NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć
Czcionka:A- A A+
pl
en  
 
german  
 

ankieta
centrum akrtywnosci lokalnej
Ankieta on-going
wydawnictwa

radomka Liczba odwiedzin: 12175992


Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
"Razem dla Radomki"

tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Newsletter:

Kwiecień 2020Na wydanie rozporządzenia i przedłużenie terminów sprawozdawczych pozwoliła "Tarcza", którą Sejm uchwalił ostatecznie 31 marca 2020 r., a prezydent podpisał tego samego dnia w późnych godzinach wieczornych. W rozporządzeniu znajdujemy przedłużenie terminów sprawozdawczych o 3 miesiące.

pobierzdo góry

Dziękujemy wszystkim Wnioskodawcom za złożone projekty w ramach naboru LGD „Razem dla Radomki” dotyczącym wyboru zadań grantowych pt. „Start-upy na Inicjatywy Lokalne”. W wymaganym terminie do dnia 3 kwietnia 2020 r. – złożonych zostało 20 wniosków.

pobierzdo góry

LGD „Razem dla Radomki” zaprasza do udziału w konkursie który ma na celu wyróżnienie aktywnie działających młodych przedsiębiorców z obszaru gmin tworzących LGD „Razem dla Radomki” tj. gmin Jedlińsk, Przytyk, Przysucha, Wieniawa, Wolanów oraz Zakrzew.

pobierzdo góry

Zachęcamy do lektury publikacji (e-booka) poświęconego pszczołom, pszczelarzom w Dolinie Radomki. W opracowaniu przygotowanym przez Stowarzyszenie „Razem dla Radomki” znajdą Państwo informacje o rodzajach pszczół, produktach pszczelich oraz słowniczek pszczelarza.

pobierzdo góry

Zachęcamy do lektury dwóch publikacji opracowanych przez Stowarzyszenie „Razem dla Radomki” zatytułowanych „Czyste powietrze w Dolinie Radomki”, z których dowiemy się m.in. jak oszczędzać ciepło i pieniądze, poznamy główne przyczyny zanieczyszczeń powietrza i działania związane z jego ochroną.

pobierzdo góry

Europejski Korpus Solidarności otwiera się na działania lokalne. W ramach Programu możliwe są Projekty Solidarności - Działania na rzecz społeczności lokalnej (ang. solidarity projects) to działania realizowane w kraju zainicjowane, opracowane i wdrażane samodzielnie przez młodych ludzi przez okres od dwóch do dwunastu miesięcy.

pobierzdo góry

Narodowe Centrum Kultury prowadzi nabór wniosków do programu Kultura w sieci! To 15 mln zł na działania związane z prezentacją wydarzeń kulturalnych i udostępnianiem zasobów kulturalnych on-line.

pobierzdo góry

Pakiet przepisów, tzw. „I Tarcza Antykryzysowa”, który ma przeciwdziałać gospodarczym skutkom pandemii COVID-19, 31 marca 2020 roku wszedł w życie. Zapraszamy do zapoznania się z informacjami.

pobierzdo góry

Oddajemy w Państwa ręce Raport z monitoringu Lokalnej Strategii Rozwoju dotyczący działań założonych do wykonania w 2019 r. przez Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Razem dla Radomki”.

pobierzdo góry

Zachecamy do lektury informacji na temat wsparcia Państwa w ramach ogłoszonej Tarczy Antykryzysowej dla organizacji pozarządowych.

pobierzdo góry

Fundacja mBanku w partnerstwie z Fundacją Dobra Sieć po raz siódmy wesprze niestandardowe sposoby nauczania matematyki. Dzięki programowi mPotega już ponad 1 mln uczniów miało szansę wziąć udział w nietypowych zajęciach z matematyki.

pobierzdo góry

Zachęcamy do wysłuchania audycji Radia Radom, które przypomina o konkursie Lokalnej Grupy Działania „Razem dla Radomki” dotyczącym wyboru najciekawszych inicjatyw prowadzonych przez przedsiębiorców na terenie gmin tworzących LGD „Razem dla Radomki”.

pobierzdo góry

Serdecznie zapraszamy Państwa do korzystania z możliwości odwiedzenia naszego obszaru on-line dzięki opracowanym przez nasze Stowarzyszenie panoramom sferycznym. Dzięki nim możemy zobaczyć piękno naszych gmin – nie wychodząc z domu.

pobierzdo góry

Fundacja PGNiG im. Ignacego Łukasiewicza przyznaje darowizny lub dotacje: 1) podmiotom prowadzącym działalność pożytku publicznego, 2) organizacjom pozarządowym, 3) innym podmiotom realizującym projekty zgodne i wspierające cele Fundacji, w szczególności takim podmiotom, jak: szkoły i inne placówki oświatowe, muzea, biblioteki, domy kultury, szpitale, instytuty badawcze, kluby sportowe.

pobierzdo góry

Serdecznie zapraszamy do lektury publikacji autorstwa Anity Dembińskiej-Gorzkowskiej oraz Edwarda Pawlika, która została opracowana przez Towarzystwo Kulturalne im. Oskara Kolberga w Przysusze w ramach projektu grantowego który otrzymał dofinansowanie od Stowarzyszenia LGD „Razem dla Radomki”.

pobierzdo góry

Zachęcamy do zapoznania się z informacjami zmieniającymi rozporządzenie w zakresie przeprowadzania konkurencyjnego trybu dla Beneficjentów Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

pobierzdo góry

Zachęcamy do lektury artykułu przygotowanego przez redaktorów portalu Sektor3.0 - który w dobie korona wirusa zachęca do podejmowania szerszej aktywności przez organizację w sieci.

pobierzdo góry
sieć
szlak stefana szyllera


więcej: Partnerskie Mazowsze LGDenrd
ksow

więcej: polecane strony


LEADER

NASZE GMINY:

gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

Partnerzy / Partners LGD

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Strona internetowa Stowarzyszenia LGD "Razem dla Radomki" współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji”; w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.