Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki Facebook
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki YouTube
NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

 logotypy finansowanie

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER"
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.

Czcionka:A- A A+
pl
en  
 
german  
 

ankieta
centrum akrtywnosci lokalnej
Ankieta on-going
wydawnictwa

radomka Liczba odwiedzin: 14202468


Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
"Razem dla Radomki"

tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Newsletter:

Marzec 2020Do 6 marca można składać wnioski do konkursu ogłoszonego przez Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego.

pobierzdo góry

Zapraszamy do składania projektów na realizację Państwa pomysłów, inicjatyw społecznych, które mogą liczyć na wsparcie finansowe w wysokości od 5 tys. do 8 tys. złotych w ramach konkursu grantowego LGD

pobierzdo góry

W miniony piątek dzięki uprzejmości Gmina Zakrzew zorganizowaliśmy w Domu Ludowym w Zatopolicach Posiedzenie Rady i warsztat refleksyjny poświęcony działaniom naszej LGD w 2019 roku.

pobierzdo góry

Rusza kolejne edycja konkursu Mazowsze Lokalnie 2020, którego LGD „Razem dla Radomki” jest ambasadorem! Już 13 marca 2020 rozpocznie się nabór wniosków do tegorocznego konkursu, w którym do wygrania ponad 80 mikrodotacji (od 1500 d0 5000 zł) o wartości 366 tys. zł łącznie.

pobierzdo góry

113 tysięcy złotych Stowarzyszenie LGD „Razem dla Radomki” przekazało dla organizacji pozarządowych i instytucji kultury – na 13 projektów które będą realizowane na terenie gmin Jedlińsk, Przytyk, Przysucha, Wolanów, Wieniawa i Zakrzew.

pobierzdo góry

Stowarzyszenie „Razem dla Radomki” wspólnie z Wójtem Gminy Jedlińsk – Kamilem Dziewierzem serdecznie zaprasza na bezpłatne szkolenie z podstaw prowadzenia księgowości w organizacji pozarządowej, w tym w kołach gospodyń wiejskich oraz z zakresu informacji o dofinansowaniach dla ngo.

pobierzdo góry

12 operacji spośród 25 zgłoszonych przez Wnioskodawców otrzymało wsparcie finansowe w wysokości po 50 000,00 zł w ramach premii na rozpoczęcie działalności gospodarczej.

pobierzdo góry

Zapraszamy do składania projektów na realizację Państwa pomysłów, inicjatyw społecznych, które mogą liczyć na wsparcie finansowe w wysokości od 5 tys. do 8 tys. złotych w ramach konkursu grantowego LGD

pobierzdo góry

Stowarzyszenie „Razem dla Radomki” serdecznie zaprasza na bezpłatne spotkanie szkoleniowe poświęcone zakresowi otrzymania wsparcia i przygotowania projektów grantowych, które odbędzie się w środę 11.03.2020 r.

pobierzdo góry

LGD „Razem dla Radomki” zaprasza do udziału w konkursie który ma na celu wyróżnienie aktywnie działających młodych przedsiębiorców z obszaru gmin tworzących LGD „Razem dla Radomki” tj. gmin Jedlińsk, Przytyk, Przysucha, Wieniawa, Wolanów oraz Zakrzew.

pobierzdo góry

Informujemy, iż w związku z rosnącą ilością zakażeń koronawirusem Biuro LGD „Razem dla Radomki” prowadząc bieżącą obsługę interesantów, zwraca się z prośbą o ograniczanie w miarę możliwości spraw administracyjnych.

pobierzdo góry

Fundacja ORLEN prowadzi nabór do trzeciej edycji programu grantowego dla społeczności lokalnych „Moje miejsce na Ziemi”. Do 31 marca br. organizacje pozarządowe i instytucje samorządowe z całej Polski mogą składać wnioski o dofinansowanie pomysłów na działania w swoich małych ojczyznach.

pobierzdo góry

W związku z ogłoszeniem stanu zagrożenia epidemicznego w Polsce, Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego jako Operator Programu "Kultura" dofinansowanego ze środków Mechanizmu Finansowego EOG podejmuje decyzję o wydłużeniu naborów wniosków do dnia 30 marca 2020 r.

pobierzdo góry

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Razem dla Radomki” w związku z realizacją projektu współpracy „Multimedialne Centrum Edukacji Lokalnej” zwraca się z zapytanie o wycenę zakupu urządzenia wielofunkcyjnego – format A3

pobierzdo góry

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Razem dla Radomki” w związku z realizacją projektu współpracy „Multimedialne Centrum Edukacji Lokalnej” zwraca się z zapytaniem o wycenę zakupu 50 szt. grawerem

pobierzdo góry

Informujemy, iż w związku z rosnącą ilością zakażeń koronawirusem Biuro LGD Razem dla Radomki prowadzi bieżącą obsługę interesantów, jednakże zwraca się z prośba o możliwość realizacji konsultacji w ramach prowadzonego naboru na wybór projektów grantowych za pomocą przesłanych pytań drogą mailową lub kontakt telefoniczny.

pobierzdo góry

1 050 000,00 zł przeznaczone zostało przez Urząd Marszałkowski Woj. Mazowieckiego w Warszawie, na zadania wpływające na aktywizację i rozwój kobiet w środowisku wiejskim i integrację społeczności wiejskich na Mazowszu.

pobierzdo góry

Uprzejmie informujemy, iż w dniu 23.03.2020 r. i 24.03.2020 r. – mogą wystąpić utrudnienia w uzyskaniu połączenia telefonicznego pod numer stacjonarny Biura LGD „Razem dla Radomki” 483858996.

pobierzdo góry

Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego prowadzi nabór wniosków w ramach tegorocznej edycji Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018–2030 PROO.

pobierzdo góry

W związku z wyjątkową sytuacją oraz ograniczeniami spowodowanymi pandemią wirusa SARS-CoV-2 stoi przed nami szereg wyzwań i trudności. Obecna sytuacja wpływa również na nabory wniosków o przyznanie pomocy, realizację operacji i składanie wniosków o płatność w ramach PROW2014-2020

pobierzdo góry

Serdecznie zapraszamy Państwa do lektury poradnika informacyjnego opracowanego przez LGD „Razem dla Radomki”, w którym przedstawiamy podstawowe informacje związane z naborem wniosków prowadzonym w ramach projektu grantowego pt. „Start-upy na inicjatywy lokalne”.

pobierzdo góry

Do 7 kwietnia 2020 r. wydłużono termin składania wniosków w konkursie FIO Mazowsze Lokalnie. Decyzją Marszałka Województwa Mazowieckiego – przyznano dodatkowe środki na konkurs. Budżet konkursu z początkowych 355 540,00 zł wzrósł do 426 540,00 zł.

pobierzdo góry

Przypominamy, że tylko do 03.04.2020 r. do godziny 15.00 można składać wnioski w ramach konkursu grantowego LGD „Razem dla Radomki” pt. „Start-upy na lokalne inicjatywy”, gdzie możecie otrzymać wsparcie w kwocie od 5000,00 do 8000,00 zł na realizację własnej inicjatywy.

pobierzdo góry
mapa aktyawnych organizacji pozarzšdowych
sieć
szlak stefana szyllera


więcej: Partnerskie Mazowsze LGDenrd
ksow

więcej: polecane strony


LEADER

NASZE GMINY:

gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

Partnerzy / Partners LGD

dziedzictwo i rozwój patrnerzy lgd
ksow patrnerzy lgd
puszcza kozienicka partnerzy lgd
lgd ziemi siedleckiej
MAS Jablunkovsko
partnerzy lgd razem dla radomki
moves partnerzy lgd razem dla radomki
sao radomka
zwiazek gmin radomka