Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki Facebook
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki YouTube
NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

 logotypy finansowanie

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER"
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.

Czcionka:A- A A+
pl
en  
 
german  
 

ankieta
centrum akrtywnosci lokalnej
Ankieta on-going
wydawnictwa

radomka Liczba odwiedzin: 14234353


Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
"Razem dla Radomki"

tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Newsletter:

Aktualności

lgd razem dla radomki

21.12.2020 r.

Szkolenie on-line: Rozwój przez innowacje oraz budowanie marki i wizerunku ngo. Inspiracje dla działań dla NGO. Termin: 29.12.2020 r.

Lokalna Grupa Działania „Razem dla Radomki” serdecznie zaprasza do udziału w szkoleniu skierowanym do przedstawicieli organizacji pozarządowych, instytucji samorządowych, lokalnych liderów, oraz do osób które chcą zdobyć wiedzę w zakresie planowanego szkolenia.

Spotkanie poświęcone zostanie tematyce: Rozwój przez innowacje oraz budowanie marki i wizerunku ngo. Inspiracje dla działań dla NGO i odbędzie się w dniu 29.12.2020 r. (wtorek) o godzinie 12.00.

Podczas spotkania zaprezentowane zostaną zagadnienia w zakresie nowatorskich podejść do projektów społecznych, umiejętności bardzo dobrego rozpoznania potrzeb i uwarunkowań odbiorców i ich otoczenia, sposoby planowania projektu innowacyjnego. Dodatkowo omówione zostaną projekty innowacyjne jako przykłady realizacji nowych działań i pomysłów dla organizacji, a także sposób szukania inspiracji dla swoich działań, dla naszych organizacji, w tym aktywizacji członków naszej grupy do podejmowania nowych wyzwań. Spotkanie uzupełnione zostanie o informację w zakresie możliwości rozwoju i budowy silnych organizacji pozarządowych, wskazane zostaną kierunków możliwości pozyskiwania funduszy zewnętrznych, przedstawiony podstawowy zostanie zakres budowy i kreowania marki, Kreowanie wizerunku społeczności lokalnej i organizacji, strategie marketingowe organizacja pozarządowych, kampanie społeczne, komunikacja społeczna w organizacji). Prezentacja procesu budowy marki i promocji ngo.

Uczestnicy szkolenia otrzymają certyfikaty potwierdzające udział w szkoleniu.

Dla osób chcących wziąć udział w szkoleniu, prosimy o przesłanie formularza zgłoszeniowego (dostępny pod adresem www.razemdlaradomki.pl/images/lokalnianimatorzy/formularz_innowacje.doc) w terminie do dnia 29.12.2020 r. do godziny 10.00 na adres zarzad@razemdlaradomki.pl.

Spotkanie poprowadzi: Aleksandra Jarocka - założycielka i trenerka Alleverse Edukacja Pozaformalna - społecznego przedsiębiorstwa zajmującego się edukacją pozaformalną. W latach 2015 - 2019 pracowała w Migrant Info Point w Poznaniu, zajmując integracją społeczną migrantów i migrantek oraz edukacją na rzecz antydyskryminacji i różnorodności kulturowej. Oprócz pracy w roli koordynatorki projektów, zasiadała także w zarządzie organizacji jako jego członkini. Stypendystka Global-In Fellowship oraz Global Changemakers Network.

Jako trenerka współpracowała m. in. z Uniwersytetem im. Adama Mickiewicza oraz Polskim Forum Migracyjnym, Ośrodkiem Doskonalenia Nauczycieli w Poznaniu, HochDrei e.V. w Poczdamie, a także z Muzeum Imigracji w Sao Paulo (Brazylia).

Szkolenie organizowane jest w ramach projektu „Aktywni Animatorzy Społeczności Lokalnych” – zdania dofinansowanego ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego.

pobierzdo góry
mapa aktyawnych organizacji pozarzšdowych
sieć
szlak stefana szyllera


więcej: Partnerskie Mazowsze LGDenrd
ksow

więcej: polecane strony


LEADER

NASZE GMINY:

gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

Partnerzy / Partners LGD

dziedzictwo i rozwój patrnerzy lgd
ksow patrnerzy lgd
puszcza kozienicka partnerzy lgd
lgd ziemi siedleckiej
MAS Jablunkovsko
partnerzy lgd razem dla radomki
moves partnerzy lgd razem dla radomki
sao radomka
zwiazek gmin radomka