Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki Facebook
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki YouTube
NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć
Czcionka:A- A A+
pl
en  
 
german  
 

ankieta
centrum akrtywnosci lokalnej
Ankieta on-going
wydawnictwa

radomka Liczba odwiedzin: 12844005


Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
"Razem dla Radomki"

tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Newsletter:

Aktualności

lgd razem dla radomki

29.04.2021 r.

Konsultacje społeczne w sprawie aktualizacji Lokalnej Strategii Rozwoju Razem dla Radomki

Za nami dwa spotkania zorganizowane w obecnym tygodniu, podczas których omawiane zostały kierunki rozwoju obszaru LSR związane z aktualizacją działań, związanych z prowadzeniem naborów wniosków przez Stowarzyszenie „Razem dla Radomki” w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Spotkania zorganizowane zostały w dniach: 26 kwietnia 2021 r. w Wieniawie oraz w 27 kwietnia 2021 r. w Słowikowie, w których uczestniczyli mieszkańcy, przedstawiciele organizacji pozarządowych oraz samorządowcy – reprezentanci gmin – Wójtowie oraz Burmistrz z obszaru gmin tworzących LGD "Razem dla Radomki"

Podczas spotkań omówione zostały kierunku rozwoju obszaru LGD w oparciu o nabory wniosków, które zaplanowane zostaną do przeprowadzenia przez LGD "Razem dla Radomki" w ramach dodatkowych środków finansowych z Unii Europejskiej. Środki które otrzymamy w 2021 roku. Dodatkowe środki przyznane nam zostaną w ramach wypłaty dla różnic kursów euro dla środków finansowych dla poddziałania 19.2. Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich oraz w ramach planowanego drugiego wsparcia przekazanego przez Komitet Monitorujący Unii Europejskiej. Dzięki otrzymanemu kilkumilionowemu wsparciu uda się nam przeprowadzić dodatkowe nabory wniosków dla przedsiębiorców, dla osób - które ubiegać się będą o premie na otwarcie działalności gospodarczej. Środki te przeznaczone zostaną również na działania związane z rozbudową i budową infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej oraz na projekty grantowe.

Zachęcamy do zgłaszania uwag, informacji, pomysłów w zakresie realizowanych działań przez LGD. Możliwość składania uwag, wniosków i propozycji zmian w zapisach LSR mają wszyscy mieszkańcy naszego obszaru. Wobec powyższego zwracamy się do Państwa z prośbą o zgłaszanie swoich uwag na adres poczty elektronicznej Stowarzyszenia: zarzad@razemdlaradomki.pl (w tytule prosimy wpisać: Konsultacje LSR).

pobierzdo góry
mapa aktyawnych organizacji pozarzšdowych
sieć
szlak stefana szyllera


więcej: Partnerskie Mazowsze LGDenrd
ksow

więcej: polecane strony


LEADER

NASZE GMINY:

gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

Partnerzy / Partners LGD

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Strona internetowa Stowarzyszenia LGD "Razem dla Radomki" współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji”; w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.