Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki Facebook
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki YouTube
NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

 logotypy finansowanie

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER"
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.

Czcionka:A- A A+
pl
en  
 
german  
 

ankieta
centrum akrtywnosci lokalnej
Ankieta on-going
wydawnictwa

radomka Liczba odwiedzin: 14573856


Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
"Razem dla Radomki"

tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Newsletter:

Kwiecień 2021Zachęcamy do wysłuchania krótkiego wywiadu przeprowadzonego przez dziennikarzy Radia Radom, na temat trwającego naboru wniosków LGD na wybór inicjatyw dla projektu grantowego pn. „Wsparcie inicjatyw lokalnych”.

pobierzdo góry

Biuro Regionalne Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich w województwie mazowieckim ogłasza pod patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego konkurs „Najaktywniejsza Liderka Wiejska w województwie mazowieckim” edycja 2021!

pobierzdo góry

Serdecznie zapraszamy Państwa do lektury poradnika informacyjnego opracowanego przez LGD „Razem dla Radomki”, w którym przedstawiamy podstawowe informacje związane z naborem wniosków prowadzonym w ramach projektu grantowego pt. „Wsparcie inicjatyw lokalnych

pobierzdo góry

Zapraszamy do lektury kolejnej informacji, która ukazała się w prasie na temat realizowanego obecnie konkursu Stowarzyszenia „Razem dla Radomki” na temat inicjatyw grantowych.

pobierzdo góry

Stowarzyszenie „Razem dla Radomki” serdecznie zaprasza na szkolenie on-line, które odbędzie się w dniu 9 kwietnia 2021 r. i poświęcone zostanie zagadnieniom związanym z prowadzonym konkursem wniosków dla projektu grantowego.

pobierzdo góry

Zapraszamy do zapoznania się z publikacją, w której dowiecie się Państwo, jak w praktyczny sposób zmienić styl życia na bezśmieciowy i dlaczego jest to tak ważne dla środowiska.

pobierzdo góry

Dziś podpisaliśmy w Urzędzie Gminy w Przytyku – wspólnie z Wójtem Gminy Przytyk Dariuszem Wołczyńskim podpisaliśmy umowy na realizację projektów grantowych, przyznanych dla Stowarzyszenia Wrzosowisko oz Wrzosu oraz dla Centrum Kultury i Biblioteki w Przytyk.

pobierzdo góry

W poniedziałek w Urzędzie Gminy w Jedlińsku Prezes LGD wspólnie z Wójtem Gminy podpisali umowę na realizację kolejnego grantu. Tym razem wsparcie zostało przekazane GCK i KF w Jedlinsku, które reprezentowała Pani Agnieszka Gryzek.

pobierzdo góry

LGD „Razem dla Radomki” informuje o terminie realizacji konsultacji mailowych oraz o sposobie składania wniosków w ramach trwającego naboru projektów grantowych pn. „Wsparcie inicjatyw lokalnych”

pobierzdo góry

Stowarzyszenie „Razem dla Radomki” podpisało kolejne umowy na realizację projektów grantowych. Tym razem umowy podpisali beneficjenci z Gminy Wieniawa, którzy w 2021 roku realizować będą inicjatywy w ramach naszego projektu pn. „Start-upy na inicjatywy lokalne”.

pobierzdo góry

Przedstawiciele kolejnej gminy podpisali umowy na realizację inicjatyw grantowych. Tym razem w towarzystwie Wójta Gminy Zakrzew- Prezes LGD „Razem dla Radomki” przekazał dokumenty z dofinansowaniami dla organizacji i instytucji z Gminy Zakrzew, których projekty wybrane zostały do realizacji w ramach konkursu LGD pn. „Start-upy na inicjatywy lokalne”.

pobierzdo góry

Dziś podpisaliśmy umowę z kolejnym wnioskodawcą na małe granty. Tym razem w Urzędzie Gminy i Miasta Przysucha, Prezes LGD „Razem dla Radomki” wspólnie z Burmistrzem - podpisali umowy z Kołem Gospodyń Wiejskich z Jakubowa na realizację projektu grantowego.

pobierzdo góry

Głównym celem projektu jest wypracowanie i przetestowanie innowacyjnych rozwiązań (usług i produktów), służących poprawie jakości życia osób starszych (60+) i ich opiekunów w ramach zaproponowanych inicjatyw oddolnych, w celu włączenia społecznego, integracji społecznej oraz zawodowej tych grup.

pobierzdo góry

Zachęcamy do lektury Biuletynu, w którym przedstawiamy informację o projektach grantowych dofinansowanych przez nasze Stowarzyszenie LGD „Razem dla Radomki” w 2020 roku.

pobierzdo góry

Dziś prezentujemy informację o inicjatywach, które realizowane będą w Gminie Wolanów w tym roku przez Koło Gospodyń Wiejskich z Chruślic oraz przez Gminne Centrum Kultury i Biblioteki w Wolanowie.

pobierzdo góry

Szanowni Państwo, w związku z realizacją związanych z planowanym zwiększeniem budżetu na działania konkursowe LGD zachęcamy do zgłaszania uwag, informacji, pomysłów w zakresie realizowanych działań przez LGD.

pobierzdo góry

Środki przeznaczone na realizację programu w 2021 roku to 30 milionów złotych. Program „Sportowe Wakacje+” łączy promocję prozdrowotnych wartości sportu z przekazywaniem nowym pokoleniom doświadczeń i pamięci historycznej.

pobierzdo góry

Na 10 tysięcy złotych mogą liczyć organizacje pozarządowe w ramach konkursu na pomoc doraźną ogłoszoną przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego.

pobierzdo góry

2. edycja Budżetu Obywatelskiego Mazowsza wystartował. Mieszkańcy Mazowsza mają kolejną szansę na zgłaszanie swoich projektów. 25 mln złotych czeka. Termin do 30 kwietnia.

pobierzdo góry

Weź udział w konkursie Równać Szanse - Małe Granty i zdobądź nawet 8 500 zł na realizację pięciomiesięcznego projektu, który Ci w tym pomoże! Dla młodych ludzi to ciekawe wyzwanie i szansa na współpracę z innymi!

pobierzdo góry

Co to jest Smart Wieś? Jak ją zbudować? Jak się w niej żyje? – zachęcamy do lektury informacji poświęconej koncepcji rozwoju wsi.

pobierzdo góry

Za nami dwa spotkania zorganizowane w obecnym tygodniu, podczas których omawiane zostały kierunki rozwoju obszaru LSR związane z aktualizacją działań, związanych z prowadzeniem naborów wniosków przez Stowarzyszenie „Razem dla Radomki” w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

pobierzdo góry
mapa aktyawnych organizacji pozarzšdowych
sieć
szlak stefana szyllera


więcej: Partnerskie Mazowsze LGDenrd
ksow

więcej: polecane strony


LEADER

NASZE GMINY:

gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

Partnerzy / Partners LGD

dziedzictwo i rozwój patrnerzy lgd
ksow patrnerzy lgd
puszcza kozienicka partnerzy lgd
lgd ziemi siedleckiej
MAS Jablunkovsko
partnerzy lgd razem dla radomki
moves partnerzy lgd razem dla radomki
sao radomka
zwiazek gmin radomka