NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć
Czcionka:A- A A+
pl
en  
 
german  
 

ankieta
centrum akrtywnosci lokalnej
Ankieta on-going
wydawnictwa

radomka Liczba odwiedzin: 12155355


Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
"Razem dla Radomki"

tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Newsletter:

Luty 2020Urząd Marszałkowski Woj. Mazowieckiego ogłosił konkurs na Dofinansowanie zadań publicznych z zakresu „Wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej” realizowanych w trybie pozakonkursowym. Pula środków wynosi 1 mln złotych.

pobierzdo góry

Muzeum Historii Polski rozpoczęło nabór wniosków do XII edycji ogólnopolskiego programu grantowego „Patriotyzm Jutra”, skierowanego do organizacji pozarządowych i samorządowych instytucji kultury. Nabór wniosków potrwa do 6 marca 2020 r.

pobierzdo góry

Zarząd Województwa Mazowieckiego ogłosił następną edycję konkursu w zakresie promocji dziedzictwa kulinarnego, w ramach którego wnioski można składać do 27.02.2020 r.

pobierzdo góry

W dniu 5 lutego w Domu Ludowym w Milejowicach zorganizowaliśmy warsztaty z zakresu przygotowania wniosku i biznesplanu dotyczącego możliwości otrzymania wsparcia finansowego – premii w kwocie 50 000,00 zł w ramach ogłoszonego przez LGD „Razem dla Radomki” naboru wniosków.

pobierzdo góry

Informujemy, że z uwagi na wzmożone zainteresowanie konsultacjami, doradztwem, a także z uwagi na zbliżający się termin zakończenia naborów wniosków w zakresie podejmowania działalności gospodarczej wyznacza się termin przesyłania zapytań i konsultacji e-mailowych do dnia 10.02.2020 roku do godziny 17.00.

pobierzdo góry

1 050 000,00 zł przeznaczone zostało przez Urząd Marszałkowski Woj. Mazowieckiego w Warszawie, na zadania wpływające na aktywizację i rozwój kobiet w środowisku wiejskim i integrację społeczności wiejskich na Mazowszu.

pobierzdo góry

Za nami cykl szkoleń komputerowych w których uczestniczyli mieszkańcy gminy Zakrzew, w tym w szczególności z miejscowości Marianowice i Zakrzewska Wola.

pobierzdo góry

Zachęcamy do obejrzenia kolejnego wydania programu Agrobiznes emitowanego na antenie TVP w którym prezentowany jest wywiad z Przedstawicielami LGD.

pobierzdo góry

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Razem dla Radomki” poszukuje osoby do opracowania autorskiego materiału dydaktycznego do szkolenia e-learningowego – Podstawy prowadzenia działalności gospodarczej.

pobierzdo góry

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Razem dla Radomki” poszukuje doradcy w zakresie współpracy z firmami w zakresie przeprowadzenia konsultacji z zakresu kreowania marki, wdrażaniem nowych rozwiązań i wskazywaniem możliwości rozwoju firmy.

pobierzdo góry

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania "Razem dla Radomki" serdecznie zaprasza na dwudniowe bezpłatne szkolenie z zakresu prowadzenia księgowości w organizacjach pozarządowych i w kołach gospodyń wiejskich, które zorganizowane zostanie w Domu Kultury w Przysusze.

pobierzdo góry

Nauczycielskie Stowarzyszenie Chóru Nauczycielskiego „Canto” w Przysusze serdecznie zaprasza w najbliższa sobotę 22 lutego 2020 roku na godzinę 16.00 na Przysuskie Spotkania Chórów „Z wizytą u Kolberga”.

pobierzdo góry

Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego rozpoczął nabór wniosków w ramach Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018–2030 PROO – Priorytet 1a. Wsparcie działań misyjnych i rozwoju instytucjonalnego Edycja 2020.

pobierzdo góry

Serdecznie zapraszamy na trzy ostatnie karnawału do Jedlińska, gdzie odbędzie się unikatowe wydarzenie – Jedlińskie Zapusty, organizowane przez Gminne Centrum Kultury i Kultury Fizycznej.

pobierzdo góry
lgd razem dla radomki

Seniorzy w Akcji 2020

24.02.2020 r.

Ruszyła rekrutacja do 13. edycji konkursu dla osób 60+ „Seniorzy w akcji”. Organizatorzy chcą wspierać osoby, które mają pomysły na ciekawe działania społeczne i pragną je zrealizować w swoim najbliższym otoczeniu.

pobierzdo góry

Za nami pierwsze spotkanie szkoleniowe z zakresu prowadzenia księgowości w organizacjach pozarządowych w tym w kołach gospodyń wiejskich, które wczoraj zorganizowaliśmy dzięki uprzejmości Domu Kultury w Przysusze.

pobierzdo góry

Serdecznie zaprasza na warsztat refleksyjny, których celem jest analiza procesu wdrażania Lokalnej Strategii Rozwoju. W jakim stopniu jej realizacja w 2019 roku zbliża nas do osiągnięcia zakładanych celów.

pobierzdo góry
sieć
szlak stefana szyllera


więcej: Partnerskie Mazowsze LGDenrd
ksow

więcej: polecane strony


LEADER

NASZE GMINY:

gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

Partnerzy / Partners LGD

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Strona internetowa Stowarzyszenia LGD "Razem dla Radomki" współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji”; w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.