Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki Facebook
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki YouTube
OUR WWW
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

 logotypy finansowanie

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER"
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.

Czcionka:A- A A+
pl
en  
 
german  
 

Authorities of the Association


AUTHORITIES OF THE ASSOCIATION

"Together for Radomka"


Management Board Of The Association "Together for Radomka"

  1. Nowek Cezary - PRESIDENT - cezary.nowek@razemdlaradomki.pl
  2. Wiaderek Stanisław - VICE - PRESIDENT - stanislaw.wiaderek@razemdlaradomki.pl
  3. Wrzecion Wojciech - VICE - PRESIDENT - wojciech.wrzecion@razemdlaradomki.pl
  4. Ofiara Ewa - SECRETARY - ewa.ofiara@razemdlaradomki.pl
  5. Komorek Michał - TREASURER - michal.komorek@razemdlaradomki.pl
  6. Dziesińska Danuta - MEMBER - danuta.dziesinska@razemdlaradomki.pl
  7. Korba Marian - MEMBER - marian.korba@razemdlaradomki.pl

Board Members Of The Association "Together for Radomka"

  1. Białkowski Sławomir - CHAIRMAN OF THE COUNCIL - slawomir.bialkowski@razemdlaradomki.pl
  2. Tomasik Tadeusz - VICE - CHAIRMAN OF THE COUNCIL -
    tadeusz.tomasik@razemdlaradomki.pl
  3. Krzysztof Murawski - SECRETARY - krzysztof.murawski@razemdlaradomki.pl
  4. Witold Studziński - COUNCIL MEMBER - witold.studzinski@razemdlaradomki.pl
  5. Dariusz Wołczyński - COUNCIL MEMBER - dariusz.wolczynski@razemdlaradomki.pl
  6. Jakubczyk Mariusz - COUNCIL MEMBER - mariusz.jakubczyk@razemdlaradomki.pl
  7. Kwaśniewski Jerzy - COUNCIL MEMBER - jerzy.kwasniewski@razemdlaradomki.pl
  8. Mazan Janusz - COUNCIL MEMBER - janusz.mazan@razemdlaradomki.pl
  9. Pluta Jan - COUNCIL MEMBER - jan.pluta@razemdlaradomki.pl
  10. Walczak Wojciech - COUNCIL MEMBER - wojciech.walczak@razemdlaradomki.pl
  11. Kowalik Jolanta - COUNCIL MEMBER - jolanta.kowalik@razemdlaradomki.pl
  12. Pikiewicz Piotr - COUNCIL MEMBER - piotr.pikiewicz@razemdlaradomki.pl
  13. Płużycki Edward - COUNCIL MEMBER - edward.pluzycki@razemdlaradomki.pl
  14. Pilipczuk Mirosław - COUNCIL MEMBER - miroslaw.pilipczuk@razemdlaradomki.pl

Audit Committee Of The Association "Together for Radomka"

  1. Walczak Grzegorz - CHAIRMAN - grzegorz.walczak@razemdlaradomki.pl
  2. Żuchowska Danuta - VICE CHAIRMAN - danuta.zuchowska@razemdlaradomki.pl
  3. Bielawska Krystyna - MEMBER - krystyna.bielawska@razemdlaradomki.pl

NASZE GMINY:

gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

Partners

dziedzictwo i rozwój patrnerzy lgd
ksow patrnerzy lgd
puszcza kozienicka partnerzy lgd
lgd ziemi siedleckiej
MAS Jablunkovsko
partnerzy lgd razem dla radomki
moves partnerzy lgd razem dla radomki
sao radomka
zwiazek gmin radomka