Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki Facebook
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki YouTube
NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

 logotypy finansowanie

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER"
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.

Czcionka:A- A A+
pl
en  
 
german  
 

ankieta
centrum akrtywnosci lokalnej
Ankieta on-going
wydawnictwa

radomka Liczba odwiedzin: 14202916


Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
"Razem dla Radomki"

tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Newsletter:

Skuteczne NGOsy - rozwój wiejskich organizacji pozarządowychMazowsze


O projekcie Aktualności Szkolenia b-learning Mobilne Doradztwo E-profile organizacji Konkurs na Lokalną Inicjatywę Materiały do pobrania Zamówienia


Szkolenia b-learning

Uczestnicy projektu mogą skorzystać z trzech rodzajów szkoleń.

I Odbędzie się 7 SZKOLEŃ STACJONARNYCH jednodniowych - po jednym z każdego modułu tematycznego szkolenia b-learaning, podczas których czas spędzony ze szkoleniowcem będziewykorzystywany do angażowania uczestników zadania i zdobywania interaktywnych doświadczeń. Szkolenia odbędą się na terenie gmin objętych projektem.

II. Przeprowadzone zostanie 7 SPOTKAŃ SZKOLENIOWYCH nt. BUDOWY STRONY INTERNETOWEJ NA PODSTAWIE WordPressa. Szkolenia przeprowadzone zostaną na obszarze gmin objętych projektem. Dodatkowo zostanie zamieszczona na platformie e -learningowej instrukcja tworzenia takich stron dla organizacji /grup uczestniczących. Dostęp do instrukcji możliwy będzie za pośrednictwem strony internetowej: www.elearning-szkolenia.eu. Instrukcja ta będzie udostępniona także po zakończeniu realizacji zadania innym organizacjom / grupom które będą chciały zaistnieć w Internecie, szukają partnera do projektu lub współpracy.

Każda z organizacji, grupy nieformalne będzie miała możliwość stworzenia własnego "profilu" internetowego i zaistnienia w świecie internetowym. Korzyścią dla samych NGO/grup nieformalnych jest brak konieczności ponoszenia jakichkolwiek opłat związanych z prowadzeniem strony internetowej, możliwość nawiązania współpracy z inną organizacją/grupą z okolic i wspólne rozwiązywanie podobnych problemów, realizacja wspólnych inicjatyw.

III. Następnie uczestnicy projektu będą mogli skorzystać z 7 MODUŁÓW SZKOLEŃ E - LEARNINGOWYCH (do wyboru) z następującej tematyki:

  • Moduł 1: Prawno-techniczne aspekty funkcjonowania organizacji
  • Moduł 2: PR i promocja NGO i reklama społeczna.
  • Moduł 3: Tworzenie partnerstwa i współpraca z partnerami komercyjnymi i administracją publiczną.
  • Moduł 4: Pozyskanie środków na działanie i rozwój - pozyskiwania zewnętrznych środków publicznych krajowych lub unijnych.
  • Moduł 5: Finanse w organizacji pozarządowej - budżet NGO i jego realizacja, księgowość w organizacji pozarządowej - obowiązki prawno-finansowe, rozliczanie funduszy i grantów, budżet zadaniowy.
  • Moduł 6: Zasady i przepisy dot. organizacji i przeprowadzenia wolontariatu oraz e - wolontariat.
  • Moduł 7: Ekonomia społeczna - szansą na rozwój organizacji pozarządowych.

Każdy uczestnik otrzyma indywidulane hasło i login do swojego konta zamieszczonego na platformie e-learnigowej. Dokładne informacje na temat sposobu logowania na poszczególne szkolenia zostaną przesłane na adres e-mail podany w dokumentach rekrutacyjnych. Zalogowanie będzie możliwe za pośrednictwem adresu internetowego dostępnego pod LINKIEM lub poprzez stronę internetową: www.elearning-szkolenia.eu zakładka PLATFORMA E - LEARNINGOWA

Każdy z uczestników po zalogowaniu na portal weźmie udział w przygotowanej lekcji instruktażowej w celu zapoznania się z narzędziami pracy z kursem e- learningowym tzn. zapoznania się z zasadami technicznymi korzystania z platformy, forum, wewnętrznej poczty e - mail.

Zadanie publiczne pt. "Skuteczne NGOsy - rozwój wiejskich organizacji pozarządowych" finansowane jest ze środków Województwa Mazowieckiego w ramach otwartego konkursu ofert: "Wzmacnianie potencjału mazowieckich organizacji pozarządowych oraz budowanie postaw aktywności obywatelskiej (w tym projekty z zakresu działań informacyjno-doradczych, tworzenia sieci (porozumień) organizacji pozarządowych, rozwój i promocja wolontariatu, rozwój i promocja filantropii indywidualnej, poradnictwo obywatelskie i inne)".


mapa aktyawnych organizacji pozarzšdowych
sieć
szlak stefana szyllera


więcej: Partnerskie Mazowsze LGDenrd
ksow

więcej: polecane strony


LEADER

NASZE GMINY:

gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

Partnerzy / Partners LGD

dziedzictwo i rozwój patrnerzy lgd
ksow patrnerzy lgd
puszcza kozienicka partnerzy lgd
lgd ziemi siedleckiej
MAS Jablunkovsko
partnerzy lgd razem dla radomki
moves partnerzy lgd razem dla radomki
sao radomka
zwiazek gmin radomka