Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki Facebook
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki YouTube
NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć
Czcionka:A- A A+
pl
en  
 
german  
 

ankieta
centrum akrtywnosci lokalnej
Ankieta on-going
wydawnictwa

radomka Liczba odwiedzin: 12843605


Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
"Razem dla Radomki"

tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Newsletter:

Aktualności

lgd razem dla radomki

14.09.2020 r.

Doposażenie placu zabaw w urządzenia zabawowe w miejscowości Kolonia Wawrzyszów – dofinansowane ze środków LGD

W miejscowości Kolonia Wawrzyszów (w gminie Wolanów) utworzony został plac zabaw zrealizowany w ramach projektu grantowego pn. . ,,Doposażenie placu zabaw w urządzenia zabawowe w miejscowości Kolonia Wawrzyszów” zrealizowanego przez Stowarzyszenie ,,Inicjatywa Młodych- Kolonia Wawrzyszów”. Dofinansowanie na realizację projektu w kwocie 9501,00 zł przekazane zostało przez Stowarzyszenie Lokalną Grupę Działania „Razem dla Radomki”.

W ramach zakupiono huśtawkę sprężynową Śmigło (wzór BMX), huśtawkę sprężynową Śmigło (Klasyczną) karuzelę Trzmiel oraz pozostałe elementy wyposażenia placu. Głównym celem realizacji projektu jest umożliwienie mieszkańcom wsi Kolonia Wawrzyszów rozwoju inicjatyw lokalnych i integracji społecznej poprzez doposażenie wiejskiego placu zabaw, który zostanie zrealizowany w 2020 roku. Podczas otwarcia Koło Gospodyń Wiejskich z Kolonii Wawrzyszów rozdawało przygotowane przez członkinie domowe ciasta. Podczas wydarzenia najmłodsi uczestnicy korzystali z zabaw plenerowych. Wszyscy obecni niedzielne popołudnie spędzili przy sprzyjającej aurze jak i w miłej rodzinnej atmosferze. Dzieci aktywnie uczestniczyły w zabawach na świeżym powietrzu jak i z zadowoleniem korzystały z nowo zamontowanych urządzeń zabawowych: karuzeli oraz huśtawek sprężynowych.

Projekt współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach projektu grantowego Lokalnej Grupy Działania „Razem dla Radomki” pn. „Promocja i rozwój obszarów wiejskich”, w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, w ramach projektu współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich.

pobierzdo góry
mapa aktyawnych organizacji pozarzšdowych
sieć
szlak stefana szyllera


więcej: Partnerskie Mazowsze LGDenrd
ksow

więcej: polecane strony


LEADER

NASZE GMINY:

gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

Partnerzy / Partners LGD

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Strona internetowa Stowarzyszenia LGD "Razem dla Radomki" współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji”; w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.