w związku z realizacją projektu pn. „Liderzy Społeczności Lokalnych" zwraca się z zapytaniem o cenę za przygotowanie poczęstunku na Galę Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu.

pobierzdo góry

Lokalna Grupa Działania „Razem dla Radomki” w związku z realizacją projektu pn. „Liderzy Społeczności Lokalnych" zwraca się z zapytaniem o cenę za przygotowanie 12 szt. statuetek.

pobierzdo góry

Rozpoczynają się kolejne inicjatywy na które LGD Razem dla Radomki przekazało dofinansowania w ramach konkursu wniosków dla projektów grantowych w 2021 roku w ramach środków unijnych dla Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich.

pobierzdo góry

Lokalna Grupa Działania „Razem dla Radomki” w związku z realizacją projektu pn. „Liderzy Społeczności Lokalnych" zwraca się z zapytaniem o cenę na zakup artykułów spożywczych na warsztaty.

pobierzdo góry

Stowarzyszenie „Razem dla Radomki” zwraca się z zapytaniem o cenę w zakresie realizacji usługi transportu dla uczestników wyjazdu studyjnego dla projektu współpracy Południowe Mazowsze-Marką Turystyczną.

pobierzdo góry

Już w sobotę odbędzie się po raz ósmy „pogoń” za lisem i biesiada myśliwsko-jeździecka organizowana przez Stajnię Carino w Gulinie (gm. Zakrzew) na którą serdecznie zapraszamy.

pobierzdo góry

Stowarzyszenie „Razem dla Radomki” serdecznie zaprasza na III Galę Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu, która odbędzie się w dniu 20 października o godzinie 15.00 w Domu Kultury w Przysusze.

pobierzdo góry

Lokalna Grupa Działania „Razem dla Radomki” w związku z realizacją projektu pn. „Działalność LGD „Razem dla Radomki” w zakresie aktywizacji i rozwoju obszarów wiejskich” poszukuje wykonawców do realizacji wydruku publikacji

pobierzdo góry

Stowarzyszenie „Razem dla Radomki” informuje o aktualizacji regulaminu trzeciej edycji konkursu „Aktywne NGO” mającym na celu wybór najaktywniejszych organizacji pozarządowych, najciekawszych inicjatyw lokalnych i/lub działań wolontariackich oraz lokalnych liderów społeczności lokalnych.

pobierzdo góry

Zachęcamy do zapoznania się z publikacją opracowaną przez Instytut Rozwoju Wsi i Rolnictwa Polskiej Akademii Nauk, prezentującej informacje o koncepcji Smart Villages.

pobierzdo góry

W środę, 20 października 2021 r. w Domu Kultury w Przysusze odbyła się III Gala Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu, podczas której rozstrzygnięty został konkurs „Aktywne NGO”.

pobierzdo góry

Dzisiaj mieliśmy przyjemność uczestniczyć i współorganizować wspólnie z Publiczną Szkołą Podstawową z Bielichy Rajd Nordic Walking im. Teresy Grodzińskiej.

pobierzdo góry

20 października w Domu Kultury w Przysusze miało miejsce wręczenie nagród dla pszczelarzy w rozstrzygniętym konkursie pn. „Najlepsze miody z Twojej zagrody”. Komisja konkursowa po ocenie dwudziestu miodów, które zostały zgłoszone w konkursie przyznała nagrody w postaci pszczelich pokarmów.

pobierzdo góry

W ubiegłym tygodniu rozpoczęliśmy cykl warsztatów pn. Szkolne Kluby Wolontariackie, który skierowany jest do dzieci i młodzieży z gmin należących do Stowarzyszenia „Razem dla Radomki’.

pobierzdo góry

Aktywni przedstawicieli organizacji pozarządowych i pracownicy instytucji samorządowych uczestniczyli w wyjeździe studyjnym zorganizowanym przez LGD „Razem dla Radomki”, który odbył się w terminie od 22 do 24 października 2021 r.

pobierzdo góry

Stowarzyszenie LGD „Razem dla Radomki” opracowało nową publikację. Zawarliśmy w niej informacje o działalności LGD w zakresie wdrażania Lokalnej Strategii Rozwoju w latach 2016-2021.

pobierzdo góry

Fundusze unijne skierowane w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 zmieniają polską i mazowiecką wieś. Pomagają w tym organizacje takie jak Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Razem dla Radomki”

.
pobierzdo góry

Zapraszamy Państwa do obejrzenia filmu w którym pokazujemy współpracę Lokalnej Grupy Działania „Razem dla Radomki” z Urzędem Gminy w Zakrzewie, z instytucjami kultury, organizacjami pozarządowymi i mieszkańcami tego terenu.

pobierzdo góry

Zapraszamy Państwa do obejrzenia filmu w którym pokazujemy współpracę Lokalnej Grupy Działania „Razem dla Radomki” z Urzędem Gminy w Wolanowie.

pobierzdo góry

Zapraszamy Państwa do obejrzenia filmu w którym pokazujemy współpracę Lokalnej Grupy Działania „Razem dla Radomki” z Urzędem Gminy w Wieniawie, z instytucjami kultury, organizacjami pozarządowymi i mieszkańcami tego terenu.

pobierzdo góry

Zapraszamy Państwa do obejrzenia filmu w którym pokazujemy współpracę Lokalnej Grupy Działania „Razem dla Radomki” z Urzędem Gminy w Jedlińsku, z instytucjami kultury, organizacjami pozarządowymi i mieszkańcami tego terenu.

pobierzdo góry

Zapraszamy Państwa do obejrzenia filmu w którym pokazujemy współpracę Lokalnej Grupy Działania „Razem dla Radomki” z Urzędem Gminy w Przytyku, z instytucjami kultury, organizacjami pozarządowymi i mieszkańcami tego terenu.

pobierzdo góry

Zapraszamy Państwa do obejrzenia filmu w którym pokazujemy współpracę Lokalnej Grupy Działania „Razem dla Radomki” z Urzędem Gminy i Miasta Przysucha, z instytucjami kultury, organizacjami pozarządowymi i mieszkańcami tego terenu.

pobierzdo góry

Zapraszamy Państwa do obejrzenia filmu, w którym prezentujemy aktywność LGD „Razem dla Radomki” zakresie działań realizowanych w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 oraz w ramach projektów na które pozyskane zostały środki zewnętrzne

pobierzdo góry

Powróćmy jeszcze na chwilę do ubiegłotygodniowej 3 Gali Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu, o której informację znajdą Państwo w wydaniu Echa Dnia.

pobierzdo góry
mapa aktyawnych organizacji pozarzšdowych
sieć
szlak stefana szyllera


więcej: Partnerskie Mazowsze LGDenrd
ksow

więcej: polecane strony


NASZE GMINY:

gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

Partnerzy / Partners LGD

dziedzictwo i rozwój patrnerzy lgd
ksow patrnerzy lgd
puszcza kozienicka partnerzy lgd
lgd ziemi siedleckiej
MAS Jablunkovsko
partnerzy lgd razem dla radomki
moves partnerzy lgd razem dla radomki
sao radomka
zwiazek gmin radomka