Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki Facebook
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki YouTube
NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

 logotypy finansowanie

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER"
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.

Czcionka:A- A A+
pl
en  
 
german  
 

ankieta
centrum akrtywnosci lokalnej
Ankieta on-going
wydawnictwa

radomka Liczba odwiedzin: 14574167


Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
"Razem dla Radomki"

tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Newsletter:

Sierpień 2021Od 61 lat w Przysusze organizowane jest jedno z największych wydarzeń związanych z promocją kultury ludowej w Polsce, pielęgnujące bogate dziedzictwo kultury naszego regionu, wyróżniające najlepsze kapele ludowe, zespoły śpiewacze, oraz solistów instrumentalistów i śpiewaków.

pobierzdo góry

Projekty grantowe naszego Stowarzyszenia skierowane są nie tylko do sformalizowanych organizacji, instytucji, samorządów, ale również do osób prywatnych, mieszkańców obszarów wiejskich.

pobierzdo góry

Ewa Brzezińska – aktywna członkini naszego Stowarzyszenia, zasiadająca w Radzie LGD Razem dla Radomki, a przede wszystkim przedsiębiorca, współwłaścicielka Piekarni Wacyn z medalem „Zasłużony dla Rolnictwa”.

pobierzdo góry

18 czerwca 2021 r. rozpoczęliśmy realizację kolejnego projektu współpracy, na który uzyskaliśmy 195 000,00 zł dofinansowania ze środków unijnych. Partnerami projektu są lokalne grupy działania: Puszcza Kozienicka oraz Dziedzictwo i Rozwój.

pobierzdo góry

We wtorek, 3 sierpnia gościliśmy z wizytą u Lokalnej Grupy Działania Ziemi Siedleckiej, celem podpisania umowy partnerskiej na realizację projektu współpracy pn. Lokalne Atrakcje Kulinarne.pobierzdo góry

Dom Kultury w Przysusze zaprasza na pierwszy koncert organizowany w ramach projektu Kulturalne Lato 2021 , podczas którego zaprezentuje się zespół After School.

pobierzdo góry

W niedzielę Gminne Centrum Kultury i Biblioteka w Wolanowie zapraszają na wydarzenia artystyczne organizowane w ramach Letniej Sceny Wolanowa.

pobierzdo góry

W najbliższą niedzielę Lokalne Stowarzyszenie Kobiet ze Skrzynna zaprasza na potańcówkę pn. "Muzyczne i Taneczne Skrzynno", wydarzenie wsparte grantem LGD Razem dla Radomki.

pobierzdo góry

Lokalna Grupa Działania „Razem dla Radomki” poszukuje wykonawcy – autora, który opracuje publikację w zakresie tematycznym: „Działalność LGD „Razem dla Radomki” w zakresie aktywizacji i rozwoju obszarów wiejskich”

pobierzdo góry

To był iście muzyczny weekend w Dolinie Radomki. Aż trzy wydarzenia kulturalne zorganizowane w niedzielę otrzymały dofinansowanie na ich organizacje od Stowarzyszenia Lokalnej Grupy Działania „Razem dla Radomki”.

pobierzdo góry

Serdecznie zapraszamy na koncert solowy Łukasza Jemioły – lubelskiego artysty, który odbędzie się w najbliższą niedzielę. Wydarzenie finansowane przez LGD.

pobierzdo góry

Stowarzyszenie „Razem dla Radomki” informuje o rozstrzygnięciu zapytania o cenę z dnia 20.07.2021 r. dotyczącego wyboru wykonawcy w zakresie realizacji filmów na zlecenie LGD „Razem dla Radomki”.

pobierzdo góry

Serdecznie zapraszamy w niedzielę 15 sierpnia do Wygnanowa. Zorganizowana zostanie pierwsza edycja festiwalu poświęconego wybitnym harmonistom z Wygnanowa -Tadeuszowi i Marianowi Lipców.

pobierzdo góry

Stowarzyszenie „Razem dla Radomki” zwraca się z zapytaniem o cenę w zakresie mapy interaktywnej „Południowe Mazowsze – Marką Turystyczną”.

pobierzdo góry

Stowarzyszenie „Razem dla Radomki” zwraca się z zapytaniem o cenę w zakresie wybór prelegenta który świadczyć będzie usługę w zakresie prezentacji szlak Śladem rybaków po półwyspie.

pobierzdo góry

Lokalna Grupa Działania „Razem dla Radomki” w związku z realizacją projektu pn. „Liderzy społeczności lokalnych” zwraca się z zapytanie o cenę dotyczącą realizacji usługi transportu.

pobierzdo góry

Tłumy tancerzy i wielbicieli muzyki ludowej przybyły w niedzielę do Wygnanowa, aby uczestniczyć w pierwszym festiwalu poświęconym wybitnym harmonistom ziemi przytyckiej – Tadeuszowi i Marianowi Lipców.

pobierzdo góry

Zbliża się weekend, więc mamy dla Państwa zaproszenia na wydarzenia w "naszych" gminach, które organizowane są w ramach dofinansowań przekazanych przez nasze Stowarzyszenie.

pobierzdo góry

Zapraszamy do udziału w wyjeździe szkoleniowo-studyjnym w zakresie prezentacji dobrych praktyk we wdrażaniu działań i inwestycji dofinansowanych ze środków Unii Europejskiej (w tym m.in. w ramach PROW2014-2020) w zakresie rozwoju organizacji pozarządowych, gmin i mieszkańców.

pobierzdo góry

W niedzielę 22 sierpnia o godzinie 15.00 w Jabłonicy odbędzie się Festyn Rodzinny – podsumowanie realizowanego projektu pn. „Pomysłowe Gospodynie Aktywnością Podszyte”, realizowany przez Panią Agnieszkę Czyżykowską.

pobierzdo góry

Serdecznie zapraszamy na Dożynki Województwa Mazowieckiego do Radomia, gdzie nasze Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki zaprezentuje stoisko wystawiennicze, przygotowane wspólnie z Lokalnym Stowarzyszeniem Kobiet ze Skrzynna.

pobierzdo góry

Dziś prezentujemy zdjęcia z niedzielnego Festynu w Jabłonicy, stanowiącego podsumowanie projektu pn. „Pomysłowe Gospodynie Aktywnością Podszyte”, realizowanego przez Panią Agnieszkę Czyżykowską, której gratulujemy zaangażowania i sukcesu realizowanej inicjatywy

pobierzdo góry

W niedzielę, 29 sierpnia, w Jedlińsku odbędzie się Święto Plonów, połączone z 15. Turniejem Sołectw. W programie dożynek zaplanowano wiele atrakcji, w tym występy zespołów muzycznych.

pobierzdo góry

Polecamy Państwu usługi firmy Pawła Maźwy, beneficjenta działań LGD „Razem dla Radomki” który otrzymał wsparcie – premię na rozpoczęcie/start działalności gospodarczej w kwocie 50 000,00 zł.

pobierzdo góry

Stowarzyszenie „Razem dla Radomki” informuje o rozstrzygnięciu zapytania o cenę z dnia 13.08.2021 r. dotyczącego wyboru wykonawcy w zakresie realizacji usługi polegającej na wykonaniu mapy interaktywnej.

pobierzdo góry

Stowarzyszenie „Razem dla Radomki” zwraca się z zapytaniem o cenę przygotowania statuetek dla projektu „Południowe Mazowsze – Marką Turystyczną”.

pobierzdo góry

Już w niedzielę ostatni z koncertów na małych podwórkach we Wrzosie. Wystąpi niesamowity wokalista Łukasz Jemioła oraz energetyczny zespół grający rocka i reggae Alicetea.

pobierzdo góry
mapa aktyawnych organizacji pozarzšdowych
sieć
szlak stefana szyllera


więcej: Partnerskie Mazowsze LGDenrd
ksow

więcej: polecane strony


LEADER

NASZE GMINY:

gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

Partnerzy / Partners LGD

dziedzictwo i rozwój patrnerzy lgd
ksow patrnerzy lgd
puszcza kozienicka partnerzy lgd
lgd ziemi siedleckiej
MAS Jablunkovsko
partnerzy lgd razem dla radomki
moves partnerzy lgd razem dla radomki
sao radomka
zwiazek gmin radomka