Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki Facebook
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki YouTube
NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

 logotypy finansowanie

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER"
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.

Czcionka:A- A A+
pl
en  
 
german  
 

ankieta
centrum akrtywnosci lokalnej
Ankieta on-going
wydawnictwa

radomka Liczba odwiedzin: 14235153


Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
"Razem dla Radomki"

tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Newsletter:

Sierpień 201827 lipca 2018 r. został ogłoszony program dotacyjny Kultura-Interwencje 2018. EtnoPolska. Rząd przeznaczył dodatkowo blisko 7 mln złotych w 2018 roku na wsparcie projektów z zakresu kultury i tradycji.

pobierzdo góry

Dziś 1 sierpnia o 17.00, w godzinie "W", o której wybuchło powstanie warszawskie, rozlegną się syreny alarmowe dla uczczenia 73. rocznicy rozpoczęcia zrywu. Powstanie warszawskie było największą akcją zbrojną podziemia w okupowanej przez Niemców Europie.

pobierzdo góry
lgd razem dla radomki

Spotkanie z folklorem

02.08.2018 r.

22 lipca w Wieniawie odbyła się XII Edycja Spotkań z Folklorem im. Stanisława Stępniaka organizowana przez Gminne Centrum Kultury i Sportu w Wieniawie, wspomagana przez LGD „Razem dla Radomki”.

pobierzdo góry

25 lipca podczas spotkania autorskiego z Panem Edwardem Pawlikiem premierę miała nowa publikacja, zlecona do przygotowania przez Towarzystwo Kulturalne im. Oskara Kolberga, finansowana w ramach projektu grantowego Stowarzyszenia „Razem dla Radomki”.

pobierzdo góry

Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży ogłosiła Konkurs Ekologiczny w ramach Programu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności "Równać Szanse 2018", sfinansowany z darowizny S.C. Johnson. Program skierowany jest do organizacji pozarządowych, domów kultury i bibliotek z miejscowości do 20 000 mieszkańców. Termin rejestracji wniosków: do 24 września 2018 r. do godz. 12.00.

pobierzdo góry

Rozwój potencjału mieszkańców gminy Jedlińsk poprzez kulturę i sztukę” – to tytuł projektu który otrzymał dofinansowanie w ramach projektu grantowego LGD "Razem dla Radomki" w kwocie 7750,00 zł

pobierzdo góry

Wójt Gminy Przytyk Dariusz Wołczyński oraz Starosta Radomski Mirosław Ślifirczyk serdecznie zapraszają do udziału w XIX już edycji Ogólnopolskich Targów Papryki, które odbędą się 19 sierpnia 2018 r. na terenie Centrum Dystrybucji i Przetwórstwa Rolnego w Słowikowie, Słowików 100.

pobierzdo góry

Już od czerwca mieszkańcy Kolonii Wawrzyszow mogą korzystać z nowej altany, która powstała w ramach dofinansowania z projektu grantowego LGD „Razem dla Radomki”. Wartość dofinansowania projektu 8999,00 zł. Wartość grantu: 10462,23 zł.

pobierzdo góry

Komisja Europejska zaprasza zainteresowane strony do składania propozycji projektów w ramach Europejskiego Korpusu Solidarności. Z budżetu UE przeznaczono na ten cel 44 mln euro.

pobierzdo góry

Stowarzyszenie na rzecz Rozwoju Wsi Pogroszyn zaprasza w najbliższą niedzielę, na godzinę 17.00 na Piknik Rodzinny, który odbędzie się przy Świetlicy Wiejskiej w Pogroszynie, podczas którego odbędzie się uroczyste otwarcie „Placu Zabaw – Dziecięca Radość.

pobierzdo góry

Stowarzyszenie „Wrzosowisko” z Wrzosu (gmina Przytyk) realizuje zadanie finansowane w ramach projektu grantowego LGD „Razem dla Radomki” pn. „Promocja i rozwój obszarów wiejskich” w ramach którego przygotowany zostanie nowoczesny plac zabaw.

pobierzdo góry

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Razem dla Radomki” zaprasza do udziału w konkursie mającym na celu wybór 6 start-upów, inicjatyw na rzecz realizacji działań lokalnych.

pobierzdo góry

W sobotę odbyło się uroczyste otwarcie Placu Zabaw w Pogroszynie (gmina Wieniawa) połączone z organizowanym z tej okazji Piknikiem Rodzinnym. Kwota udzielonego wsparcia wynosi 23 992,00 zł.

pobierzdo góry

W niedzielę 26 sierpnia b.r., odbędą się w Wieniawie tradycyjne uroczystości dożynkowe. Wystąpi zespół Ira oraz zespoły dance Classic i Skaner.

pobierzdo góry

W zawiązku z realizacją zadania publicznego „Wiejscy Wirtuozi” dofinansowanego ze Środków Samorządu Województwa Mazowieckiego Stowarzyszenie "Razem dla Radomki" zwraca się z zapytaniem o cenę: Realizacja nagrań utworów audio artystów muzyki ludowej.

pobierzdo góry

Stowarzyszenie "Razem dla Radomki" zaprasza w sobotę, 1 września 2018 do Wrzosu (gmina Przytyk) na Wiejskie Wesele w kulturze regionu radomskiego, gdzie oprócz inscenizacji tradycyjnego wesela, będziemy mogli pobawić się na zabawie weselnej, granej przez kapele ludowe i zespoły śpiewacze.

pobierzdo góry

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Razem dla Radomki” zaprasza do udziału w konkursie mającym na celu wybór 6 inicjatyw na rzecz realizacji działań lokalnych, które uzyskają wsparcie w kwocie 1500,00 zł.

pobierzdo góry

Integracja środowiska lokalnego, popularyzacja rekreacji wśród mieszkańców sołectw oraz zapewnienie czynnego wypoczynku i współzawodnictwa sportowego poprzez uaktywnienie mieszkańców gminy Jedlińsk to główne cele które przyświecają organizowanemu już od 13 lat Turniejowi Sołectw.

pobierzdo góry

Ełckie Stowarzyszenie Aktywnych STOPA oraz Polskiej Fundacji Dzieci i Młodzieży serdecznie zapraszamy do udziału w Regionalnym Konkursie Grantowym „Równać Szanse”.

pobierzdo góry
mapa aktyawnych organizacji pozarzšdowych
sieć
szlak stefana szyllera


więcej: Partnerskie Mazowsze LGDenrd
ksow

więcej: polecane strony


LEADER

NASZE GMINY:

gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

Partnerzy / Partners LGD

dziedzictwo i rozwój patrnerzy lgd
ksow patrnerzy lgd
puszcza kozienicka partnerzy lgd
lgd ziemi siedleckiej
MAS Jablunkovsko
partnerzy lgd razem dla radomki
moves partnerzy lgd razem dla radomki
sao radomka
zwiazek gmin radomka