Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki Facebook
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki YouTube
NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

 logotypy finansowanie

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER"
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.

Czcionka:A- A A+
pl
en  
 
german  
 

ankieta
centrum akrtywnosci lokalnej
Ankieta on-going
wydawnictwa

radomka Liczba odwiedzin: 14202251


Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
"Razem dla Radomki"

tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Newsletter:

Lipiec 2017Jeśli chciałbyś zdobyć doświadczenie z zakresu tematyki związanej z funduszami unijnymi, poznać specyfikę pracy w III sektorze oraz pozyskać cenne doświadczenie przydatne do rozwoju kariery zawodowej, to jest to oferta skierowana dla Ciebie.

pobierzdo góry

Trzeci weekend lipca będzie stał pod znakiem rywalizacji w Pucharze Polski w siatkówce plażowej mężczyzn, ale i nie tylko. Podobnie do wcześniejszych edycji, także w tym roku w ramach turnieju rozegrany zostanie charytatywny Mecz Gwiazd, a wydarzeniu towarzyszyć będzie szereg atrakcji. Partnerem imprezy jest LGD „Razem dla Radomki”.

pobierzdo góry

Informujemy, iż Prezes Zarządu Stowarzyszenia Lokalnej Grupy Działania „Razem dla Radomki” Cezary Adam Nowek został wyznaczony przez Wojewodę Mazowieckiego na członka Zespołu analizującego szanse i zagrożenia oraz potencjalne kierunki rozwoju obszarów wiejskich.

pobierzdo góry

Rusza atrakcyjny wakacyjny plan Gminnym Centrum Kultury! Znajdziemy w nim wiele atrakcyjnych i kreatywnych propozycji dla naszych podopiecznych, takich jak: warsztaty plastyczno-techniczne, karaoke, zajęcia z gitary, zajęcia taneczne, loterie fantowe, zajęcia sportowe, czy też atrakcyjne wycieczki.

pobierzdo góry

To nowa inicjatywa LGD realizowana w ramach Funduszu Inicjatyw Obywatelskich, mająca na celu budowę silnego sektora org. pozarządowych, aktywizację społeczeństwa, mieszkańców z powiatu radomskiego i przysuskiego.

pobierzdo góry

Przedstawiamy Państwu informację przygotowaną przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi w sprawie możliwości rozpoczęcia realizacji operacji przed podpisaniem umowy o przyznaniu pomocy w ramach PROW 2014-2020.

pobierzdo góry

9 lipca w Bieniędzicach odbędzie się kolejna edycja jednej z ciekawszych wydarzeń poświęconych promocji folkloru i dziedzictwa muzyki ludowej organizowanych w regionie radomskim. Na Jarmarku Ludowym „Tyndy Ryndy” zaprezentują się liczne zespoły i kapele ludowe.

pobierzdo góry

Informujemy, iż w dniu 12 lipca 2017 roku o godzinie 13.00 w Sali Konferencyjnej Urzędu Gminy w Wolanowie odbędzie się Posiedzenie Rady Stowarzyszenia "Razem dla Radomki"

pobierzdo góry

Zapraszamy Państwa do lektury 81 numeru Biuletynu Informacyjnego Stowarzyszenia "Razem dla Radomki", na łamach którego prezentujemy nasze działania oraz inicjatywy realizowane przez naszych partnerów oraz instytucje z terenu gmin tworzących naszą lokalną grupę działania.

pobierzdo góry

Już w najbliższą niedzielę, tj. 16 lipca br. w muszli koncertowej przy GOK- u w Wieniawie, odbędą się XI Spotkania z Folklorem im. Stanisława Stępniaka. Na tej niezwykłej imprezie zagoszczą kapele i zespoły śpiewacze, które będą rywalizowały o tytuł najlepszych.

pobierzdo góry

Lista rankingowa wniosków złożonych w ramach konkursu LGD "Razem dla Radomki" dla działania: Infrastruktura Publiczna: wybudowanie, zmodernizowanie lub wyposażenie obiektów turystycznych lub rekreacyjnych

pobierzdo góry

Ten weekend w Przysusze stoi pod znakiem rywalizacji w Pucharze Polski w siatkówce plażowej mężczyzn, ale i nie tylko. Podobnie do wcześniejszych edycji, wydarzeniu towarzyszyć będzie szereg atrakcji.

pobierzdo góry

Stowarzyszenie „Razem dla Radomki” oprócz realizacji działań założonych w Programie Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, aktywnie sięga po środki zewnętrzne, mając szczególnie na uwadze promocję i rozwój obszaru działania stowarzyszenia.

pobierzdo góry

Lokalna Grupa Działania „Razem dla Radomki” zaprasza do udziału w konkursie kulinarnym o Laury Lokalnej Grupy Działania „Razem dla Radomki” na najlepszą potrawę lokalną przygotowaną z papryki.

pobierzdo góry

W zawiązku z realizacją zadania publicznego „Aktywne NGOsy i skuteczni liderzy na rzecz rozwoju społeczności lokalnych" Stowarzyszenie „Razem dla Radomki” poszukuje trenerów do przeprowadzenia spotkań szkoleniowych.

pobierzdo góry

W zawiązku z realizacją zadania publicznego „Aktywne NGOsy i skuteczni liderzy na rzecz rozwoju społeczności lokalnych" Stowarzyszenie „Razem dla Radomki” poszukuje trenerów do przeprowadzenia szkoleń e-learningowych.

pobierzdo góry

Ruszyła IV edycja konkursu na Najaktywniejszą Liderkę Wiejską w województwie mazowieckim organizowanego przez Krajową Sieć Obszarów Wiejskich w Województwie Mazowieckim pod patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego.

pobierzdo góry

29 lipca w Zakrzewie, a dzień później w Jedlińsku odbędzie się Wędrujący Festiwal Sztuki i Animacji – Karawana.

pobierzdo góry

Stulecie odzyskania przez Polskę niepodległości w 1918 r. jest okazją do świętowania wydarzeń z przeszłości, ale również zachętą do budowania wspólnej przyszłości. Nowe programy dotacyjne mają być impulsem dla mieszkańców Polski do wspólnego tworzenia programu obchodów.

pobierzdo góry

Serdecznie zapraszamy w najbliższą niedzielę 30 sierpnia 2017 r do Wolanowa, gdzie zorganizowana zostanie kolejna już edycja Gminnego Festynu w Wolanowie. Organizatorem wydarzenia jest Wójt Gminy Wolanów – Adam Gibała.

pobierzdo góry

To miejsce pracy (HUB) nad oddolnymi, łączącymi różnorodne światy i doświadczenia pomysłami dotyczącymi wyzwań i barier w przechodzeniu (Transfer) osób młodych z edukacji do zatrudnienia.

pobierzdo góry

Informujemy, że dnia 01.08.2017 r. zmieni się adres Biura Zarządu Stowarzyszenia „Razem dla Radomki”. Dotychczasowa siedziba zostanie przeniesiona z ul. Wernera 9/11 w Radomiu do nowego lokalu mieszczącego się w Janiszew 41 w gminie Zakrzew.

pobierzdo góry

Dziś 1 sierpnia o 17.00, w godzinie "W", o której wybuchło powstanie warszawskie, rozlegną się syreny alarmowe dla uczczenia 73. rocznicy rozpoczęcia zrywu. Powstanie warszawskie było największą akcją zbrojną podziemia w okupowanej przez Niemców Europie.

pobierzdo góry
mapa aktyawnych organizacji pozarzšdowych
sieć
szlak stefana szyllera


więcej: Partnerskie Mazowsze LGDenrd
ksow

więcej: polecane strony


LEADER

NASZE GMINY:

gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

Partnerzy / Partners LGD

dziedzictwo i rozwój patrnerzy lgd
ksow patrnerzy lgd
puszcza kozienicka partnerzy lgd
lgd ziemi siedleckiej
MAS Jablunkovsko
partnerzy lgd razem dla radomki
moves partnerzy lgd razem dla radomki
sao radomka
zwiazek gmin radomka