Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki Facebook
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki YouTube
NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

 logotypy finansowanie

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER"
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.

Czcionka:A- A A+
pl
en  
 
german  
 

ankieta
centrum akrtywnosci lokalnej
Ankieta on-going
wydawnictwa

radomka Liczba odwiedzin: 14574182


Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
"Razem dla Radomki"

tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Newsletter:

Aktualności

11.07.2016 r.

Zapraszamy na X Spotkania z Folklorem w Wieniawie.

Już w najbliższą niedzielę, tj. 17 lipca br. w muszli koncertowej przy GOK- u w Wieniawie odbędzie się X Spotkanie z Folklorem im. Stanisława Stępniaka. Na tej niezwykłej imprezie zagoszczą kapele i zespoły śpiewacze, które będą rywalizowały o tytuł najlepszych. Festiwal co roku przyciąga coraz większą liczbę osób, które chcą mierzyć się w zmaganiach folkloru.

W jubileuszowej edycji rekordowa liczba uczestników zgłosiła się do walki o laur aż w czterech kategoriach: kapele ludowe, soliści instrumentaliści, zespoły śpiewacze, soliści śpiewacy.

Podczas trwania występów konkursowych również widzowie będą mogli spróbować swoich sił w mazurkach, oberkach, polkach, walcach, tangach i innych tańcach, których korzenie sięgają głęboko w przeszłość i są nierozerwalne od zawsze. Zachęcamy do zmagania się w konkursie tańca. Ponadto zostaną zaprezentowane stowarzyszenia, które mają współudział w spotkaniu, będzie można zobaczyć pokazy rękodzieła ludowego. Nie zabraknie również bazy gastronomicznej, gdzie będzie można smacznie zjeść. Wszystkich tych, których interesuje kultura i tradycja folkloru nie może zabraknąć. Zapewniona jest niezapomniana zabawa przy wspaniałej muzyce oraz klimacie. Uroczyste otwarcie X Spotkań z Folklorem im. Stanisława Stępniaka w Wieniawie rozpocznie się o godzinie 16, lecz początek zmagań już o godzinie 14. Partnerem X Spotkań z Folklorem w Wieniawie jest Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania ,,Razem dla Radomki’’.

pobierzdo góry
mapa aktyawnych organizacji pozarzšdowych
sieć
szlak stefana szyllera


więcej: Partnerskie Mazowsze LGDenrd
ksow

więcej: polecane strony


LEADER

NASZE GMINY:

gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

Partnerzy / Partners LGD

dziedzictwo i rozwój patrnerzy lgd
ksow patrnerzy lgd
puszcza kozienicka partnerzy lgd
lgd ziemi siedleckiej
MAS Jablunkovsko
partnerzy lgd razem dla radomki
moves partnerzy lgd razem dla radomki
sao radomka
zwiazek gmin radomka