Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki Facebook
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki YouTube
NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

 logotypy finansowanie

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER"
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.

Czcionka:A- A A+
pl
en  
 
german  
 

ankieta
centrum akrtywnosci lokalnej
Ankieta on-going
wydawnictwa

radomka Liczba odwiedzin: 14202103


Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
"Razem dla Radomki"

tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Newsletter:

Grudzień 201401.12.2014 r.

Huczne mazurki, oberki i fokstroty we Wrzosie.

Andrzejki Folkowe we Wrzosie2013

Od 4 lat w ostatni weekend listopada we Wrzosie, w miejscowości położonej w gminie Przytyk odżywa piękno tradycji ludowej. Wszystko to za sprawą organizowanej Stowarzyszenie „Razem dla Radomki”, Stowarzyszenie „Wrzosowisko” i Publiczną Szkołę Podstawą we Wrzosie – inicjatywie o nazwie „Folkowe Andrzejki”, która na celu ma promocję folkloru, dziedzictwa kulturowego oraz chęć przypomnienia o minionym już, ale pięknym zwyczaju polskiej wsi, którym były wiejskie zabawy ludowe, podczas których grane były huczne mazurki, oberki i fokstroty!

pobierzdo góry do góry

02.12.2014 r.

Zapraszamy do odwiedzenia wystaw fotograficznych: Jedna ulica, tysiąc wspomnień w Bierwcach i we Wrzosie.

Zderzenie pokoleń. Wystawa fotograficzna

Serdecznie zapraszamy Państwa do obejrzenia wystaw fotograficznych zatytułowanych „Jedna ulica. Tysiąc wspomnień”, która została przygotowana przez amatorów-fotografików, jednocześnie uczestników projektu „Zderzenie pokoleń. Seniorzy i młodzi na rzecz edukacji kulturowej”, który realizowany jest przez Stowarzyszenie „Razem dla Radomki” w ramach Rządowego Programu Aktywizacji Osób Starszych.

pobierzdo góry do góry

03.12.2014 r.

Pod Lipą przy Trzepaku– Sąsiedzi z Wyszyńskiego 7. Nowy projekt realizowany przy wsparciu przez LGD Razem dla Radomki

W miesiącu listopadzie 2014 r. zakończony został projekt pn. „Pod Lipą przy Trzepaku – Sąsiedzi z Wyszyńskiego” realizowany przez grupę mieszkańców z ul. Wyszyńskiego 7 przy wsparciu Stowarzyszenia „Razem dla Radomki” polegający na uporządkowaniu, wyremontowaniu podwórka, a także zagospodarowaniu przestrzeniu związanej w wypoczynkiem na powietrzu przy kamienicy na Wyszyńskiego. Inwestycja została sfinansowana w ramach projektu FIO – Mazowsze Lokalnie, realizowanego przez Fundacja Fundusz Współpracy, Stowarzyszenie Europa i My oraz Stowarzyszenie Biuro Obsługi Ruchu Inicjatyw Obywatelskich.

pobierzdo góry do góry

05.12.2014 r.

Zderzenia Pokoleń w Muzuem Wsi Radomskiej. Realizacja reportażu dla Telewizji Polskiej.

W czwartek, 4 grudnia uczestnicy projektu „Zderzenie Pokoleń. Seniorzy i młodzi na rzecz edukacji kulturowej” realizowanego przez Stowarzyszenie „Razem dla Radomki” wzięli udział w nagraniu programu dla Telewizji Polskiej. Wystąpiły zespoły śpiewacze „Wrzosowianki” z Wrzosu, oraz zespół folklorystyczny „Wieniawa” - pokazując tradycyjne i typowe dla naszego regionu przyśpiewki świąteczne. Kolędy i pastorałki zaprezentowali młodzi artyści z zespołu „Wolanianki z Wolanowa”.

pobierzdo góry do góry

08.12.2014 r.

Nabór wniosków do programu Dom Kultury+ Inicjatywy lokalne 2015

Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki

Narodowe Centrum Kultury ogłasza nabór wniosków o dofinansowanie w ramach programu Dom Kultury+ Inicjatywy lokalne 2015, który ma na celu inicjowanie działań służących wzmocnieniu zaangażowania domów kultury w życie społeczności lokalnej, odkrywaniu i rozwijaniu potencjału i kapitału kulturowego jej członków oraz kulturotwórczych zasobów społeczności. Wnioski można składać do 30 grudnia 2014.

pobierzdo góry do góry

09.12.2014 r.

Ruszył nabór wniosków w ramach Funduszu Inicjatyw Obywatelskich na 2015 r.

Fundusz Inicjatyw Obywatelskich

Minister Pracy i Polityki Społecznej zaprasza organizacje pozarządowe i inne uprawnione podmioty do udziału w otwartym konkursie ofert na najlepsze projekty dofinansowywane w 2015 r. ze środków krajowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich (P FIO). Oferty należy składać do 19 stycznia 2015.

Składane projekty realizują cel główny PO FIO, jakim jest zwiększenie zaangażowania obywateli i organizacji pozarządowych w życie publiczne. Realizacja P FIO ma umożliwić obywatelom angażowanie się w różnorodne działania na rzecz innych, swoich wspólnot oraz w tworzenie, realizację i monitoring polityk publicznych.pl

pobierzdo góry do góry

09.12.2014 r.

Jest już grudniowy numer Biuletynu Informacyjnego LGD. Zachęcamy do lektury

Biuletyn LGD Razem dla Radomki

Przedstawiamy Państwu ostatni w 2014 roku numer Biuletynu Informacyjnego Stowarzyszenia „Razem dla Radomki”. Znajdziecie w nim artykuły poświęcone bieżącym wydarzeniom realizowanym przez nas w ostatnim miesiącu, jak również inicjatywy prowadzone przez instytucje partnerskie, samorządy,, przedsiębiorców czy osoby prywatne.

W ostatnim czasie zakończyliśmy realizację projektu współpracy „Południowe Mazowsze – Marką Turystyczną” którego nadrzędnym zamiarem jest promocja obszaru Południowego Mazowsza, którą realizowaliśmy poprzez inicjowanie szeregu działań promujących obszar Partnerów (LGD Razem dla Radomki i Dziedzictwo i Rozwój) i turystykę na terenie gmin tworzących poszczególne LGD. Dlatego w biuletynie prezentujemy przygotowane w ramach projektu produkty, w tym wirtualny przewodnik turystyczny na smartfony - która umożliwia poznanie najciekawszych atrakcji turystycznych, wirtualne podróżowanie po terenie naszych gmin. Przedstawiamy też informację o realizowanej inicjatywie „Zderzenia Pokoleń. Seniorzy i młodzi na rzecz edukacji kulturowej” finansowanego w ramach Programu Rządowego na Rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych. W biuletynie znajdą Państwo również informacje o czwartej edycji Folkowych Andrzejek we Wrzosie, publikacjach przygotowanych dla projektu MULTICEL, czy o projektach realizowanych ze środków naszego Stowarzyszenia.

pobierzdo góry do góry

11.12.2014 r.

Nowy album o gminie Jedlińsk: Jedlińskie Wędrówki. Kolejna pozycja finansowana ze środków Stowarzyszenia „Razem dla Radomki”

 Album Jedlińskie Wędrówki

Serdecznie polecamy Państwu lekturę nowej publikacji przygotowanej przez Gminne Centrum Kultury i Kultury Fizycznej w Jedlińsku, która została współfinansowana ze środków unijnych przekazanych przez Stowarzyszenie „Razem dla Radomki” w ramach przeprowadzonego konkursu dla działania „Małe Projekty” osi 4 Leader Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2007-2013.

Album zabiera nas w podróż po urokliwych zakątkach gminy Jedlińsk. Jest on skierowany zarówno do mieszkańców, którzy jeszcze nie odkryli jej wszystkich zakątków, jak również dla turystów i wszystkich osób zainteresowanych krajoznawstwem. Zamieszczone w nim fotografie autorstwa Dariusza Osieja pokażą Państwu urzekające scenerie doliny Radomki, które poprowadzą do najciekawszych zabytków, pozwolą odczuć klimat lokalnych imprez i wydarzeń.

pobierzdo góry do góry

12.12.2014 r.

Lokalna Grupa Działania „Razem dla Radomki” – Ambasador projektu FIO „Mazowsze Lokalnie” na podsumowaniu pierwszej części działania , konferencji pn. „Detonator społeczny 2014”.

 Wręczenie podziękowania dla Prezesa LGD „Razem dla Radomki” – Cezary Adam Nowek

FIO „ Mazowsze Lokalnie” – to nazwa projektu, w ramach którego prowadzone są konkursy, kierowane do małych, młodych organizacji pozarządowych, grup nieformalnych i grup samopomocowych, które mają możliwość pozyskania mikrodotacji w wysokości od 1,5 tyś do 5 tyś zł. na realizację inicjatyw społecznych.

pobierzdo góry do góry

15.12.2014 r.

Zatwierdzenie PROW 2014-2020. Ponad 13,5 mld euro z PROW przeznaczone na działania dla Polski.

Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki

2 grudnia Komisja Europejska zatwierdziła Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020 (PROW 2014-2020). Polska jest jednym z trzech krajów, które zakończyły negocjacje. W ramach PROW 2014-2020 do wykorzystania będzie łącznie 13 513 295 000 euro, w tym: 8 598 280 814 z budżetu UE (EFRROW) i 4 915 014 186 euro wkładu krajowego. W ramach PROW 2014-2020 będzie realizowanych łącznie 15 działań a pomoc finansowa ze środków Programu będzie skierowana głównie do sektora rolnego.

Celem głównym PROW 2014 – 2020 jest poprawa konkurencyjności rolnictwa, zrównoważone zarządzanie zasobami naturalnymi i działania w dziedzinie klimatu oraz zrównoważony rozwój terytorialny obszarów wiejskich.

pobierzdo góry do góry

16.12.2014 r.

Wystawa malarstwa Marii Głowackiej w Zakrzewie

Wystawa Marii Głowackiej w Zakrzewie

5 grudnia 2014 roku odbyło się otwarcie wystawy malarstwa Marii Głowackiej. Na wystawie zaprezentowano ponad 50 obrazów olejnych - kwiaty, pejzaże, martwą naturę. Autorka prac jest Radomianką, malarstwo to jej pasja. W latach szkoły podstawowej uczęszczała na zajęcia plastyczne w Domu Kultury im Heleny Stadnickiej w Radomiu.

pobierzdo góry do góry

16.12.2014 r.

E-wolontariat – uspołeczniony Internet. Zapraszamy do współpracy z LGD „Razem dla Radomki”.

E-wolontariat

E-wolontariatem, czyli wirtualnym wolontariatem określamy rodzaj wolontariatu, polegający na wykonywaniu zadań w całości lub częściowo poza organizacją z wykorzystaniem komputera i Internetu bądź też korzystając z innych urządzeń podłączonych do Internetu. To co różni e- wolontariat od telepracy to wykonywanie czynności zleconych przez sieciowych wolontariuszy pracują na rzecz organizacji non-profit, szkół, w ramach programów rządowych lub dla podmiotów pożytku publicznego. Sieciowi wolontariusze nie otrzymują wynagrodzenia od firm nastawionych na zysk, lecz pracują na rzecz organizacji non-profit, szkół czy innych instytucji realizujących często oddolne inicjatywy.

Misją działania Lokalnej Grupy Działania „Razem dla Radomki” jest realizacja inicjatyw na rzecz rozwoju obszarów wiejskich, aktywizacja społeczeństwa, promocja kultury, turystyki, przedsiębiorczości. Realizujemy działania, które przyczyniają się do wzrostu atrakcyjności i rozwoju gospodarczego całego obszaru LGD poprzez aktywizację społeczeństwa i wykorzystanie unikalnych walorów przyrodniczych, kulturowych i historycznych obszaru. W swoich działaniach stawiamy na innowacyjność i efektywność, stale wykorzystując nowe media, a przede wszystkim Internet, jako główny komunikator z naszymi odbiorcami. Poprzez 4 lata udało nam się stworzyć portale internetowe, które miesięcznie odwiedza ponad 50 tysięcy osób. Dlatego, w związku z prężnym rozwojem poszukujemy osób, które zechciałyby podjąć z nami współpracę, zdobyć wiedzę z zakresu funduszy unijnych, przygotowywania wniosków, grantów, ale również działań związanych z kreacją przestrzeni kultury, kreacją działań w Internecie.

pobierzdo góry do góry

17.12.2014 r.

Przypominamy o terminie zakończenia realizacji projektów realizowanych w ramach Osi 4 Leader Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.

Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki

Szanowni Państwo, Przypominamy iż dzień 31 grudnia 2014 r. jest ostatecznym terminem realizacji projektów i złożenia wniosku o płatność dla spraw wszczętych w naborach, które rozpoczęły się przed dniem 17 lipca 2014 r. Na zasadzie wyjątku, w uzasadnionych przypadkach, po zakończeniu postępowania o przyznanie pomocy, dopuszczono możliwość zmiany umowy i przesuniecie terminu złożenia wniosku o płatność najpóźniej do dnia 31 marca 2015 r.

pobierzdo góry do góry

18.12.2014 r.

Spotkanie wigilijne w Jedlińsku.

Wigilia w Jedlińsku

Wójt Gminy Jedlińsk – Kamil Dziewierz wspólnie z Gminnym Centrum Kultury i Kultury Fizycznej w Jedlińsku, Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Jedlińsku oraz Parafią Rzymsko-Katolicką w Jedlińsku zapraszają na Wigilię Bożego Narodzenia, która odbędzie się w najbliższą niedzielę, 21 grudnia.

pobierzdo góry do góry

20.12.2014 r.

Muzeum Pożarnictwa w Dąbrówce Podłężnej

Muzeum Pożarnictwa w Dąbrówce Podłężnej

Przedstawiamy Państwu zdjęcia z Muzeum Pożarnictwa w Dąbrówce Podłężnej, obiektu którego budowa została dofinansowana ze środków Unii Europejskiej. Ogólna wartość projektu to; 919 000,00 zł, dofinansowanie 360 000,00 zł. Uroczyste otwarcie budynku nastąpiło 8 listopada tego roku. Jest to jedna z wielu inwestycji, które zostały zakończone w tym roku w gminie Zakrzew. To właśnie w Dąbrówce Podłężnej od lat funkcjonuje jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej z bogatymi tradycjami.

pobierzdo góry do góry

22.12.2014 r.

Zespół Wolanianki wśród finalistów XIII Ogólnopolskiego Festiwalu Kolęd i Pastorałek „Staropolskie kolędowanie”

 Zdjęcie wykonawców piątkowego konkursu elminacji Ogólnopolskiego Festiwalu Kolęd I Pastorałek w Resursie. Fot. Echo Dnia – Łukasz Wócik

W zakończonym w ubiegły piątek przesłuchaniu eliminacyjnym do XIII Ogólnopolskiego Festiwalu Kolęd i Pastorałek „Staropolskie kolędowanie” jednym z laureatów został młodzieżowy zespół folklorystyczny „Wolanianki z Wolanowa”. Oprócz nich jury wyróżniło i zgłosiło do finału następujących wykonawców: Wiktorię Perzyńską, Zuzannę Kruszyńską, Zespół „Bravante”, Katarzynę Zająć, Septet Kolędowy oraz Chór Filharmoniczny przy Radomskiej Orkiestrze kare lanej w Radomiu.

pobierzdo góry do góry

22.12.2014 r.

Prezentujemy kolejny projekt sfinansowany z naborów wniosków Lokalnej Grupy Działania Razem dla Radomki: Centrum Rekreacji w Gulinie

 Konferencja Lublin”

W dniu 17 października 2014 r. nastąpiło uroczyste oddanie do użytku kolejnej inwestycji w gminie Zakrzew. Budowa Centrum Rekreacji w miejscowości Gulin została zrealizowana w ramach działania „Odnowa i Rozwój Wsi” – sfinansowanego ze środków Unii Europejskiej przekazanych w ramach naboru wniosków przeprowadzonych przez Lokalną Grupę Działania „Razem dla Radomki” dla programu Osi 4 Leader Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich.

pobierzdo góry do góry

23.12.2014 r.

Już jutro w TVP Regionalnej reportaż o inicjatywach Stowarzyszenia „Razem dla Radomki”

Serdecznie zapraszamy Państwa jutro – 24 grudnia o godzinie 16.30 do obejrzenia programu „Lider”, emitowanego na antenie TVP Regionalnej. Reportaż przygotowany przez Telewizję Polską przedstawia realizowany przez nasze Stowarzyszenie projekt „Zderzenie Pokoleń. Seniorzy i Młodzi na rzecz edukacji kultowej” w ramach którego organizowane zostały zajęcia zmierzające do integracji międzypokoleniowej, aktywizacji społecznej, a także animacji kulturalnej. W ramach przygotowanego programu telewizyjnego pokazane zostaną warsztaty dziennikarsko-reportażowe, gdzie młodzi uczestnicy projektu przeprowadzają wywiady z osobami starszymi, rozmawiając o tradycji, zwyczajach i obrzędach bożonarodzeniowych typowych dla regionu radomskiego.

pobierzdo góry do góry

24.12.2014 r.

Kulturalne integracje w Zderzeniach Pokoleń. Zakończenie realizacji kolejnego projektu Stowarzyszenia „Razem dla Radomki”

Zderzenie pokoleń. Uczestnicy z Wieniawy

O tym, jak ważne jest inicjowanie działań integrujących osoby starsze i młode pokolenie, doskonale pokazał nam projekt „Zderzenie Pokoleń. Seniorzy i młodzi na rzecz edukacji kulturowej” realizowany przez Stowarzyszenie „Razem dla Radomki” od maja 2014 r. w trzech miejscowościach (Bierwce, Wieniawa i Wrzos) w którym działalność zainaugurowały trzy nieformalne „Uniwersytety Kultury”. Inicjatywa ta, otrzymała wsparcie finansowe w ramach Rządowego Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych lata 2014-2020, prowadzonego przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej.

Celem utworzonych „uniwersytetów”, a zarazem realizowanego projektu było inicjowanie działań zmierzających do rozwoju edukacji kulturowej i integracji międzypokoleniowej w gminie Jedlińsk, Przytyk i Wieniawa. Dzięki realizacji naszej inicjatywy chcieliśmy przełamać stereotypy i pokazać że życie na emeryturze, szczególnie osób po 60 roku życia nie musi oznaczać zamykania się w domu. Uważamy że to czas na nowe wyzwania. Dlatego zainspirowaliśmy „seniorów” oraz młodzież, dążąc do integracji międzypokoleniowej. Umożliwiliśmy udział „seniorom” w życiu społecznym i kulturalnym, rozwinięcie ich pasji, a także poznawania nowych zjawisk i technologii powstających w dzisiejszych czasach. Nasze działania dążyły do aktywizacji uczestników, którzy to dzięki zdobytym umiejętnościom podczas warsztatów sami zaczęli kierować przebiegiem projektu, dzięki temu tworząc odpowiednią przestrzeń kultury i edukacji na obszarze małych miejscowości na terenach wiejskich.

pobierzdo góry do góry

29.12.2014 r.

Przypomnienie o terminie zakończenia realizacji projektów i złożenia wniosków o płatność PROW 2007-2013. Ostateczny termin składania wniosków o płatność mija w dniu 31.12.2014 r.

Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki

Szanowni Państwo. Przypominamy iż dzień 31 grudnia 2014 r. jest ostatecznym terminem zakończenia realizacji projektów i złożenia wniosku o płatność dla spraw wszczętych w naborach, które rozpoczęły się przed dniem 17 lipca 2014 r. Na zasadzie wyjątku w uzasadnionych przypadkach, po zakończeniu postępowania o przyznanie pomocy, dopuszczono możliwość zmiany umowy i przesuniecie terminu złożenia wniosku o płatność najpóźniej do dnia 31 marca 2015 r., ale tylko w przypadku – jeżeli do operacji został przygotowany i podpisany do dnia 31 grudnia 2014 r. aneks – przedłużający termin realizacji projektu.

Zwracamy szczególną uwagę, aby wnioski o płatność dotyczące realizacji projektów zostały złożone również najpóźniej do dnia 31 grudnia 2014 r., albowiem każdy wniosek przesłany w terminie późniejszym nie będzie rozpatrywany. W takich przypadkach nie zostaną wypłacone środki finansowe zawarowane w umowach pomocy.

pobierzdo góry do góry

29.12.2014 r.

Zapraszamy do obejrzenia programu przygotowanego przez TVP Regionalna o inicjatywach LGD „Razem dla Radomki”

W dniu 24 grudnia 2014 r. na antenie TVP Regionalna emitowany był reportaż przedstawiający realizowany przez nasze Stowarzyszenie projekt „Zderzenie Pokoleń. Seniorzy i Młodzi na rzecz edukacji kultowej” w ramach którego organizowane zostały zajęcia zmierzające do integracji międzypokoleniowej, aktywizacji społecznej, a także animacji kulturalnej. W ramach przygotowanego programu telewizyjnego pokazane zostały warsztaty dziennikarsko-reportażowe, gdzie młodzi uczestnicy projektu przeprowadzają wywiady z osobami starszymi, rozmawiając o tradycji, zwyczajach i obrzędach bożonarodzeniowych typowych dla regionu radomskiego.

pobierzdo góry do góry

30.12.2014 r.

Wolanianki z nagrodą Ogólnopolskiego Festiwalu Kolęd i Pastorałek: Staropolskie Kolędowanie

 Zespół Wolanianki. Zdjęcia: ks. Zbigniew Niemirski/Gość

Młodzieżowy zespół ludowy „Wolanianki” z Wolanowa otrzymał II miejsce w Ogólnopolskim Festiwalu Kolęd i Pastorałek „Staropolskie Kolędowanie”. Trzynasta edycja festiwalu który ma na celu pobudzane inicjatyw muzycznych tradycyjnego śpiewania kolęd i pastorałek, została zorganizowana 29 grudnia 2014 r. w radomskim Ośrodku Kultury i Sztuki „Resursa Obywatelska”.

W finale rywalizowało ze sobą 28 wykonawców, zwycięzcy eliminacji rejonowych, zorganizowanych w Białobrzegach, Drzewicy, Lipsku, Opocznie, Pionkach, Radomiu, Skaryszewie, Skarżysku-Kamiennej i w Starachowicach. Po całodniowym konkursie jury przyznało wyróżnienia i nagrody w dwóch kategoriach: do 13 lat i powyżej.

pobierzdo góry do góry

30.12.2014 r.

Jedlińsk zaprasza na wspólną zabawę sylwestrową!

 Sylwester w Jedlińsku

Wójt Gminy Jedlińsk Kamil Dziewierz oraz Rada Gminy Jedlińsk wspólnie z Gmnnym Centrum Informacji, Edukacji i Kultury zapraszają wszystkich mieszkańców na powitanie Nowego Roku 2015 na Rynku w Jedlińsku. Rozpoczęcie imprezy o godzinie 23.00.

W programie przewidziano pokaz ogni sztucznych oraz zabawę taneczną z Dj-em. Serdecznie zapraszamy.

pobierzdo góry do góry

31.12.2014 r.

Na początek Gaba Kulka u Gombrowicza.

Gaba Kulka

W niedzielę 11 stycznia o godz. 17.00 w Muzeum Witolda Gombrowicza tradycyjny koncert postświąteczny. Tym razem nowy rok kulturalny we Wsoli zainauguruje koncert Gaby Kulki. Poprzedni koncert tej artystki odbywał się we wsolskim plenerze i przyciągnął do muzeum blisko czterysta osób. Dlatego teraz postanowiliśmy wprowadzić zaproszenia, bo wsolski pałac tylu chętnych nie pomieści w przyzwoitych warunkach. Wstęp na koncert po nabyciu wejściówki - pocztówki z okolicznościowym stemplem (za 3 zł).

pobierzdo góry do góry

31.12.2014 r.

Komunikat .

Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki

Uprzejmie informujemy, iż w dniu 2 stycznia 2015 r. Biuro Stowarzyszenia „Razem dla Radomki” będzie nieczynne. Za niedogodności przepraszamy. Wszystkie zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu w dniu 5 stycznia.

pobierzdo góry do góry

mapa aktyawnych organizacji pozarzšdowych
sieć
szlak stefana szyllera


więcej: Partnerskie Mazowsze LGDenrd
ksow

więcej: polecane strony


LEADER

NASZE GMINY:

gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

Partnerzy / Partners LGD

dziedzictwo i rozwój patrnerzy lgd
ksow patrnerzy lgd
puszcza kozienicka partnerzy lgd
lgd ziemi siedleckiej
MAS Jablunkovsko
partnerzy lgd razem dla radomki
moves partnerzy lgd razem dla radomki
sao radomka
zwiazek gmin radomka