Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki Facebook
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki YouTube
NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

 logotypy finansowanie

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER"
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.

Czcionka:A- A A+
pl
en  
 
german  
 

ankieta
centrum akrtywnosci lokalnej
Ankieta on-going
wydawnictwa

radomka Liczba odwiedzin: 14234280


Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
"Razem dla Radomki"

tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Newsletter:

Listopad 2017Dzień Wszystkich Świętych to wyjątkowe święto. To czas refleksji, zadumy i głębokich przemyśleń. To czas kiedy możemy na chwilę się zatrzymać i powrócić myślą do tych, którzy odeszli.

pobierzdo góry

5 listopada o godz. 16.30 w Muzeum Witolda Gombrowicza rozpocznie się wydarzenie zorganizowane w ramach Festiwalu Józefa Czapskiego, zatytułowane Gombrowicz i Czapski – spór i fascynacja. Fragmenty wspomnień i korespondencji pomiędzy oboma artystami przeczyta Mirosław Baka.

pobierzdo góry

Serdecznie zapraszamy pracowników instytucji samorządowych, instytucji kultury, placówek oświatowych,radnych oraz zainteresowane osoby do udziału w bezpłatnych szkoleniach.

pobierzdo góry

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Razem dla Radomki” zaprasza do udziału w konkursie mającym na celu wybór 6 start-upów, inicjatyw na rzecz realizacji działań lokalnych.

pobierzdo góry

Zapraszamy serdecznie na kolejne zajęcia organizowane dla organizacji pozarządowych, lokalnych liderów, które poświęcone zostaną zakresowi: Nowe media jako podstawowe narzędzie komunikacji NGO oraz konkursowi na wybór start-upów.

pobierzdo góry

Serdecznie zapraszamy aktywne grupy, organizacje i osoby, a w szczególności wnioskodawców i realizatorów projektów w ramach „FIO – Mazowsze Lokalnie”, na spotkanie, które odbędzie się 9 listopada 2017 roku w godzinach 15.45 – 19.30 w Mazowieckim Centrum Sztuki Współczesnej „Elektrownia” w Radomiu.

pobierzdo góry

Ministra Sportu i Turystyki ogłosił otwartego konkursu na dofinansowanie w 2018 roku organizacji zajęć sportowych dla uczniów w ramach zadania „Sport dla Wszystkich”, działanie „Upowszechnianie sportu dzieci i młodzieży”.

pobierzdo góry

Stowarzyszenie „Razem dla Radomki” zwraca się z zapytaniem o cenę na realizację cateringu, na potrzeby organizacji szkoleń realizowanych w projekcie „Akademia Skutecznych Menadżerów Społecznych”.

pobierzdo góry

Stowarzyszenie „Razem dla Radomki” zaprasza na bezpłatne spotkanie warsztatowo-szkoleniowe poświęcone Wolontariatowi Szkolnemu, które zostanie przeprowadzone w dniu 13 listopada o godzinie 9.00 w Publicznym Gimnazjum w Zakrzewie.

pobierzdo góry

Stowarzyszenie "Razem dla Radomki" zaprasza do udziału w konkursie o Laury Lokalnej Grupy Działania „Razem dla Radomki” na najlepsze produkty tradycyjne i lokalne Południowego Mazowsza.

pobierzdo góry

Zapraszamy do uczestnictwa w bezpłatnych szkoleniach e-learningowych mających na celu przekazanie wiedzy i informacji, pozwalających na tworzenie silnych organizacji pozarządowych i lokalnych liderów.

pobierzdo góry

11 listopada – to więcej niż tylko rocznica związana z odzyskaniem niepodległości w 1918 roku. 11 listopada to czas, kiedy możemy powrócić myślą do historii naszego kraju.

pobierzdo góry

W poniedziałek, 6 listopada gościliśmy przedstawicieli Estonii - 19 osobową grupę przedstawicieli LAG Kirderannik Koostookogu z Estonii, przedstawicieli władz samorządowych, przedsiębiorców jak i przedstawicieli lokalnych domów kultury.

pobierzdo góry

Publiczna Szkoła Podstawowa w Zakrzewie zwyciężyła w ramach konkursu „Jesteśmy Cyfrowobezpieczni” w ramach rządowego programu Bezpieczna+, otrzymując w konkursie nowoczesną pracownię komputerową.

pobierzdo góry

Zapraszamy do udziału w bezpłatych szkolenaich e-learnigowych mających na celu wzmacnianie kompetencji organizacji pozarządowych.

pobierzdo góry

Oratorium Roberta Grudnia "Krzyż i Orzeł Biały. Chrześcijańskie dzieje Polski Bóg Ciebie ochrzcił, Bóg dał Ci siłę" uświetniło oficjalne obchody święta niepodległości w Gogolinie. Wystąpiła znakomita polska aktorka Anna Seniuk, a także grupa Orkiestra 966 i chór dziecięcy Zakrzewiaki.

pobierzdo góry

Stowarzyszenie „Razem dla Radomki” w ramach projektu „Aktywne NGOsy i skuteczni liderzy na rzecz rozwoju społeczności lokalnych”, wybrało do realizacji 3 projektów, z których każdy otrzymał 1500,00 zł na realizację zgłoszonego pomysłu.

pobierzdo góry

Serdecznie zapraszamy nie tylko miłośników muzyki ludowej, ale wszystkie zainteresowane osoby na siódmą odsłonę Andrzejek Folkowych, które odbędą się w sobotę, 25 listopada w Publicznej Szkole Podstawowej we Wrzosie, Wrzos 6.

pobierzdo góry

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Razem dla Radomki” oraz Centrum Organizacji Pozarządowych w Radomiu zapraszają na kolejne bezpłatne szkolenia skierowane do organizacji pozarządowych z terenu powiatu radomskiego i przysuskiego.

pobierzdo góry

Zapraszamy na szkolenia podnoszące kompetencje pracowników instytucji samorządowych, instytucji kultury, placówek oświatowych, radnych, przedstawicieli organizacji pozarządowych w zakresie budowania silnych organizacji pozarządowych.

pobierzdo góry

Narodowe Centrum Kultury ogłasza nabór do programu Dom Kultury+ Inicjatywy lokalne 2018. Program skierowany jest do domów kultury, które gotowe są prowadzić nowatorskie działania animacyjne projektowane we współpracy ze społecznościami lokalnymi.

pobierzdo góry

Zarząd Stowarzyszenia Lokalnej Grupy Działania „Razem dla Radomki” serdecznie zaprasza do udziału w seminarium, które odbędzie się 23 listopada 2017 r., o godzinie 11.00 w Gminnym Centrum Informacji, Edukacji i Kultury w Zakrzewie.

pobierzdo góry

DGA S.A. zaprasza do składania pomysłów do projektu „Inkubator Innowacji Społecznych Wielkich Jutra” (Temat: Usługi opiekuńcze dla osób zależnych, czyli osób wymagających stałej opieki ze względu na swój stan zdrowia, osób starszych i ich opiekunów).

pobierzdo góry

Stowarzyszenie „Razem dla Radomki” realizując projekt „Akademia Skutecznych Menadżerów Społecznych”, współfinansowanego ze środków Funduszu Inicjatyw Obywatelskich, zwraca się z zapytaniem o wycenę realizacji materiałów szkoleniowych.

pobierzdo góry

Stowarzyszenie „Razem dla Radomki” realizując projekt „Aktywne NGOsy i skuteczni liderzy na rzecz rozwoju społeczności lokalnych” zwraca się z zapytaniem o wycenę usługi transportu grupy uczestników szkolenia w ramach organizowanego wyjazdu studyjnego.

pobierzdo góry

Serdecznie zapraszamy nie tylko miłośników muzyki ludowej, ale wszystkie zainteresowane osoby na siódmą odsłonę Andrzejek Folkowych, które odbędą się już jutro , w sobotę 25 listopada w Publicznej Szkole Podstawowej we Wrzosie

pobierzdo góry

Zapraszamy zainteresowane osoby, lokalnych liderów i przedstawicieli organizacji pozarządowych na bezpłatne szkolenie z zakresu Skuteczne NGO: Podstawy prawne funkcjonowania organizacji pozarządowych, które odbędzie się jutro w Wieniawie.

pobierzdo góry

Stowarzyszenie Razem dla Radomki nagrodziło najlepsze produkty tradycyjne i lokalne 2017 roku na terenie Południowego Mazowsza. Wręczenie nagród nastąpiło podczas seminarium dotyczącego sprzedaży i marketingu produktów lokalnych, które odbyło się 23.11.2017 r. w Zakrzewie.

pobierzdo góry
lgd razem dla radomki

Andrzejki w Bierwcach

30.11.2017 r.

Zapraszamy 30 listopada do Bierwiec na Andrzejkowe Popołudnie realizowane w ramach projektu „Promocja dziedzictwa kulturowego zespołu Biesiada Bierwiecka”.

pobierzdo góry

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Razem dla Radomki” zaprasza na ostatnie bezpłatne szkolenia skierowane do organizacji pozarządowych.

pobierzdo góry

Informujemy o Posiedzeniu Rady Stowarzyszenia „Razem dla Radomki”, które miało miejsce w dniu 23 listopada w Zakrzewie, celem oceny protestów złożonych w ramach przeprowadzonego naboru wniosków w zakresie wyboru operacji dla projektu grantowego

pobierzdo góry

Piękno folkloru i tradycji ludowej odżywa we Wrzosie rokrocznie w ostatni weekend listopada, ściągając na organizowane tam już od 2011 r. Andrzejki Folkowe miłośników muzyki ludowej. Nie inaczej było i w sobotę 25 listopada, gdzie mogliśmy powitać liczną grupę wykonawców i publiczności.

pobierzdo góry
mapa aktyawnych organizacji pozarzšdowych
sieć
szlak stefana szyllera


więcej: Partnerskie Mazowsze LGDenrd
ksow

więcej: polecane strony


LEADER

NASZE GMINY:

gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

Partnerzy / Partners LGD

dziedzictwo i rozwój patrnerzy lgd
ksow patrnerzy lgd
puszcza kozienicka partnerzy lgd
lgd ziemi siedleckiej
MAS Jablunkovsko
partnerzy lgd razem dla radomki
moves partnerzy lgd razem dla radomki
sao radomka
zwiazek gmin radomka