Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki Facebook
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki YouTube
NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć
Czcionka:A- A A+
pl
en  
 
german  
 

ankieta
centrum akrtywnosci lokalnej
Ankieta on-going
wydawnictwa

radomka Liczba odwiedzin: 12843739


Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
"Razem dla Radomki"

tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Newsletter:

Luty 2021Narodowy Instytut Wolności do udziału w konkursach w ramach Priorytetów 1a, 2a, 3 oraz 4 Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030 PROO, Edycja 2021

pobierzdo góry

Z końcem miesiąca grudnia 2020 r. Dom Kultury w Przysusze w ramach dofinansowania otrzymanego od LGD „Razem dla Radomki” przygotował płytę z kolędami.

pobierzdo góry

Projekty partnerskie finansowane są z programu RITA w ramach otwartych konkursów grantowych. Partnerstwo i oparcie projektu o rzeczywiste potrzeby, a także umiejscowienie projektu w stosownym regionie geograficznym i obszarze tematycznym to kluczowe kwestie w ocenie wniosku projektowego.

pobierzdo góry

Muzeum Historii Polski ogłosiło nabór wniosków do XIII edycji ogólnopolskiego programu grantowego „Patriotyzm jutra” 2021. Tak jak w latach poprzednich ma on na celu pomoc w realizacji projektów związanych z szeroko pojętą edukacją historyczną, popularyzacją ważnych wydarzeń dziejowych, czy tworzeniem innowacyjnych narzędzi dydaktycznych.

pobierzdo góry

1 lutego ruszyła nowa edycja konkursu grantowego „Wspólnie dla Regionu” dla lokalnych społeczności skupionych wokół zakładów Lafarge w Polsce. Inicjatywy popularyzujące ochronę środowiska, profilaktykę zdrowotną i tworzenie przyjaznej wspólnej przestrzeni dla mieszkańców mogą liczyć na dofinansowanie.

pobierzdo góry

Panie ze Skrzynna ubiegły rok mogą zaliczyć do wyjątkowo aktywnych. Oprócz udzielonego przez LGD „Razem dla Radomki” wsparcia w kwocie 11 399,0 zł na realizację projektu grantowego, wystąpiły w konkursie o dofinansowanie mikro-grantu.

pobierzdo góry

Od ponad 10 lat lokalne grupy działania skutecznie aktywizują i rozwijają obszary wiejskiej na terenie całego kraju. Tylko w okresie ostatnich 6 lat utworzyły ponad 8500 miejsc pracy.

pobierzdo góry

Serdecznie zapraszamy do wyjątkowych odwiedzin – unikatowego wydarzenia – Kusaków – Ścięcia Śmierci w Jedlińsku, które w tym roku odbędzie się w formie on-line w dniu 16 lutego 2021 r.

pobierzdo góry

Narodowe Centrum Kultury ogłosiło nabór wniosków o dofinansowanie w ramach programu Kultura – Interwencje 2021! Celem programu Kultura – Interwencje 2021 jest tworzenie warunków dla wzmacniania tożsamości i uczestnictwa w kulturze

pobierzdo góry

Serdecznie zapraszamy mieszkańców, samorządowców, przedstawicieli organizacji pozarządowych na warsztat refleksyjny, którego celem jest analiza procesu wdrażania Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia „Razem dla Radomki” na lata 2014-2020.

pobierzdo góry

W ramach kampanii „Moc Polskich Warzyw” Panie z zaprzyjaźnionego z nami Stowarzyszenia „Wrzosowisko” z Wrzosu prezentują przepis na przepyszne pieczone warzywa.

pobierzdo góry

Zarząd Województwa Mazowieckiego ogłosił otwarty konkurs ofert, w którym na nabory przeznacza 2,7 mln złotych. Termin składania wniosków mija w dniu 12 marca 2021 r.

pobierzdo góry

Fundacja Dobra Sieć zaprasza wszystkie organizacje społeczne do zaangażowania w e-wolontariat poprzez TuDu.org.pl.

pobierzdo góry

Zarząd Województwa Mazowieckiego ogłosił kolejną edycję konkursu w zakresie promocji i aktywizacji działań z zakresu dziedzictwa kulinarnego.

pobierzdo góry

Przypominamy organizacjom pozarządowym o trwających konkursach, w których mogą otrzymać dofinansowanie na realizację własnych pomysłów (inicjatyw) w obszarze kultury.

pobierzdo góry

Obchodzimy dzisiaj Światowy Dzień Organizacji Pozarządowych. W Polsce takich organizacji jest 100 tysięcy, a społecznie działa w nich ponad 4 miliony osób. Pomagają tworzyć aktywność obywatelską i rozwijać swoje społeczności.

pobierzdo góry
mapa aktyawnych organizacji pozarzšdowych
sieć
szlak stefana szyllera


więcej: Partnerskie Mazowsze LGDenrd
ksow

więcej: polecane strony


LEADER

NASZE GMINY:

gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

Partnerzy / Partners LGD

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Strona internetowa Stowarzyszenia LGD "Razem dla Radomki" współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji”; w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.