Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki Facebook
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki YouTube
NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć
Czcionka:A- A A+
pl
en  
 
german  
 

ankieta
centrum akrtywnosci lokalnej
Ankieta on-going
wydawnictwa

radomka Liczba odwiedzin: 13192820


Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
"Razem dla Radomki"

tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Newsletter:

Październik 2020Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Razem dla Radomki” informuje o wynikach konkursu, w którym przeznaczyła wsparcie w kwocie 6000,00 zł na realizację 5 małych inicjatyw.

pobierzdo góry

Stowarzyszenie „Razem dla Radomki” zaprasza do udziału w drugiej edycji konkursu „Aktywne NGO” mającym na celu wybór najaktywniejszych organizacji pozarządowych, najciekawszych inicjatyw lokalnych oraz lokalnych liderów.

pobierzdo góry

Stowarzyszenie Aktywności Obywatelskiej „RADOMKA” wraz z LGD "Razem dla Radomki" zaprasza do udziału w konkursie kulinarnym na najlepszą potrawę lokalną przygotowaną z papryką.

pobierzdo góry

Zachęcamy do posłuchania audycji nagranej w Radiu Radom na temat konkursu LGD pt. „Aktywne NGO” ” mającym na celu wybór najaktywniejszych organizacji pozarządowych, najciekawszych inicjatyw lokalnych oraz lokalnych liderów.

pobierzdo góry

Lokalna Grupa Działania „Razem dla Radomki” w związku z realizacją projektu pn. „Liga Aktywnych Organizacji Pozarządowych" poszukuje trenerów do prowadzenia szkoleń dla szkolnych/młodzieżowych klubów wolontariackich.

pobierzdo góry

Już w sobotę odbędzie się po raz ósmy „pogoń” za lisem i biesiada myśliwsko-jeździecka organizowana przez Stajnię Carino w Gulinie (gm. Zakrzew) na którą serdecznie zapraszamy.

pobierzdo góry

W związku z realizacją projektu pn. „Liga Aktywnych Organizacji Pozarządowych” – zwracamy się z zapytaniem o cenę dotyczącą wynajmu Sali widowiskowej, w której zorganizowana zostanie Gala Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu

pobierzdo góry

Prezentujemy Państwu relację fotograficzną z wizyty telewizyjnej Wieści z Mazowsza, która przygotowując materiał o aktywności LGD „Razem dla Radomki” odwiedziła uczestników naszych warsztatów i beneficjentów działań PROW2014-2020.

pobierzdo góry

Zderzenia Pokoleń. Seniorzy na rzecz aktywizacji kulturowej i integracji międzypokoleniowej do inicjatywa naszego Stowarzyszenia którą realizujemy od miesiąca września w 4 miejscowościach.

pobierzdo góry

W piątek w Skrzynnie przeprowadzone w ramach projektu LGD zostały pierwsze zajęcia fotograficzne, w którym udział wzięły obok seniorów – osoby młodsze, które pod okiem Fotografa poznają podstawy fotografii i realizacji nagrań filmów.

pobierzdo góry

Zachęcamy do lektury 104 numeru biuletynu LGD „Razem dla Radomki” w którym prezentujemy najważniejsze inicjatywy i działania realizowane przez nasze stowarzyszenie w okresie ostatnich 3 miesięcy.

pobierzdo góry

Poszukujemy osób/firm do wystąpienia w charakterze prelegentów na Gali Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu.

pobierzdo góry

Stowarzyszenie LGD "Razem dla Radomki" poszukuje zespołów muzycznych współpracujących z organizacjami pozarządowymi do wykonania programu artystycznego.

pobierzdo góry

Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki informuje o możliwości składania wniosków w ramach konkursu, w którym przyznajemy premie w kwocie 50 000,00 zł na rozpoczęcie nowych działalności gospodarczych.

pobierzdo góry

Stowarzyszenie LGD "Razem dla Radomki" poszukuje Konferansjera do prowadzenia wydarzenia artystycznego w dniu 23.10.2020 r.

pobierzdo góry

Stowarzyszenie "Razem dla Radomki" kieruje zapytanie o cenę dotyczącą wykonania grawertonów/statuetek dla laureatów konkursu Aktywne NGO.

pobierzdo góry

Stowarzyszenie "Razem dla Radomki" w związku z organizacją Gali Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu poszukuje wykonawcy usługi cateringu.

pobierzdo góry

W związku z trwającą sytuacją epidemiczną, zaleceniami rządu i służb sanitarnych dotyczącymi zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa COVID-19, ogłoszenia w powiecie radomskim czerwonej strefy (od 17.X.2020 ) wprowadziliśmy nowe zasady kontaktu z biurem LGD Razem dla Radomki.

pobierzdo góry

Serdecznie zapraszamy Państwa do obejrzenia ostatniego wydania programu internetowego „Wieści z Mazowsza” przygotowanego na zlecenie Urzędu Marszałkowskiego Woj. Mazowieckiego w którym opowiadamy o projektach realizowanych przez nasze Stowarzyszenie.

pobierzdo góry

Lokalna Grupa Działania „Razem dla Radomki” w związku z realizacją projektu pn. „Liga Aktywnych Organizacji Pozarządowych” kieruje zapytanie o cenę dotyczącą dostarczenia artykułów spożywczych.

pobierzdo góry

Lokalna Grupa Działania „Razem dla Radomki” w związku z realizacją projektu pn. „Liga Aktywnych Organizacji Pozarządowych” zwraca się z zapytaniem dotyczącym przygotowania certyfikatów.

pobierzdo góry

Za nami druga Gala Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu, którą Stowarzyszenie LGD „Razem dla Radomki” zorganizowało w dniu 23 października w Domu Kultury w Przysusze.

pobierzdo góry

Przekazujemy w Państwa ręce 105 numer Biuletynu Lokalnej Grupy Działania „Razem dla Radomki”, zachęcając do jego lektury i zapoznaniem z obecnymi działaniami LGD.

pobierzdo góry

W siedzibie Piekarni WACYN przy ulicy Szafirowej 55 w Wacynie, miało miejsce uroczyste otwarcie zakończonej inwestycji w postaci: nadbudowy biura, wybudowania chłodni i garowni (komory do końcowego rozrostu ciasta).

pobierzdo góry

Wyjątkowo pyszne i cieszące oczy swoim wyglądem potrawy przygotowane z produktu tradycyjnego Papryki Przytyckiej zostały zgłoszone na konkurs na najlepsze potrawy i dania z papryką

pobierzdo góry

Zachęcamy do obejrzenia relacji opublikowanej w TV Dami z II Gali Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu, którą LGD „Razem dla Radomki” zorganizowało w dniu 23 października 2020 r. w Przysusze.

pobierzdo góry

Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki informuje o możliwości składania wniosków w ramach konkursu, w którym przyznajemy premie w kwocie 50 000,00 zł na rozpoczęcie nowych działalności gospodarczych.

pobierzdo góry

Od 29 października do 30 listopada 2020 r. rolnicy mogą ubiegać się w Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa o „Premię na rozpoczęcie działalności pozarolniczej” w ramach PROW 2014-2020.

pobierzdo góry

Minister Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu ogłosił otwarty konkurs ofert na dofinansowanie - ze środków pochodzących z budżetu państwa - zadań z zakresu upowszechniania sportu różnych grup społecznych i środowiskowych realizowanych w okresie od 1 stycznia do 31 grudnia 2021 roku.

pobierzdo góry
mapa aktyawnych organizacji pozarzšdowych
sieć
szlak stefana szyllera


więcej: Partnerskie Mazowsze LGDenrd
ksow

więcej: polecane strony


LEADER

NASZE GMINY:

gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

Partnerzy / Partners LGD

dziedzictwo i rozwój patrnerzy lgd
ksow patrnerzy lgd
puszcza kozienicka partnerzy lgd
lgd ziemi siedleckiej
MAS Jablunkovsko
partnerzy lgd razem dla radomki
moves partnerzy lgd razem dla radomki
sao radomka
zwiazek gmin radomka

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Strona internetowa Stowarzyszenia LGD "Razem dla Radomki" współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji”; w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.