Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki Facebook
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki YouTube
NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

 logotypy finansowanie

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER"
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.

Czcionka:A- A A+
pl
en  
 
german  
 

ankieta
centrum akrtywnosci lokalnej
Ankieta on-going
wydawnictwa

radomka Liczba odwiedzin: 14234451


Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
"Razem dla Radomki"

tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Newsletter:

Październik 2017Fundacja Batorego zaprasza do składania wniosków. Nowe terminy konkursów w programie "Demokracja w Działaniu". Wnioski wstępne można składać w terminach do: 22 października 2017 i 15 lutego 2018.

pobierzdo góry

Zapraszamy Państwa do świata poezji Pani Katarzyny Fajkis, która pochodzi z malowniczych Chruślic położonych w gminie Wolanów. Na co dzień mieszka i pracuje jako nauczyciel w Rybniku. Zachęcamy do zapoznania się z wybranymi wierszami z jej tomiku poezji „Po prostu. Bliskim i na odległość nieba.”

pobierzdo góry

Stowarzyszenie "Razem dla Radomki" ogłasza nabór na stanowisko pracy związane ze świadczeniem usług informatyczno-graficznych na potrzeby realizacji działań Biura LGD "Razem dla Radomki" w ramach projektu realizowanego dla Poddziałania 19.4. "Wspieranie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" ...

pobierzdo góry

Zapraszamy producentów i lokalnych wytwórców produktów tradycyjnych, lokalnych do uczestnictwa na stoisku LGD „Razem dla Radomki” podczas Międzynarodowych Targów Żywności Ekologicznej i Naturalnej Natura Food, które odbędą się 13-15 października 2017 r.

pobierzdo góry

Stowarzyszenie „Razem dla Radomki” przypomina o trwającym naborze wniosków, na realizację pomysłów, inicjatyw społecznych, które mogą liczyć na wsparcie w wysokości do 40 tyś. złotych

pobierzdo góry

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w bezpłatnym szkoleniu poświęconym konkursom w ramach wyboru projektów grantowych LGD „Razem dla Radomki” w ramach przeprowadzanych działań dla Poddziałania 19.2. „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

pobierzdo góry

Stowarzyszenie „Razem dla Radomki” serdecznie zaprasza wszystkie zainteresowane organizacje pozarządowe, grupy nieformalne, lokalnych liderów do możliwości uczestnictwa w bezpłatnym doradztwie świadczonym w ramach projektu Akademia Skutecznych Menadżerów Społecznych.

pobierzdo góry

Informujemy, iż z uwagi na wzmożone zainteresowanie konsultacjami, oraz na zbliżający się termin zakończenia naboru - realizacja spotkań doradczych będzie możliwa po wcześniejszej rezerwacji terminu.

pobierzdo góry

Celem konkursu jest wsparcie projektów, których podstawę stanowi rozwój u młodych ludzi umiejętności społecznych przydatnych zarówno w ich obecnym, jak i dorosłym życiu. Do aplikowania zapraszamy organizacje pozarządowe, biblioteki, domy kultury oraz grupy nieformalne!

pobierzdo góry

Serdecznie zapraszamy zainteresowane osoby do Wrzosu na spotkania organizowane w ramach projektu „AktywneNGOsy i skuteczni liderzy na rzecz rozwoju społeczności lokalnych” współfinansowanego ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.

pobierzdo góry

Serdecznie zapraszamy Państwa na Targi „Natura Food” do Łodzi, które odbywają się na terenie Międzynarodowych Targów Łódzkich, na których nasze Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Razem dla Radomki” wspólnie z Urzędem Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego pełnić będzie rolę gospodarza stoiska wystawienniczego Województwa Mazowieckiego.

pobierzdo góry

Zapraszamy Państwa na pierwszy dzień X jubileuszowej edycji Międzynarodowych Targów Żywności Ekologicznej i Naturalnej NATURA FOOD na którym nasze LGD Razem dla Radomki reprezentuje Mazowsze.

pobierzdo góry

Relacja z kolejnych dni Targów Natura Food w Łodzi, gdzie wspólnie z naszymi producentami i Paniami ze Stowarzyszenia „Wrzosowisko” z Wrzosu prezentowaliśmy bogactwo dziedzictwa kulinarnego naszego regionu. W sobotę odwiedzili nas nasi przyjaciele z Zespołu folklorystycznego z Wieniawy, którzy zabrali publiczność do tańca i wspólnych śpiewów.

pobierzdo góry

Stowarzyszenie „Razem dla Radomki” zaprasza zainteresowane osoby, lokalnych liderów, członków organizacji pozarządowych, oraz osoby które chcą zdobyć informację nt. możliwości zakładania, rozwoju i efektywnego prowadzenia NGO’sów na cykl szkoleń.

pobierzdo góry

W tym tygodniu odbędą się pierwsze spotkania warsztatowe w ramach Szkolnych Klubów Wolontariackich w ramach których udział wezmą uczniowie ze szkół podstawowych we Wrzosie, Bierwiec i Wieniawy.

pobierzdo góry

Fundacja Banku Zachodniego WBK zaprasza do składania wniosków w kolejnej edycji konkursu grantowego Bank Ambitnej Młodzieży (BAM). Projekty należy składać do 15 listopada 2017 r.

pobierzdo góry

Stowarzyszenie "Razem dla Radomki" zaprasza do udziału w konkursie o Laury Lokalnej Grupy Działania „Razem dla Radomki” na najlepsze produkty tradycyjne i lokalne Południowego Mazowsza.

pobierzdo góry

Pierwsze zajęcia w ramach Szkolnych Klubów Wolontariackich właśnie odbywają się dziś, 18 października w Publicznej Szkole Podstawowej we Wrzosie, gdzie szkoliliśmy blisko 50 „młodych” Wolontariuszy.

pobierzdo góry

W piątek, 20 października odbędą się uroczystości 70-lecia Gminnej Biblioteki Publicznej w Zakrzewie, którą uświetni występ zespołu „Wyspy Dobrej Nadziei”.

pobierzdo góry

W ubiegłym tygodniu rozpoczęliśmy zajęcia w ramach Akademii NGO -cyklu spotkań które odbywają się we Wrzosie, Bierwcach oraz z Wieniawie. Pierwsze spotkania poświęcone zostały zagadnieniu Wolontariatu w NGO.

pobierzdo góry

Serdecznie zapraszamy pracowników instytucji samorządowych, instytucji kultury, placówek oświatowych,radnych oraz zainteresowane osoby do udziału w bezpłatnych szkoleniach.

pobierzdo góry

Od piątku, 29 września w Muzeum w Przysusze otwarta jest wystawa poświęcona „Kościelnej orkiestrze w Skrzyńśku fundacji Wiktorii z Szydłowskich Malletskiej, 1830-1957”

pobierzdo góry

W ubiegłym tygodniu Lokalna Grupa Działania „Razem dla Radomki” zorganizowała trzy spotkania w ramach Szkolnych Klubów Wolontariackich, które odbyły się we Wrzosie, w Bierwcach i w Wieniawie.

pobierzdo góry

W środę 25 października w Domu Kultury w Przysusze odbyło się spotkanie Rady Stowarzyszenia „Razem dla Radomki”, mające na celu ocenę wniosków złożonych do konkursu w ramach projektu grantowego pn. Promocja i rozwój obszarów wiejskich.

pobierzdo góry

W Pogroszynie (gm. Wieniawa) realizowana jest budowa świetlicy wiejskiej, która otrzymała wsparcie finansowe ze środków unijnych przekazanych przez LGD „Razem dla Radomki” w ramach prowadzonych działań konkursowych.

pobierzdo góry

Już jutro odbędzie się po raz piąty „pogoń” za lisem i biesiada myśliwsko-jeździecka organizowana przez Stajnię Carino w Gulinie (gm. Zakrzew) na którą serdecznie zapraszamy.

pobierzdo góry

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Razem dla Radomki” oraz Centrum Organizacji Pozarządowych w Radomiu zapraszają na bezpłatne szkolenie z zakresu Wolontariatu w organizacjach pozarządowych, które poprowadzi ekspert – Pan Wojciech Wciseł.

pobierzdo góry

Niespełna 40% uprawionych Polek zgłosiło się do tej pory na badania mammograficzne w ramach Populacyjnego Programu Wczesnego Wykrywania Raka Piersi.

pobierzdo góry

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Razem dla Radomki” zaprasza do udziału w konkursie, w którym do wygrania są trzy granty w wysokości 1500,00 zł każdy na realizację pomysłów, inicjatyw lokalnych i działań promujących wolontariat.

pobierzdo góry

Informujemy o zakończeniu postępowania dotyczącego wyboru projektów wybranych do realizacji dla projektu grantowego LGD: Promocja i rozwój obszarów wiejskich.

pobierzdo góry
mapa aktyawnych organizacji pozarzšdowych
sieć
szlak stefana szyllera


więcej: Partnerskie Mazowsze LGDenrd
ksow

więcej: polecane strony


LEADER

NASZE GMINY:

gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

Partnerzy / Partners LGD

dziedzictwo i rozwój patrnerzy lgd
ksow patrnerzy lgd
puszcza kozienicka partnerzy lgd
lgd ziemi siedleckiej
MAS Jablunkovsko
partnerzy lgd razem dla radomki
moves partnerzy lgd razem dla radomki
sao radomka
zwiazek gmin radomka